Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

WoldoHealth: Vyzkoušejte doplňky stravy německé kvality

15. 11. 2022

Představujeme firmu WoldoHealth – společnost zabývající se výrobou a prodejem organických doplňků stravy a přírodní kosmetiky z nějkvalitnějších surovin na trhu. Společnost byla založena Martinem Walterem v Hamburku a všechny produkty podléhají přísnému testování a kontrolám přímo v Německu.

Jaké produkty u nás najdete?

WoldoHealth® Hořčíkový olej z čistě přírodního zdroje z bývalých moří přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychické činnosti.
WoldoHealth® Čistý hovězí kolagen podporuje správnou funkci kloubů a zmírňuje jejich bolest, zvyšuje elasticitu pokožky a zpomaluje proces stárnutí, pomáhá zlepšovat kondici střev, snižovat hladinu cholesterolu a další.
WoldoHealth® Kyselina hyaluronová podporuje zdravější, pevnější a pružnější pokožku, může ulevit od bolesti kloubu, napomáhat úlevě při pálení žáhy, při očních problémech a zachovává sílu kostí.
WoldoHealth® Kolagen s kyselinou hyaluronovou podporuje správnou funkci kloubů a zmírňuje jejich bolest, zvyšuje elasticitu pokožky a zpomaluje proces stárnutí a pomáhá zlepšovat kondici střev.
WoldoHealth® Vitamín C podporuje imunitní systém, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, zvyšuje vstřebávání železa, napomáhá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, cév, dásní a kůže.
WoldoHealth® Vitamín D3+K2 se stará se o správnou hladinu vápníku v krvi, má vliv na zachování normální funkce svalů, výrazně napomáhá imunitnímu systému a přispívá k normální absorpci a využití vápníku a fosforu.
WoldoHealth® Vitamín D3 pomáhá udržovat optimální hladinu vápníku a fosforu, udržuje zdravé kosti, zuby a svaly, pomáhá zlepšovat psychickou kondici v chladnějším období a napomáhá k prevenci před onemocněním.
WoldoHealth® Kokosový olej MCT představuje kyselinu kaprylovou z kokosového oleje s čistotou více než 99 %. Vhodný pro neprůstřelnou kávu (Buletproof Coffee), nebo jako potravinový doplněk pro ketogenní a paleo diety.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět