Vážení zákazníci, aktuálně zaznamenáváme až pětinásobné množství objednávek oproti běžnému období. S tím souvisí omezená možnost reagovat na veškeré telefonní a emailové dotazy. Za uvedené nepříjemnosti se omlouváme. Prosíme sledujte naše Aktuality, kde Vás pravidelně informujeme o situaci v expedici zásilek a našich službách.

Aktuální stav vyřizování objednávek

Vážení zákazníci,
 
 
vyhlášení Nouzového stavu a Karantény vládou ČR v souvislosti s preventivními opatřeními proti šíření pandemie koronaviru COVID-19 má významný dopad i na chod naší firmy a expedici zásilek našim zákazníkůmAktuálně zaznamenáváme až pětinásobné množství objednávek oproti běžnému období. S tím souvisí omezené možnosti našich telefonních linek, schopnost reagovat na veškeré emailové dotazy a limitovaná schopnost balení navíc doplněná o vyšší hygienické nároky pro ochranu Vás i našich zaměstnanců. Zároveň nám přepravní společnosti poskytují pouze omezené kapacity, stejně tak se to týká i našich dodavatelů. Zaznamenáváme tedy výpadky v dodávkách zboží do našich skladů. Expedice některého typu zboží tak trvá až jeden týden. 

 

V návaznosti na výše uvedené bychom se rádi omluvili našim zákazníkům za zpožděné reakce ve vyřizování objednávek. Nastalá bezprecedentní situace vede i k tomu, že část objednávek (především činek, závaží a kotoučů) budeme nuceni stornovat či jejich expedice potrvá více než-li týden. Zboží není na trhu dostupné a dochází ke zpoždění v zásobování celé ČR. Samozřejmě se budeme snažit pro Vás najít náhradní zboží, ale ne vždy to bude v našich silách.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci a prosíme Vás o pochopení a ohleduplnost v současném netradičním stavu, ve které se naše země nachází.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Váš tým FITHAM.cz

Eshop v provozu, prodejny uzavřeny
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací