Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Základní pomůcky pro vaši domácí posilovnu

11. 01. 2022

Aby vaše cvičení doma nabralo nový impuls, není od věci zapřemýšlet o pořízení šikovných cvičebních pomůcek. Možná si kladete otázku, jaké zvolit správné vybavení, aby byl váš trénink efektivní a dokázal vás zaujmout natolik, abyste neskončili se svým snažením již v průběhu ledna. Přinášíme pár tipů, které vás určitě zaujmou.

Vyberte si pohodlnou podložku na cvičení

Podložka je úplným základem každé výbavy. Ať už se budete věnovat józe nebo aerobiku, správná podložka na cvičení bude vždy skvělým pomocníkem. Na trhu naleznete mnoho druhů, které jsou vybaveny nejen nádhernými designy, ale i různými tloušťkami, což ovlivňuje míru našeho komfortu při cvičení.

Budujte svaly s čínkami

Základem pro budování svalové hmoty jsou rozhodně činky, ať už jednoruční nebo obouruční. S činkami se dá odcvičit snad každá svalová partie. Skvělou volbou jsou činky s nastavitelnou hmotností, u kterých si podle potřeby ubíráte nebo přidáváte závaží. Vůbec nejideálnější je koupit činkový set, kde máte jednoruční činky, obouruční činku a set potřebných závaží.  

Činkový set se dá používat bez jakéhokoliv jiného vybavení, takže pokud má být ve vaší domácí posilovně jen jedna cvičební pomůcka, nechť to je činkový set.

 

HOUSEFIT činkový set 80 kg

Objevte kettlebell

Kettlebell je železné závaží ve tvaru koule s uchem v horní části. Tato oblíbená cvičební pomůcka se využívá zejména ve stále více oblíbeném crossfitu nebo jako alternativa činek při běžném domácím cvičení. Prodává se v různých hmotnostech, začít tedy můžete s lehkými variantami.

 

Staré dobré švihadlo

Zavzpomínejte si na dětství a dejte šanci švihadlu. Díky němu se skvěle zahřejete před každým tréninkem a pomůže vám zlepšit fyzickou kondici. Na trhu již nejsou pouze klasická švihadla, ale i verze s počítadlem.

 

 

Strečink s gymnastickým míčem

Gymnastický míč se využívá zejména k rehabilitaci či k protahování, ale můžete jej využít i k balančnímu cvičení. Nemusíte ale zůstat jen u klasické varianty. Na trhu je již velké množství menších míčů, které nezaberou tolik místa, např. overbally nebo menší masážní míčky.

Ať už vyberete jakoukoliv cvičební pomůcku, cvičení vás musí hlavně bavit. Jen díky tomu u něj vydržíte a budete se moci těšit z výsledků svého snažení.

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět