Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.

HOUSEFIT MOTIO 80 - Bestseller mezi eliptickými trenažery opět skladem!

16. 03. 2018

Již dlouhodobě patří HOUSEFIT k nejprodávanějším značkám domácích cardio trenažérů na našem trhu. Jedná se o časem prověřené produkty se spolehlivým zázemím záručního servisu a dobré dostupnosti náhradních dílů i po skončení záruky. 

housefit motio 80

 

Eliptický trenažer HOUSEFIT MOTIO 80 patří k nejprodávanějším modelům na našem trhu vůbec. To dokazuje i aktuálně nejvyšší příčka na nejznámějším webovém porovnávači Heureka! Jedná se o skutečně velice populární produkt a to především díky masivní rámové konstrukci, která má nosnost až 150 kg. Krom toho nabízí velice přirozenou a plynulou ergonomii, podtrženou těžkým setrvačníkovým systémem a kvalitně zpracovanou mechanikou. Díky těmto atributům je tento model crossového trenažéru vhodný pro vysoké i drobnější uživatele. Poskytuje zároveň vynikající poměr cena / výkon. 

Programová nabídka je kapitola sama o sobě. HOUSEFIT MOTIO 80 nabízí standardní programovou nabídku, která obsahuje základní přednastavené programy, programy řízené dle vaší tepové frekvence apod. Pro zpestření vašeho cvičení máte možnost zakoupit si i programově bohatší model HOUSEFIT MOTIO 80i. Tento model nabízí možnost připojení k tabletu či chytrému telefonu přes Bluetooth systém a používat tak tréninkovou aplikaci iConsole+, která je zcela ZDARMA!

 

motio 80i

 

 

Oba stroje jsou mechanicky totožné. Někdo je zastáncem kvalitní mechaniky bez technických vymožeností v podobě HOUSEFIT MOTIO 80, ale mnoho uživatelů naopak vyhledává krom kvalitní mechaniky i dávku motivace ve formě programové nabídky. V takovém případně tedy pak volí vyšší model HOUSEFIT MOTIO 80i.

Proto pokud zrovna vybíráte kvalitní eliptický trenažér do vaši domácnosti, který vám dlouho vydrží, určitě doporučujeme zvážit tyto dva modely. Samozřejmě můžete vybírat i z ostatních zajímavých strojů z naší nabídky eliptických trenažérů, případně nás kontaktujte a rádi vám s výběrem poradíme!

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět