iConsole+

iConsole+ google maps

Aplikace iConsole+ pro FITNESS stroje

Novou revoluční cestou v oblasti cvičení se stává propojení virtuálního a fitness světa. Touto cestou se vydala i společnost Housefit. Vyvinula pro Vás aplikaci, která umožňuje naplánování trasy kdekoliv na světě, díky jedinečnému propojení se systémem google maps! To znamená, že si můžete zvolit trasu kdekoliv Vás napadne. Ať už si chcete udělat výlet z Prahy do Brna nebo klidně do Paříže, délka trasy a destinace je zcela na Vás!! To vše skrze Váš dotykový tablet, či telefon. Tato technologie je určena pro zcela nové stroje Motio Tiro/Motio 90. Chytré trenažéry komunikují s chytrými telefony!!

Dokonalým komfortem se stává dotykové ovládání při nastavení tréninkového programu, sklonu, či rychlosti na vašem trenažéru. Tato nová řada strojů bez pochyb patří v dané cenové kategorii k tomu nejlepšímu co náš sortiment nabízí.

 

 

 

 

Tréninkový software iConsole+ lze ZDARMA stáhnout na :

google play

app store

 

 

 

 

 

 

Kde mam začít?

iConsole+ Housefit

Prvním krokem je stáhnout a nainstalovat aplikaci iConsole+ z google play ZDE na vašem smartphonu, či chytrému telefonu. Dále už jen stačí připojit tablet, či chytrý telefon pomocí připojení bluetooth a spustit aplikaci. Pro dokončení celkévé instalace je ještě potřeba zaregistrování v samotné aplikaci, kde si zadáte svůj email a vámi zvolené heslo a následně zaktivujete odkaz ve vašem emailu (tento postup je zcela běžný u všech webových stránek apod, co se registrace týká, opravdu nic složitého). Nyní už je instalace zcela kompletní a můžete se pustit do vytvoření vašeho soukromého profilu pomocí tlačítka EDIT, kde si zadáte základní údaje (výška, věk, hmotnost,..), popřípadě i svoji fotografii. Následně si už stačí vybrat vhodný tréninkový program a můžete začít!

 

 

Aplikace iConsole+ obsahuje tyto 4 základní programy v sekci TRÉNINK, které fungují i bez registrace:

iConsole+ menu

 

  • Quick start  

Tento režim Vám umožní okamžitý trénink, kde bez zbytečného otálení můžete hned šlápnout do pedálů. Stačí jen zmáčknout tlačítko PLAY (start) a můžete jet! V průběhu tréninku si můžete sami volit zátěž od LEVELU 1-16. Na konci tréninku se Vám ukáže shrnutí tréninku jako je čas, vzdálenost, kalorie apod.. 

  • Program

Neboli režim přednastavených profilů tratí Vám umožňuje si zvolit jednu z 12 přednastavených profilů tratí, určit si obtížnost, nastavit čas tréninku a začít!

  • HRC

Je režim, který se řídí podle Vaši tepové frekvence. Pro přesnost měření je nutné si vyplnit svůj vlastní profil v sekci SETTING, ve kterém si vyplníte údaje o své aktuální hmotnosti, výšce, věku apod. K vyplnění samotného profilu není nutná registrace, nicméně s registrací, která vám umožní využívání kompletního repertoáru aplikace, budete mít v paměti svůj vlastní profil, který kdykoliv přihlásíte a odhlásíte, aniž by se Vaše aktuální parametry a údaje smazaly.

  • WATT

V tomto režimu si nastavíte počet wattu pro trénink. Díky této funkci si můžete zjistit jakou přesnou sílu vynakládáte do tréninku.

 

 

UKÁZKA PROFILU APLIKACE A JEJICH REŽIMŮ

iConsole+ profiliConsole+ programiConsole+ HRC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REGISTRACE!!

Registrace Vám umožní využívat kompletní potenciál aplikace a dostat se k nejzajímavější funkci aplikace iConsole+. Po registraci se můžete připojit v sekci GYM CENTER k programu iROUTE, kde si kliknutím přepnete z režimu FREE na režim PURCHASED. Následovně už si vyhledáte v google maps výchozí body (start/konec) a můžete Váš trénink začít!

 

UKÁZKA APLIKACE A JEJÍ REGISTRACE

iConsole+ registr2

iConsole registr1

iConsole+ registr3

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM GOOGLE MAPS

Pro tento program je potřeba registrace, jak jsme již zmínili, poté si už stačí vyhledat lokalitu která vás zajímá a označit výchozí bod a cílový (start/konec) a můžete začít!! Můžete si vybrat ze tří možností náhledu, jeden z nich je standardní náhled, potom tzv. hybrid, který ukazuje ptačí perspektivu Vaši trasy a jako poslední je tzv. street view pohled, který ukazuje to co by jste viděli ve skutečnosti vlastníma očima.  

 

UKÁZKA PROGRAMU GOOGLE MAPS

iConsole+ googlemaps2

iConsole+ googlemaps1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

iConsole+ googlemaps3

 

 

 

ZDE JSOU KONKRÉTNÍ MODELY U KTERÝCH MŮŽETE TUTO NOVOU APLIKACI POUŽÍVAT

 Tiro 90

 Ergometr HOUSEFIT TIRO 90 vychází z modelu TIRO 70. Zákazníkům nabídne kombinaci vynikající mechaniky a ergonomie rámu za solidní cenu. V této kategorii ojedinělá rámová konstrukce zaručí pohodlný a správný posed jak drobným lidem, tak na vysoké postavy, rotoped nabízí dostatečný rozsah nastavení řidítek i sedla. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty zaručuje dlouhou životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný kondiční trénink.

    Vyvážený setrvačník o hmotnosti 9 kg, moderní magnetická brzda a převod dopínaným řemenem zaručuje komfortní, plynulý a zcela tichý chod i při větších zátěžích. Rotoped je kompletně na ložiscích (šlapací střed, setrvačník, dopínací kladka ..) což spolu s masivním rámem zaručuje dlouhou životnost stroje. Ergometr HOUSEFIT TIRO 70 má elektronicky ovládanou magnetickou brzdu s možností programů, zátěž se reguluje v 16 stupních.
Díky kvalitnímu rámu a vysokým řidítkům umožňuje rotoped HOUSEFIT TIRO 90 komfortní a zdravotně vyhovující posed na postavy od 150 do 200 cm

Ovládací konzole trenažeru HOUSEFIT TIRO 90 umožňuje bezdrátové propojení s tabletem, který lze zacvaknout přímo na počítač stroje a využívat aplikaci pro Android. Tato aplikace obsahuje řadu přednastavených tratí, či řízené podle tepové frekvence, či wattový režim. Zvláštností, kterou však zcela vybočuje je možnost nastavení si vlastní trať v systému google maps. Díky této funkci si můžete zvolit trasy, které by jste např. v zimě absolvovat nemohli, nebo naopak místa kam se normálně nepodíváte. Výběr je pouze na Vás! Můžete si zvolit 3 druhy náhledu, buďto standardní, ptačí perspektiva, či pohled vlastníma očima. Jinak i bez využití tabletu nabízí stroj jak jednoduchou manuální volbu zátěže, tak i kompletní programové vybavení včetně profilových tréninků a programů řízených tepovou frekvencí. 

     Stáhněte si iConsole+ tréninkovou aplikaci na google play, či apple store a připravte se a cvičte! Programy jsou velmi jednoduché, snadno ovladatelné a uživatelsky přívětivé!

     Proč mluvíme o jednoduchosti cvičení? Protože snadno připojíte svůj tablet a můžete cvičit! Svůj tablet poté můžete používat stejně, jako kdyby jste seděli za stolem nebo na pohovce a využít všech jeho možností!

Vyobrazený tablet není součástí dodávky stroje.

 
 
 
 
Motio 90Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 90 z nové řady a vychází z levnějšího modelu MOTIO 70. Trenažér nabídne kombinaci vynikající mechaniky a ergonomie rámu za solidní cenu. V této kategorii ojedinělá rámová konstrukce s krokem délky 40 cm zaručí pohodlný a správný pohyb jak drobným lidem, tak vyšším osobám, ojedinělá a velmi užitečná je i možnost naklopení pevných rukojetí. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty zaručuje dlouhou životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný kondiční trénink.
Vyvážený setrvačník a rotující hmota 19 kg zaručuje spolu s moderní magnetickou brzdou komfortní, plynulý a zcela tichý chod i při větších zátěžích. Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 90 je kompletně na ložiscích, v místě napojení pedálů na setrvačník je pak dokonce kyvné uložení ložiska pro minimální poruchovost známé z drahých strojů. Trenažér má elektronicky ovládanou magnetickou brzdu s možností programů, zátěž se reguluje v 16 stupních.
 
         Díky universálnímu rámu umožňuje eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 90 komfortní a zdravotně vyhovující pohyb postavám od 150 do 200 cm. Ovládací konzole trenažeru HOUSEFIT TIRO 90 umožňuje bezdrátové propojení s tabletem, který lze zacvaknout přímo na počítač stroje a využívat aplikaci pro Android. Tato aplikace obsahuje řadu přednastavených tratí, či řízené podle tepové frekvence, či wattový režim. Zvláštností, kterou však zcela vybočuje je možnost nastavení si vlastní trať v systému google maps. Díky této funkci si můžete zvolit trasy, které by jste např. v zimě absolvovat nemohli, nebo naopak místa kam se normálně nepodíváte. Výběr je pouze na Vás! Můžete si zvolit 3 druhy náhledu, buďto standardní, ptačí perspektiva, či pohled vlastníma očima. Jinak i bez využití tabletu nabízí stroj jak jednoduchou manuální volbu zátěže, tak i kompletní programové vybavení včetně profilových tréninků a programů řízených tepovou frekvencí. 

     Stáhněte si iConsole+ tréninkovou aplikaci na google play, či apple store a připravte se a cvičte! Programy jsou velmi jednoduché, snadno ovladatelné a uživatelsky přívětivé!

     Proč mluvíme o jednoduchosti cvičení? Protože snadno připojíte svůj tablet a můžete cvičit! Svůj tablet poté můžete používat stejně, jako kdyby jste seděli za stolem nebo na pohovce a využít všech jeho možností!

Vyobrazený tablet není součástí dodávky stroje.

 


Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací