Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Nové boxovací pytle Trinfit

06. 10. 2023

Kvalitní boxovací pytel je nezbytnou pomůckou pro cvičení úderů a kopů. Boxovací pytle mohou být prospěšné i pro ty, kteří touží po úlevě od náročného pracovního dne nebo chtějí zlepšit svou fyzickou kondici. Našimi favority jsou nyní boxovací pytle od značky Trinfit, které jsou v nabídce poměrně krátce.

Boxovací pytle Trinfit Classic

Boxovací pytle z řady Classic se hodí pro trénink jak doma, tak v posilovně. Svými rozměry a hmotností nabízí ideální velikost a váhu pro efektivní cvičení. Pytle jsou také díky trvanlivému materiálu z odolného bisonylu a výplně z netoxické směsi textilií maximálně pružné a odolné. Jejich plnění zajistí správné chování při tréninku a poskytne vám potřebný odpor pro trénink úderů. Jsou také snadno upevnitelné za popruhy s ocelovými kroužky – upevníte jej pomocí závěsného řetězu, který je součástí objednávky.

Pytle Classic najdete ve dvou velikostech – 120×35 cm / 31 kg150×35 cm / 40 kg.

Boxovací pytle Trinfit Luxury a Luxury PRO

Boxovací pytle od Trinfitu z řady Luxury jsou vyrobeny ze 2 vrstev umělé kůže, která je navržena tak, aby odolala silným úderům a zabránila možnému praskání a roztržení. Výplň z netoxické směsi textilií pak zajišťuje zdravotní nezávadnost a potřebný odpor pro efektivní trénink úderů. Pytle jsou také snadno upevnitelné díky extra vyztuženým popruhům s ocelovými kroužky. Pytel zavěsíte pomocí závěsného řetězu, který je součástí objednávky.

V nabídce najdete 2 velikosti: 120×35 cm / 32 kg a 150×35 cm / 40 kg.

Pokud hledáte bezkonkurenční boxovací pytel, který vám poskytne perfektní trénink a maximální životnost, určitě vsaďte na ručně prošívané boxovací pytle Luxury PRO. Vyrobeny ze 3 speciálních vrstev – první 2 vrstvy jsou kombinací tkaného plátna, které je potažené vrstvou PVC a 3. vrstva je z prémiové umělé kůže, která je vyztužena silnou polyuretanovou vrstvou. Kombinace těchto 3 vrstev zaručuje bezkonkurenční pevnost, odolnost a krásný vzhled přírodní kůže.

I pytle z řady Luxury PRO zakoupíte ve 2 provedeních: 120×35 cm / 33 kg150×35 cm / 44 kg.

Zleva: Trinfit Classic, Trinfit Luxury, Trinfit Luxury PRO

Jak boxovací pytel vybrat?

Výběr správného boxovacího pytle se může zdát na první pohled jako jednoduchá záležitost, ale opak je pravdou. Doporučujeme se proto při výběru řídit radami našeho nákupního rádce. Pro radu se také můžete zastavit na některé z našich poboček v Praze, Brně, Plzni a Liberci, kde se vás ujmou naši proškolení specialisté.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět