Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

iFIT app na tabletu

Zde si ukážeme jak vypadá tréninková aplikace iFIT na vašem tabletu. Můžete si vybrat jednu z nabízených aktuálních tras, které vám iFIT nabídne, případně ty, které jste si sami připravili.

 

 

iFIT app na tabletu

Po spuštění tréninkové aplikace iFIT je potřeba přes systém bluetooth napárovat trenažér s tabletem. To je velice snadné, přes tlačítko se symbolem BLUETOOTH umístěné na konzoli trenažéru. Dlouhým stiskem začne problikávat modrou a následně zelenou barvou kontrolka, která vám signalizuje puštění bluetooth systému.

Následně budete moci na tabletu napárovat daný trenažér, a případně jiná zařízení jako je bluetooth hrudní pás pro měření tepové frekvence apod.

ifit parování

 

Po spárování trenažéru s tabletem se můžete vrhnout na menu. Máte možnost si vybrat iFIT vybranou trasu pro daný den v pravé části  nabídky, případně si dát trasu přes "QUICK START", která vám nabídne základní okruh. Nebo si můžete vytvořit vlastní trasu v sekci "DRAW A MAP", pokud jste zrovna neměli po ruce stolní počítač (Jak jsme již zmínili dříve, doporučujeme na vytváření map spíše klasické PC s vašim profilem na stránkách www.ifit.com, kde máte možnost větší variabilitu a přehlednost při vytváření tréninků, v samotné aplikaci na tabletu jsou možnosti omezenější).

QUICK START - je jednoduchý okruh, kde si můžete ručně nastavovat rychlost a sklon. Zároveň můžete sledovat měřené hodnoty jako čas, vzdálenost, tepovou frekvenci apod.

ifit quick

 

DRAW A MAP - V této sekci lze nastavit svojí vlastní trasu, jednoduše si vyhledáte lokalitu a následně jednoduše prstem navolíte místa kde přes které chcete běžet a dáte uložit mapu tlačítkem "SAVE WORKOUT".

ifit tablet

ifit save workout

                                             Další kapitola článku   >>> 
Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět