Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Změňte styl svých POLAR IGNITE

20. 07. 2020

Jste hrdým vlastníkem POLAR IGNITE? Nyní můžete dát vašim hodinkám nový šmrnc. Samotné hodinky jsou absolutním hitem na trhu, a to zejména pro poměrem cena / výkon. Jejich výbava je jedním slovem skvělá, na jedno nabití vydrží až 18 hodin a navíc dokáží vyhodnotit váš spánek.

A nyní máte ještě možnost měnit jejich vzhled dle vašeho přání či aktuální nálady. Představujeme tedy pět nových řemínků, díky kterým si POLAR IGNITE můžete ještě lépe přizpůsobit. Je libo klasický černý pásek? Nebo máte náladu na elegantnější styl a zvolíte černý kožený řemínek? Je to jen na vás. Vybírat můžete také z barevných variant, a to buď bílou, aqua nebo žlutou.

Barevné varianty jsou vyrobeny ze silikonu, který je na první dotek velice příjemný a zároveň hypoalergenní. Výhoda silikonu je v jeho samočistící schopnosti, kdy odpuzuje prach a jiné nečistoty. Světlejší odstíny řemínku jsou odolné proti UV záření a jejich barva tedy tak rychle nevybledne. 

Samotná výměna je velice jednoduchá. Stačí ze spodní strany hodinek posunout pojistku a tím zkrátit osičku řemínku. Pak je možné řemínek odepnout a vyměnit za jiný. 

Už máte vybraný ten svůj? 

Polar ignite řemínek

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět