Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Vybavte se na letní dobrodružství! ⛺️

03. 07. 2024

Léto je tady a s ním i ideální čas vyrazit do přírody! Ať už jste vášnivý turista, který miluje túry do hor a lesů, nebo plánujete akční rodinnou dovolenou v kempu, máme pro vás veškeré potřebné outdoorové vybavení, které vám zaručí pohodlí a bezpečí. Představte si, jak se probouzíte do čerstvého rána v přírodě, připraveni na nový den plný dobrodružství a objevování. 

U nás najdete spací pytle pro každé období, pohodlné karimatky – ať už nafukovací nebo klasické, a také stany a turistické batohy pro všechny vaše potřeby. Pro náročné turisty máme i hamaky a trekkingové hole, které promění každou túru v příjemnou procházku. Užijte si teplé letní večery u táboráku a usínejte pod hvězdami.

Vyberte si z našeho bohatého sortimentu a vydejte se na výlet, který si zamilujete. Objevujte krásy přírody s maximálním komfortem a úsměvem na tváři. Připravte se na léto plné nezapomenutelných momentů a dobrodružství! ⛺️ 

 Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět