Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Stolní tenis: zahrajte si ho i doma!

31. 03. 2023

Stolní tenis je populární díky své nenáročnosti. Nevyžaduje totiž žádné náročné a drahé vybavení. Co je tedy potřeba, abyste mohli začít hrát i doma? 

Stůl na stolní tenis. Pokud máte přebytečné místo v garáži nebo na zahradě, možná právě koupi stolu zvažujete. A my jsme pro! Skvěle se postará o zábavu kdykoliv během dne nebo při letních grilovačkách, zabavíte jím děti, a ještě si u hry perfektně zasportujete. U nás navíc kromě široké nabídky stolů do interiéru najdete i řadu stolů pro venkovní hraní. 

Pokud vybíráte stůl na stolní tenis a nevíte si rady, pročtěte si našeho nákupního rádce

Pálky na stolní tenis. I ty patří mezi základní náčiní a ani bez nich se při hře neobejdete. Pálka se skládá z dřevěného těla a gumového povrchu na obou stranách (na jedné černý, na druhé červený). Rozdíl je pak v pálkách na rekreační a profesionální hraní a v našem sortimentu najdete pálky jak pro začínající a rekreační, tak pro pokročilejší či profesionální hráče.

Pingpongový míček. Vyrobeny jsou z tenké plastové stěny a od roku 2000 musí mít pingpongový míček průměr 40 mm. Všechny kvalitní míčky mají vnitřní švy. Méně kvalitní míčky mají i vnější švy (můžete si všimnout viditelné rýhy), která ovlivňuje kvalitu odskoku. Mezi oficiální barvy patří bílá barva, která je určena pro zelený stůl, a oranžová, se kterou se hraje na modrém stole.

Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete s výběrem poradit, jsme vám k dispozici na telefonním čísle 602 119 550, a to každý všední den od 9:00 do 18:00 hodin.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět