Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Nové modely běžeckých pásů KETTLER

07. 02. 2015

kettler

Nejvýznamější evropská značka KETTLER přichází na trh s novými modely běžeckých trenažérů. Jedná se o stroje s novým modernějším designem, moderními technologiemi a tradiční německou kvalitou zpracování. Kolekce SPRINTER do kvalitativně nižší výrobní řady AXOS, tyto stroje Vám poskytují zcela základní běhátko zaměřené pro menší a lehčí osoby se standardní počítačovou nabídkou. Modely TRACK a RUN spadají již do nejvyšší produktové řady HKS. Běžecké trenažéry označením Track nabízí po všech směrech zdařilé stroje, které jsou po všech stránkách vyspělejší oproti trenažérům Sprinter, zvláště v celkové masivnosti a výkonu motoru (samozřejmě, také záleží na konkrétním modelu stroje). Poslední kolekcí běhátek jsou trenažéry označené názvem RUN, které vynikají především svým připojením k tabletu a jejich počítačová nabídka je závisla na propojení trenažéru s tabletem, smarthponem prostřednictvím bluetooth. Díky tomuto připojení můžete použít aplikaci zvanou S-fit, která Vám umožní používat nejrůznější motivační programy, ať už přednastavené, popřípadě nastavené přímo podle Vašich potřeb. O aplikaci S-fit se více dočtete již v našem samostatném článku na tamto ODKAZU.

Pro příklad jsou zde ukázky jsme vybrali názorné modely z uvedených řad, více se o těchto modelech můžete dočíst v detailu produktu.

 

Kettler Sprinter 5

KETTLER SPRINTER 5, je běžecký trenažér vhodný pro domácí trénink. S parametry běžecké plochy 132 x 46 cm, dostatečný komfort nejen pro chůzi, ale i pro běh. Běžecká deska stroje je od rámu odpružena systémem SHOCK- ABSORBER, pohyb na trenažéru je příjemný a zároveň šetrný vůči tělesným kloubům. Motorová jednotka dokáže produkovat trvalý výkon 1,1 kW (1,5 PS), při maximálním záběrovém momentu až 1,9 kW (2,6 PS). Rychlost je možné regulovat po 0,1 km/h v rozsahu 1-16 km/h případně tzv. přímými volbami rychlosti (4, 8, 12, 16 km/h). KETTLER SPRINTER 5 je vybaven i motorem regulující sklon běžecké plochy v rozsahu 0-10%. Kromě základního ovládání poskytuje konzole i motivační režimy s přednastavenými interovými tréninky, s proměnnou rychlostí. Display vykazuje hodnoty: čas, vzdálenost, kalorický výdej, tepovou frekvenci a sklon, grafická část displeje vykresluje křivku s proměnlivou rychlostí v přednastaveném režimu. Ovládání stroje je velice jednoduché, display je přehledný. Tepovou frekvenci je možné měřit pomocí integrovaných ručních senzorů, případně lze dokoupit hrudní pás s vyšší přesností.

 

Kettler Track 5Běžecký trenažér KETTLER TRACK 5 zaujme již svým designovým ztvárněním, důležité jsou však především jeho užitné hodnoty, které ocení běžní uživatelé, ale i vrcholový sportovci při denním intenzivním zatížení. Například výkon speciální nízkootáčkové motorové jednotky je 1,8kW, ve špičce je to dokonce 4,6kW. Rozměry samotné běžecké plochy s délkou 145cm a šířkou 51cm spolu s odpružením desky systémem SHOCK ABSORBER, jsou plně komfortní. Patentovaný tlumící systém eliminuje kročejový hluk a je šetrný vůči kloubům uživatele. Ovládání je přehledné a intuitivní, počítač nabízí i tzv. horké klávesy pro zrychlenou volbu rychlosti či sklonu. Moderní zeleně podsvícený 3D-Matrix displej doplňuje inovativní postupy vývoje běžeckých trenažerů značky Kettler. Programové vybavení nabízí kromě profilových režimů i programy řízené tepovou frekvencí. Další možnosti přináší možnost připojení stroje k PC pomocí USB portu a využití některé možnosti z nabízených softwerových aplikací. Tepovou frekvenci je možné měřit pomocí integrovaných ručních senzorů, přesnější a komfortnější způsob nabízí možnost bezdrátové komunikace s hrudním pásem POLAR, který je možné případně samostatně objednat.

 

 

Kettler Run 7KETTLER RUN 7 z řady běžeckých trenažérů "RUN", poskytuje parametry pro plnohodnotný běžecký trénink. Plynulost chodu zajišťuje výkonná motorová jednotka, hodnota trvalého výkonu je 2,0 kW (2,75 PS). Vysoký komfort při běhu dodávají rozměry běžecké plochy 142 x 51 cm a systém 8 bodového odpružení. Přestože je KETTLER RUN 7 určen primárně pro provoz v domácím prostředí, charakteristika a parametry již naznačují, že snese i poměrně velké frekvenční zatížení v řádu několika hodin denně. Run 7 je vybaven pouze jednoduchou ovládací konzolí, zrovna tak jako ostatní stroje řady "RUN" je možné využívat rozhraní bluetooth a ovládat tak stroj, či vést trénink pomocí aplikace  KETTLER S-FIT. Aplikaci je možné instalovat do většiny tabletů s operačním systémem (Android) či některých produktů Apple, synchronizace se strojem probíhá prostřednictvím rozhraní bluetooth. Aplikace se dělí na složky Challenge (závod), Expert (náročný trénink kontrola tepové frekvence, kadence, rychlost, ...), Fun (forma hry - tréninky pro optimální spalovaní kalorií).

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět