Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Věhlasná značka Venum se spojila s UFC

23. 03. 2021

Máme pro vás horkou novinku: Venum se stane exkluzivním partnerem UFC!

 

Venum UFC

Světově proslulá značka bojových sportů a MMA VENUM má více než 15letou tradici ve výrobě oděvů a vybavení pro širokou škálu bojových sportů, včetně MMA, boxingu, thajského boxu, fitness a mnoho dalších.

 

V naší šikové nabídce naleznete především vybavení pro box a MMA od rukavic po různé druhy chráničů z produktových řad Kontact, Contender 2.0, Challenger 3.0 i Elite.

 

 

UFC logoUFC (Ultimate Fight Championship) je americká organizace pořádající elitní profesionální soutěž ve smíšených bojových umění, která zaštiťuje nejlepší bojovníky MMA na světě. Po celém světě pořádá řadu akcí ve 12 váhových kategoriích, ve kterých prosazuje jednotná pravidla MMA.

To je důvod proč bojovníci v této organizace vyhledávají prvotřídní kvalitu a vy nyní můžete také trénovat jako profesionálové!

 

 

venum logoVENUM tedy s UFC obnovily partnerství a od 1. dubna 2021 se tak stává exkluzivním dodavatelem vybavení pro bojové sporty. A jak už bylo zméněno, tato spolupráce přirozeně spojuje přední světovou organizaci bojových sportů a předního světového výrobce vybavení pro bojové sporty.

 

Pokud vás tedy zajímají nové trendy, tak sledujte nové kolekce značky Venum na našem webu!

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět