Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Zábavná boxovací kolekce pro děti: Venum × Angry Birds!

25. 10. 2022

Venum patří mezi přední výrobce boxerských rukavic, chráničů na zuby, oblečení a tašek pro MMA a další bojové sporty. To dokazuje sponzorství pro americké UFC a přední bojovníky MMA po celém světě. Nyní značka Venum přichází s novou zábavnou kolekcí pro děti s motivy populární hry – Angry Birds!

Kurzy boxu pro nejmenší mají řadu výhod – rozvíjí sebevědomí, sílu, rychlost a zlepšuje koordinaci pohybů. Dopřejte tak svému malému bojovníkovi k téninku i trochu zábavy s originálním tréninkovým příslušenstvím. Kolekce ve spolupráci s Angry Birds byla navržena tak, aby se stala odrazovým můstkem do světa boxu, který nabírá na popularitě. S vybavením s motivy Angry Birds mohou vaše děti zdravě a příjemně upustit páru.

Které produkty u nás najdete?

  • Dětské boxerské rukavice z kvalitního PU materiálu s třívrstvým polstrováním, díky kterému je zajištěna maximální odolnost. V prodeji jsou hned v několika barvách – černé, červené, žluté a růžové.
  • Boxovací hruška se stojanem se silným pružinovým krčkem zajistí skoro okamžitý a plynulý odraz. Podstavec je možné naplnit vodou.
  • Tréninkové lapy umožňují efektivní a pohodlné trénování bojové techniky.
  • Chránič zubů dítěti poskytne plnohodnotnou ochranu.
  • Reflexní míč po zlepšení postřehu a koordinaci.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět