Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

Vybavte se s námi na bojové sporty

27. 09. 2023

Bojové sporty fascinují lidi po celém světě a svůj vzestup zažívají zejména v posledních letech. Vyžadují nejen fyzickou sílu, ale také vypilovanou techniku. Abyste ji mohli trénovat, je nezbytné mít správnou výbavu. U nás vyberete kompletní vybavení pro bojové sporty na jednom místě.

Co u nás najdete?

  • Boxovací pytle a hrušky, které určitě využijete při vašem tréninku. V nabídce máme i tréninkové figuríny.
  • Pro ochranu rukou myslete na rukavice, bandáže a chrániče, které zajistí ochranu úderových a kopacích částí končetin proti zranění a podlitinám, dále tu najdete suspenzory a boxerské přilby.
  • Kimona pro profesionály i začátečníky všech velikostí. Kimona na karate jsou ze slabšího materiálu, kimona na judo jsou silnější se zpevněnými švy a lemy v partiích, kde dochází k chytům.
  • Lapy pro bojové sporty, které se používají k nácviku správných technik úderů a kopů.
  • Zakoupíte u nás i tréninkové zbraně pro simulaci soubojů. Jedná se především o atrapy nože a pistole. Tyto zbraně se hodí pro nácviky sebeobrany nebo technik Krav Maga, protože u nich nehrozí zranění, ale činí trénink velmi reálným.
  • Tatami a jiné podložky, které využijete jako pohodlnou a dobře udržovatelnou plochu pro strečink, dynamické cviky či rehabilitaci. 
  • V sortimentu najdete také tréninkové tašky. Jejich nespornou výhodou je velká kapacita a odvětrávání díky speciální odkládací kapse na zpocené prádlo.

Veškeré vybavení si můžete vyzkoušet na některé z našich poboček v Praze, Brně, Plzni, Liberci nebo ve slovenské Bratislavě. Rádi vím také s výběrem pomůžeme na čísle 602 119 550, kde vám jsme k dispozici každý všední den od 9:00 do 18:00 hodin.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět