Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Další funkce iFIT app

Zde si ukážeme ještě další zajímé možnosti z nabídky tréninkové aplikace iFIT. Jak již bylo řečeno tato tréninková aplikace není jen o plánování tras, ale také o doporučeném jídelníčku, rozvrhu, řádu a také komunitě, která vám umožní se zlepšovat a porovnávat. 

 

Další funkce iFIT app

Na vašem osobním iFIT profilu si můžete pro přesnější měření a kontrolu vašeho pokroku nastavit vaše aktuální hodnoty v sekci "LOG". V kalendáři najdete jaké tréninky máte za sebou, jaká je vaše aktuální hmotnost, jaký jste měli kalorický příjem z potravin a kolik hodnin jste spal na daný den. K většině trenažérům můžete zakoupit i bezdrátový bluetooth pás pro měření tepové frekvence s přesností EKG. Funkcí má aplikace samozřejmě mnohem více, ale toto jsou asi ty nejzajímavější z nich:

ifit hodnoty

 

iFIT DAILY - zde máte možnost si každý den zvolit tréninkové video s konkrétním programem pro vytvarování vaší postavy. Máte tak jistotu, že budete pod dozorem zkušených instruktorů se zaručenými výsledky.

ifit daily

 

iFIT CHALLENGES - zde si mužete vytvořit vlastní výzvu, nebo se k nějaké přidat. Pokud vás již nebaví bojovat sám se sebou, můžete zkusit vyzvat souseda, nebo drtivě pokořit někoho z druhého konce světa.

ifit challange

                                             Další kapitola článku   >>> 
Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět