Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

Aktuální stav vyřizování objednávek

03. 04. 2020
Vážení zákazníci,
 
 
vyhlášení Nouzového stavu a Karantény vládou ČR v souvislosti s preventivními opatřeními proti šíření pandemie koronaviru COVID-19 má významný dopad i na chod naší firmy a expedici zásilek našim zákazníkůmAktuálně pracujeme v režimu až pětinásobného množství objednávek oproti běžnému období. S tím souvisí omezené možnosti našich telefonních linek, schopnost reagovat na veškeré emailové dotazy a limitovaná schopnost balení navíc doplněná o vyšší hygienické nároky pro ochranu Vás i našich zaměstnanců. Zároveň nám přepravní společnosti poskytují pouze omezené kapacity, stejně tak se to týká i našich dodavatelů. Zaznamenáváme tedy výpadky v dodávkách zboží do našich skladů. Expedice některého typu zboží tak trvá až jeden týden nicméně aktuálně se již stabilizuje. 

 

V návaznosti na výše uvedené bychom se rádi omluvili našim zákazníkům za zpožděné reakce ve vyřizování objednávek. Nastalá bezprecedentní situace po zavedení mimořádných opatření (zejména uzavření fintess center) vedla v předchozích týdnech k přetížení serverů a dočasným výpadkům rezervačního systému. To způsobilo, že část objednávek (především činek, závaží a kotoučů) jsme nuceni stornovat či jejich expedice potrvá více než-li týden. Zboží není na trhu dostupné a dochází ke zpoždění v zásobování celé ČR. Samozřejmě se budeme snažit pro Vás najít náhradní zboží, ale ne vždy to bude v našich silách. V případě částečného či úplného storna objednávky není aktuálně možné měnit složení produktů na jiné, než-li objednané. To by vedlo k dalšímu zdržení při zpracování čekajících zákazníků. Prosíme, aby jste v případě zájmu o náš sortiment znovu vybrali z aktuální nabídky produktů. Prostředky vracíme ihned bankovním převodem či přes platební bránu PAYU (technické zpracování PAYU činí cca 3-5 dní na připsání prostředků na kartu zpět).

Ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci a prosíme Vás o pochopení a ohleduplnost v současném netradičním stavu, ve které se naše země nachází.

Prosíme zároveň aby jste věnovali pozornost aktuální skladové dostupnost zboží, u vyprodaných a nedostupných produktů nejsme schopni okamžitě reagovat na objednávku.

Více informací k provozu eshopu a výdejních míst naleznete Provoz eshopu a výdejních míst.

Děkujeme za pochopení.

 

Váš tým FITHAM.cz

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět