Přijďte si osobně vyzkoušet a nechat poradit s výběrem trenažérů, posilovacích strojů či fitness doplňků na domácí cvičení. Naši odborní poradci vám rádi vše vysvětlí na jedné z našich poboček.

Walkolution – hýbejte se při práci!

19. 05. 2023

Jste zničení z práce u počítače? Prosedíte u obrazovky celé dny bez pohybu? Pokud i vy pracujete pravidelně a dlouhodobě v sedě, možná byste měli znát rizika, která se s přehnaným sezením u počítače pojí.

Dlouhým sezením se v těle např. zvyšuje krevní tlak i hladina cholesterolu, riziko hluboké žilní trombózy a osteoporózy. Svaly bez pohybu také nereagují tak rychle na inzulín a spalují méně kalorií (enzymy, které odbourávají tuk, klesnou až o 90 %!), a tak vzniká riziko přibírání na váze. Meziobratlové ploténky na sebe tlačí, vysychají a postupně tvrdnou, a tak i ztrácí svou tlumící funkci mezi obratli. Bez pohybu se navíc oslabuje nejen tělo, ale i mozek. Když se totiž člověk dlouhodobě nehýbe, nedochází k takovému okysličování krve, a tím pádem přichází méně kyslíku do mozku. A mohli bychom ještě pokračovat.

S nabídkou lepší alternativy k sedavému životnímu stylu přišla firma Walkolution v roce 2017 s bezmotorovými pásy a integrovanými stoly, díky kterým se můžete při práci hýbat kdykoliv chcete. Walkolution nabízí 4 možné výšky stolu, takže si mezi nimi vybere opravdu každý.

Nejenže vám pásy pomohou zlepšit kondici a spálit nadbytečná kila, ale osloví vás i svým designem. Vyhlazený, zakřivený design rámu z luxusního masivního bukového dřeva a oceli se bude v interiéru perfektně vyjímat. Lamely jsou vyrobeny z březového dřeva, které tlumí vibrace a jsou opatřeny vrstvou, která zmírňuje dopady a nezatěžuje tolik klouby. Díky dřevěnému provedení jsou pásy navíc vysoce ekologické, což dokonale podtrhuje absenci potřeby elektrické energie.

Pokud máte sedavé zaměstnání, milujete design a zkrátka hledáte způsob, jak do svého života zařadit více pohybu, pásy značky Walkolution jsou přesně pro vás.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět