Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Eliptický trenažér FLOW Fitness X4i

10. 12. 2020

Velice populární holandská firma FLOW Fitness je na trhu více než dvacet let. Dokáže vyslyšet potřeby svých zákazníků a tady máme výsledek: kvalitní trenažér se špičkovým výkonem FLOW Fitness X4i, který splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu, ergonomii a nejnovější trendy. 

 

ZAŽIJTE TO A VYLEPŠETE SVŮJ VÝKON.. 

Chcete si zlepšit svoji fyzickou kondici, posílit svaly nebo si jen tak zatrénovat?

Tento profesionální eliptický trenažér X4i je vhodný pro intenzivní cvičení a jistě uspokojí každého začínajícího i náročného cvičence. Díky své cenové dostupnosti si ho můžete pořídit do domácího prostředí. 

Trenažér je odolný, pohodlný a snadno ovladatelný, vhodný také  do prostředí lehce komerčních posiloven, wellness nebo hotelových fitness center. Rám je ze silné ocelové konstrukce a plnou 10letou zárukou, který vydrží intenzivní používání. 

délkou kroku 52 cm a s robustním setrvačníkem o hmotnosti 30 kg vytváří bezkonkurenční plynulý eliptický pohyb. X4i disponuje nosností do 170 Kg

 

 

"NEBAVÍ VÁS BĚHÁNÍ? Nastavitelný úhel pedálů na X4i vám umožní zapojit všechny svaly na nohou"

 

Chcete mít krásně vypracované a silné nohy i bez běhání? Pak je X4i tím, přesně co jste hledali. NASTAVITELNÝ ÚHEL PEDÁLŮ X4i je jedinečná vlastnost, která vám umožní při každém cvičení umístit nohy pod jiným úhlem, tak aby byly procvičeny všechny svaly nohou.

Pedály jsou také vybaveny polstrovanou gumovou vložkou, takže jsou vaše vazy a klouby chráněny během intenzivního tréninku.

 

 

 


 

Eliptický trenažér Flow Fitness X4i  je vybaven přehledným LCD DISPLEJEM, který nabízí 12 předprogramovaných  tréninkových programůHRC programů, který se řídí vaši tepovou frekvencí nebo si  můžete zátěž nastavit sami. 

 

 

 

PROCESTUJTE SVĚT DÍKY APLIKACÍM

Největší rozdíl oproti předchozímu modelu X4 je možnost BLUETOOTH KOMUNIKACE, díky které se připojíte k tréninkovým aplikacím Kinomap, iConsole+ nebo Zwift a uděláte svůj trénink zábavnější s možností procestovat celý svět. Díky těmto aplikacím se můžete připojit k systému Google Maps, vytvářet si vlastní trasy či nové výzvy.

 

 

 

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět