Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Vybavili jsme crossfitový prostor pro mladé atlety

22. 06. 2023

Pojďte se podívat, jak vypadá naše práce v praxi – třeba takhle jsme vybavili zbrusu nový prostor pro tréninky mladých sportovců a atletů v Jablonci nad Nisou! Příjemný interiér místnosti jsme doplnili posilovacími stroji nejvyšší kvality, běžeckým trenažérem a oblíbenými cvičebními pomůckami. V tomhle fitness zkrátka najdete vše, co je třeba.

V prostoru jsou plně využitelné posilovací a kardio stroje:

  • TRINFIT Power Cage PX5. Klece jsou vhodné pro dřepy, bench a desítky dalších cviků pro komplexní rozvoj svalů. Jsou určeny pro nejnáročnější zákazníky požadující stabilní a masivní konstrukci, kvalitní zpracování a dostatečnou nosnost.
  • Posilovací lavice na břicho Trinfit Vario LX6 s masivní ocelovou konstrukcí a silným odolným čalouněním pro mimořádně všestranné použití díky velkému rozsahu polohování.
  • Posilovací lavice na břicho Trifnit Ultra na cvičení břišních svalů s možností jednoduchého nastavení sklonu.
  • Běžecký pás BH Fitness F9R Dual s prostornou běžeckou plochou, robustní konstrukcí a moderní technologií, která zajistí, pohodlný a zábavný trénink.
  • Hyperextenze MARBO z ocelového profilu 100×50×3 milimetry, který zaručuje nosnost až 350 kilogramů.
  • Saně XEBEX XT3 Sled vč. HIIT console Smart Connect disponující kvalitou, dokonalou ergonomií a nadčasovým designem.
  • Oblíbené kettlebelly PRIMAL Premium s kvalitním a odolným litinovým provedením s lakovaným odolným povrchem a výrazným označením váhy v kg a kettlebelly TRINFIT s ergonomickými madly. Nechybí ani stojan na kettlebelly TRINFIT Kettlebell Rack.
  • Sada jednoruček pogumovaných TRINFIT STYL. Činky mají ergonomický pochromovaný úchop s protiskluzovým vroubkováním, které zaručuje pevný úchop i při náročnějších cvičeních.
  • Plyo Box skříň DBX BUSHIDO Premium pro kondiční trénink. Box je nedílnou součástí každého crossfitového centra, pomůckou profesionálních sportovců nebo i atletů.

A je toho mnohem víc! Podívejte se na pár fotografií z realizace.

 Součástí výbavy jsou také cvičební pomůcky jako bosu, stupínky, závěsné posilovací systémy, masážní válce, plastové překážky, švihadla a další.

Chcete se opřít do cvičení a mít vše na dosah? Nebo zakládáte nové fitness pro veřejnost? Oslovte nás na e-mailu obchod@fitham.cz, připravíme veškeré podklady a můžeme začít.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět