Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

XEBEX představuje exkluzivní variantu zátěžových saní

10. 02. 2022

Pojem zátěžové saně už určitě většina z vás slyšela, nebo je dokonce měla možnost vyzkoušet. Klasickým sáňkám, na kterých jsme všichni sjížděli v dětství kopce, jsou vlastně docela podobné. Zklamu všechny, kteří si teď představili zimní radovánky někde na kopci. Tyhle sáňky dokážou sice potrápit, ale srandy si nimi užijete také dost. V tomto případě na nich nebudete jezdit, ale tlačit je nebo táhnout. Zátěž v podobě kamaráda zde nahrazují přidané kotouče, které vám umožní naložit si požadovanou váhu. 

Sáně jsou obecně velice populární v bojových a silových sportech jako například crossfit. Sáňky poskytují skvělý trénink na rozvíjení síly a rychlosti. Jsou vynikajícím pomocníkem pro trénink sprintů, pro posilování zejména nohou, boků a paží. Tato inovativní tréninková pomůcka nesmí chybět v žádné moderní posilovně, či tréninkovém centru – vydrží i ty nejintenzivnější tréninky.

Unikátní saně s magnetickým odporem

ZÁTEŽOVÉ SANĚ XEBEX XT3

Saně XT3, které představil XEBEX, jsou ale úplně odlišně od klasických saní, které znáte z gymů. Tyto speciální saně totiž nemají kolejnice, ale pohybují se na třech robustních kolech a odpor je vytvářen jak standardními olympijskými kotouči, tak přídavným magnetickým odporem přes regulační páčku, což je doslova UNIKÁT v tomto segmentu fitness vybavení. 

Kam se saně hodí? Do každého moderního gymu, č domácího prostředí s jakýmkoliv povrchem. Cvičte s nimi stejně, jak jste zvyklý u klasických saní.

 

TAHNĚTE, nebo TLAČTE!

Multifunkční madla a nízká madla podporují různé styly úchopu, je to skvělý způsob, jak dosáhnout tréninku pro celé tělo. Multifunkční madla lze vyjmout a vložit je do dalších otvorů pro to určených. Díky této možnosti můžete saně tlačit na různé způsoby a díky tomu pořádně potrápit svaly.

Součástí balení je i V-popruhu, pomocí kterého můžete posilovat nohy, záda či ramena. Tažná lana pohodlně připevníte k navařeným kovovým okům, která jsou umístěné na obou stranách. Pak už stačí táhnout saně za sebou, nebo je přitahovat k sobě.

XEBEX Sled cviky

 

Smart Connect konzole

Součástí standartní výbavy je držák na mobil nebo tablet. Pokud ale chcete mít maximální komfort a motivaci při tréninku, je zde i verze saní XT3 se zabudovaným LCD počítačem HIIT console Smart Connect, který vám nejen zobrazuje základní data o vašem tréninku (čas, watty, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, otáčky, úroveň odporu a tepová frekvence).HIIT console Smart Connect

Funkce Smart Connect Ecosystem vám umožňuje přes Bluetooth připojení spárovat počítač Smart Connect k vašemu tabletu, nebo smartphonu a používat tak při tréninku různé aplikace. 

Interaktivní trénink s přáteli? Skupinové závody? Personalizované tréninkové plány? Extra data a historie tréninku? Živé kurzy nebo kurzy na vyžádání? 

 

Všechno výše uvedené můžete mít pomocí těchto aplikací připojitelné k trenažerům přes bluetooth:

Dále můžete využívat aplikace pro kolektivní tréninky přes technologii ANT+:

  • Selfloops Group Training (iOsAndroid)
  • PerfPRO Studio ©  (iOs)

 

Počítač XEBEX Hiit console Smart Connect je také k dokoupení samostatně

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět