Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

Veslovací trenažér CONCEPT 2 v novém barevné provedení

18. 01. 2012

concept2blackVeslovací trenažéry CONCEPT 2 patří už desítky let k nejoblíbenějším profesionálním trenažérům pro veslaře, do fitcenter i klubových posiloven. U letošního výročí byla na trh uvedena nová řada trenažérů v černé barvě, vycházející z nejprodávanějšího modelu CONCEPT 2 D PM3. Aktuálně si tak zákazníci mohou vybrat ze dvou barevných provedení. Nový model CONCEPT 2 D PM3 BLACK již máme skladem a lze jej tedy objednávat.

Veslovací trenažér Concept 2 je světově uznávaný výrobce veslovací techniky, v roce 1981 byl sestrojen první "indoor" model, v podstatě je jednalo o průkopníka, jenž nastavil standart pro ostatní výrobce veslovacích trenažerů.

Trenažér Concept 2 využívá odporu vzduchu a vytváří neomezené možnosti zátěže při cvičení. Veslování je všeobecně velice zdravý způsob pohybu, jenž zapojuje velkou část svalových partií celého těla. Jedná se o zklidňující, rytmické cvičení, které zvyšuje sílu, pružnost a pohyblivost bez nebezpečí a obav ze zranění. Odpor stroje je přímo úměrný síle, kterou na stroj působíte - čím více síly vynakládáte, tím vydatnější je trénink.Rychlý a účinný způsob ke snížení váhy spalováním kalorií a zpevnění svalů.

concept-2d

 

Posuvné sedátko vesla CONCEPT 2 na dostatečně dlouhé kolejnici umožní úplné protažení svalů nohou až do krajních poloh. Kolejnice z hliníkové slitiny je pokryta nerez ocelí. Tato kombinace zaručuje vysokou trvanlivost a lehkost stroje. Pro lehčí zátěž přívod vzduchu snížíte přivřením klapky, naopak otevřením klapky zvyšujete odpor. Řídící jednotka vesel CONCEPT 2 s označením PM3, která je i v názvu produktu slouží i k ovdání programové nabídky a monochromatický monitor poskytuje údaje o měřených veličinách.
Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět