Přijďte si vyzkoušet fitness trenažéry na největší showroomy v ČR. Těšíme se na Vaši návštěvu!

iCONSOLE+

Aplikace iConsole+ pro FITNESS stroje
iconsole+

Novou revoluční cestou v oblasti cvičení se stává propojení virtuálního a fitness světa. Touto cestou se vydala i společnost TUNTURI. Vyvinula pro Vás aplikaci, která umožňuje naplánování trasy kdekoliv na světě, díky jedinečnému propojení se systémem GOOGLE MAPS! To znamená, že si můžete zvolit trasu kdekoliv Vás napadne. Ať už si chcete udělat výlet z Prahy do Brna nebo klidně do Paříže, délka trasy a destinace je zcela na Vás!! To vše skrze Váš dotykový tablet, či telefon. Chytré trenažéry komunikují s chytrými telefony a to zcela ZDARMA!!

Dokonalým komfortem se stává dotykové ovládání při nastavení tréninkového programu, sklonu, či rychlosti na vašem trenažéru. Máte tedy možnost si propojit svůj tablet, či smartphone přes systém BLUETOOTH a začít trénovat. Tato nová řada strojů bez pochyb patří v dané cenové kategorii k tomu nejlepšímu co náš sortiment nabízí.

 

 

iconsole+

 

Aplikace iConsole+ obsahuje tyto 4 základní programy v sekci TRÉNINK, které fungují i bez registrace (registrace vám umožní používat vytváření map a tras zcela ZDARMA):

iConsole+ menu

 

  • Quick start  

Tento režim Vám umožní okamžitý trénink, kde bez zbytečného otálení můžete hned šlápnout do pedálů. Stačí jen zmáčknout tlačítko PLAY (start) a můžete jet! V průběhu tréninku si můžete sami volit zátěž od LEVELU 1-16. Na konci tréninku se Vám ukáže shrnutí tréninku jako je čas, vzdálenost, kalorie apod.. 

  • Program

Neboli režim přednastavených profilů tratí Vám umožňuje si zvolit jednu z 12 přednastavených profilů tratí, určit si obtížnost, nastavit čas tréninku a začít!

  • HRC

Je režim, který se řídí podle Vaši tepové frekvence. Pro přesnost měření je nutné si vyplnit svůj vlastní profil v sekci SETTING, ve kterém si vyplníte údaje o své aktuální hmotnosti, výšce, věku apod. K vyplnění samotného profilu není nutná registrace, nicméně s registrací, která vám umožní využívání kompletního repertoáru aplikace, budete mít v paměti svůj vlastní profil, který kdykoliv přihlásíte a odhlásíte, aniž by se Vaše aktuální parametry a údaje smazaly.

  • WATT

V tomto režimu si nastavíte počet wattu pro trénink. Díky této funkci si můžete zjistit jakou přesnou sílu vynakládáte do tréninku.

 

 

 

 

TECHNICKÉ POŽADAVKY 

ANDROID IOS
Android tablet OS 4.0 a vyšší iPod touch (3,4,5e generation)
Android phone OS 2.2 a vyšší iPhone 4S – iPhone 7
  iPad mini 1 – 5
  iPad 3 – iPad Pro

 

                                             Další kapitola článku   >>> 

 

Navštivte 4 největší showroomy v ČR
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací