Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Vyzkoušejte produkty BrainMax

13. 07. 2023

Rádi bychom vám představili novinku – BrainMax, českou značku, která se specializuje na výrobu špičkových doplňků stravy a BIO potravin. Co dělá BrainMax opravdu zajímavým, je jeho silný důraz na kvalitu a prokazatelně pozitivní účinky na zdraví.

Pokud jde o doplňky stravy, BrainMax klade velký důraz na vědecky ověřený přístup a kvalitu použitých surovin. Každý výrobek je pečlivě vyroben tak, aby byl pro tělo co nejvíce využitelný. Při výrobě se značka zaměřuje také na BIO původ, a žádná zbytečná chemie se tak do produktů nedostává. Při pěstování plodin jsou používány přírodě prospěšné postupy, a vy se tak nemusíte obávat žádných balastních látek či jiných škodlivých příměsí, které by mohly mít vliv na vaše zdraví.

Co všechno u nás od této značky najdete?

Pokud budete potřebovat s výběrem poradit, neváhejte a zavolejte nám na číslo 602 119 550. K dispozici jsme vám každý všední den od 9:00 do 18:00 hodin. Navštívit nás můžete také na některé z našich poboček.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět