Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Nová elektrokola od české značky 4EVER

14. 06. 2021

Nadšencům elektrokol přinášíme dobrou zprávu. Fitham se spojil s českým výrobcem kol 4EVER bikes. 4EVER je česká firma s 25letou tradicí výroby jízdních kol, která si zakládá na maximální pečlivosti při výrobě. Všechna kola 4EVER jsou ručně montována na jednotlivých stojanech a následně několikrát testována a seřizována.

 

Do naší nabídky elektrokol zatím přidáváme 2 modely trekových elektrokol. Jeden dámský model Marianne ve velikosti 18“ a jeden pánský model Mercury ve velikostech 17“, 19“ a 21“.

4EVER Marianne4EVER Mercury

Treková kola jsou univerzální kola s větším dojezdem vhodná na silnici, ale i do lehkého terénu, jako jsou lesní cesty. Kola jsou skvělým partnerem na dlouhé výlety s délkou i přes 100 km.

 

Elektrokola Marianne a Mercury jsou vybaveny kvalitními komponenty a nabízí skvělé svezení. Pohání je středový motor Bafang MAXDRIVE M400 s kroutivým momentem 80 Nm. Napájen je integrovanou 17,5 Ah baterií přímo v rámu, takže není nijak narušený design kola a zajišťuje maximální komfort a ovladatelnost při jízdě jak v nízké, tak i vysoké rychlosti.

 

S výběrem elektrokola Vám rádi poradíme i na našich prodejnách v Liberci, Praze, Plzni nebo Brně. Přijďte se podívat na nejnovější modely českých elektrokol 4EVER, a vyberte si to pravé elektrokolo pro Vaše vyjížďky.

 

4EVER Bikes - to jsou kola pro každého.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět