Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

BH FITNESS - největší evropský výrobce komerčních fitness strojů

02. 02. 2021

 

Hlavním znakem společnosti BH Fitness je originální design, inovace, vynikající poměr funkcí, výkonu a ceny. Kardiovaskulární zařízení španělské značky BH Fitness je navrženo tak, aby zlepšilo zážitek uživatelů. Funkčnost a trvanlivost jdou ruku v ruce a vytvářejí atraktivní stroje, které uspokojí potřeby každého uživatele. BH Fitness a jejich komerční produktové řady splňují tzv. třídu SA dle klasifikace normy DIN EN 957, a tak je možné stroje těchto produktových řad využívat jak v domácím, tak i plně komerčním provozu. Jedná se o tyto řady:

 • LK LINE

 • SK LINE

 • MOVEMIA

 

LK LINE – tato řada patří mezi nejuniverzálnější fitness řešení z těchto tří řad. Pokud hledáte kvalitní fitness trenažery za přijatelnou cenu, vybírejte si produkty pod označením LK LINE. Kardio vybavení díky své masivní konstrukci, kvalitnímu zpracování a inovativnímu designu uspokojí každého uživatele v domácím prostředí či plně komerčních posilovnách, vyhovuje potřebám všech zákazníkům. 

SK LINE – o něco masivnější konstrukce, špičkový výkon a nejnovější mechanické a technologické inovace se spojily v řadě kardio strojů SK LINE. Profesionální stroje najdou uplatnění především v komerčním prostředí a to ve všech centrech zaměřených na sport.

Běžecký pás BH FITNESS LK5500 LEDBH FITNESS SK8000 SmartFocus 19"

MOVEMIA – tato prémiová řada vyvinutá společností BH Fitness splňuje potřeby nejnovějšího fitness světa a uspokojí i nejnáročnější z vás. Design je propracovaný do nejmenších detailů. Kardio zařízení MOVEMIA kombinuje nejlepší materiály s nejnovější technologií, jedná se tak o TOP produkty této značky. Trenažéry jsou navrženy pro maximální využití.

 

 BH FITNESS MOVEMIA EC1000 SmartFocus 19"BH FITNESS MOVEMIA RW1000BH Fitness Movemia BR1000 SmartFocus

 

Všechny řady disponují buď dotykovým Smart Focus displejem, který připomíná spíš zabudovaný tablet, nebo pro méně náročné LED display, který je vybaven ovládacími prvky pro rychlé a snadné ovládání při tréninku. LED displej má dispozici 8 přednastavených programů, HRC, uživatelské, Fitness test, manuální a další. Tepovou frekvenci můžete měřit buď dotykovými senzory tzv. hand pulse, nebo pro přesnější měření doporučujeme použít hrudní pás o frekvenci 5 kHz s přesností EKG.

Technologie Smart Focus a připojení k internetu  vám umožňuje používat nejnovější webové aplikace, sledovat TV nebo osobní multimediální obsah při cvičení. Součástí jsou základní aplikace jako Google Chrome, Facebooku, Netflix, YouTube apod.. Podporuje HD 4K, protokoly Gerkin, Cooper a díky interaktivní technologii FitFeel interface je odezva aplikací velice rychlá.

 

 • FITFEEL TM technologie s nejrychlejší dotykovou obrazovkou, jednoduchým rozhraní. Umožňuje uživatelům přístup na internet, ke svým tréninkovým programům, sledování televize, poslouchání hudby a používání mnoha aplikací.
 • Volba mezi světovými jazyky (ne česky, ale již brzy bude).
 • Maximální vizuální zážitek s 21" Full HQ dotykovým monitorem.
 • SmartFocus je kompatibilní s chytrými telefony a tablety.
 • Umožňuje komunikaci s trenérem na dálku, motivace trenéra, vyhodnocení treninku, záznam tréninku..
 • SmartFocus sleduje a zaznamenává vytíženost jednotlivých strojů a tím pomáhá při jejich údržbě.
 • SmartFocus zlepšuje image Vaší firmy, vytvořte si úvodní stránku s Vaším logem, informujte zákazníka o akcích, které plánujete. Máte k dispozici databázi registrovaných zákazníků
 • Propojení a ukládání tréninků, informace na sociálních sítí..
 • SmartFocus obsahuje všechny tréninky, které jsou na trhu k dispozici.
 • Plná konektivita.

Jak technologie SmartFocus funguje si můžete prohlédnout v promo videu.

 

 

 

Promo video Movemia.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět