Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Značka fitness výživy BIOTECH a její nové produktové řady zařazeny v naší nabídce právě TEĎ!

18. 09. 2017

Značka fitness výživy BioTech USA má více jak 20-ti letou tradici v oblasti sportu a distribuce doplňků stravy a nyní si ji můžete zakoupit i v našem obchodě! Jedná se o jednu z nejkvalitnějších a nejvíce pokročilých produktových řad sportovní výživy na světě, kterou využívá i spousta slavných osobností z oblasti fitness jako třeba Ulisses jr., Roger Snipes a řada dalších! Zakládají si na profesionálních produktech za rozumnou cenu a tak v stále udržují svoji pevnou pozici na trhu ve více než 44 zemích po celém světě. Nyní přichází na trh s novými produktovými řadami, které jsme pro vás zařadili do naší nabídky. Jedná se o širokou škálů fitness výživy - od výživných tyčinek, spalovačů, aminokyselin, proteinů, sacharidů, či fitness svačinek atd.

 


Veškeré produkty značky BIOTECH USA můžete vidět ZDE!

 

Fitness výživa BIOTECH USA a nové produktové řady

biotech elite

 

 

Fitness výživa BIOTECH USA ELITE 

Tato řada byla se pyšní špičkovou kvalitou svých produktů a bezkurenčními výsledky. Pokud tedy berete Váš trénink opravdu vážně, chcete mít jistotu kvality a dávat maximum do Vašich tréninku, tak s touto řadou fitness výživy BIOTECH USA ELITE velmi pravděpodobně neprohloupíte. 

 

 

 

 

 

 

biotech for her

 

Fitness výživa BIOTECH USA FOR HER

Tato produktová řada je určena především pro dámy. Není to samozřejmě z důvodu, že by tato řada byla pro muže nefunkční, ale protože nabízí různé směsy a kombinace spalovačů a dietních produktů určené do diet. Fitness výživa BIOTECH USA FOR HER je dělaná tak, aby nahradily svoji vyváženou hodnotou i chutí pevnou stravu. 

Potřebujete zahnat chuť na tatranky a křupky?....pak zkuste fitness výživu BIOTECH USA FOR HER a uvidíte sami... :-)

 

 

 

biotech protein gusto

 

Fitness výživa BIOTECH USA PROTEIN GUSTO

Produktová řada sportovní výživy PROTEIN GUSTO patří mezi velice speciální řadu, která nabízí řadu skvělých receptů na palačinky, dorty, případně polívky apod. Fitness výživa BIOTECH USA PROTEIN GUSTO je obohacena o proteiny s nízkým obsahem tuku. Je dělaná tak, aby zahnaly plnohodnotně chuť na skladké apod. Přípravy těchto produktů jsou velice snadné a rychlé. A výsledky s používáním této sportovní výživy? Chutné a především nutričně vyvážené! Více informací se mužete dozvědět v naši sekci "sportovní výživa"

 

biotech protein gusto

 

Přinášíme Vám také tip na recept z této produktové řady fitness výživy: 

RECEPT NA PALAČINKY BIOTECH USA PANCAKE

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět