Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

TUNTURI PLATINUM - řada, která uspokojí i ty nejnáročnější

12. 01. 2018

tunturi platinum proTento velmi známý finský výrobce fitness vybavení s více jak 40-ti letou tradicí vyniká především kvalitou zpracování a svým inovátorským přístupem. Nabízí celou řadu produktových řad a produktů ryze pro domácí prostředí, ale řadu TUNTURI PLATINUM, která představuje skutečně to nejlepší pro domácí a lehce komerční prostředí s inovátorským designem. Tato řada se pyšní dle označení normy DIN EN 957 třídou: S, která je oficiálně zařazována jak do domácích, tak i komerčních podmínek jako jsou hotelová fitcentra, wellness apod. Díky tomu máte záruku vrcholné kvality, zpracování a přirozené ergonomie, kterou tyto stroje nabízejí.

Pokud tedy přemýšlíte o vybavení své domácí posilovny, případně nějakého komerčnějšího prostoru koukněte na následující produkty, které tato značka fitness strojů a trenažérů nabízí. Zde se můžete podívat na některé z nich, případně na kompletní sortiment TUNTURI PLATINUM na našich stránkách!

Pokud se chcete dozvědět více o normě S a označení můžete si přečíst našeho rádce!

 

tunturi platinum pro upright bike

 

 

TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike

Tunturi Platinum PRO Upright Bike patří mezi skutečně komfortní ergometry s indukčním brzdným systémem. Stroj se vyznačuje precizním zpracováním. Mimo to má také robustní rám s vysokou nosností a dostatečným prostorem pro variabilně vysoké uživatele. Zároveň nabízí bohatou programovou nabídku apod.

 

 

 

 

 

tunturi platinum pro crosstrainer

 

 

 

TUNTURI PLATINUM PRO Crosstrainer

Trenažér Tunturi Platinum PRO Crosstrainer patří mezi elipticaly se setrvačníkem v přední části stroje. Díky tomu má stroj značně dlouhý krok a nášlapy blízko u sebe. To jsou hlavní atributy, které jsou při výběru crossového trenažéru podstatné! Jinak se jedná o plnohodnotný ergometr s dokonalou ergonomií a mechanikou podtrženou kvalitním zpracováním. Mimo to tento model disponuje širokou škálou programů a režimů, jeho ovládání je přitom velice intuitivní.

 

 

 

 

tunturi platinum air bike pro

 

 

TUNTURI PLATINUM Air Bike PRO

TUNTURI PLATINUM Air Bike PRO patří mezi novou řadu "hybridů" rotopedu a eliptického trenažéru. Tento trenažér je velice populární mezi sporty jako je crossfit apod. pro náročný kardio trénink. Tyto trenažéry mají vzduchový odporový systém, který nelze regulovat, pouze se při vyšší frekvenci zvyšuje odpor a při snížení se odpor zase snižuje. Ergonomicky tvarované gelové sedlo je nastavitelné v horizontálním i vertikálním směru. Masivní rámová konstrukce TUNTURI PLATINUM Air Bike PRO má udávanou nosnost 165 kg.

 

 

 

 

 

 

tunturi platinum pro air rower

 

 

 

 

TUNTURI PLATINUM PRO Air Rower

Veslovací trenažér TUNTURI PLATINUM PRO Air Rower je ideální veslo do komerčních podmínek a přirozeně tedy uspokojí i náročné uživatele, kteří hledají veslovací trenažér do domácího prostředí. Masivní rámová konstrukce je variabilní pro všechny typy uživatelů a má nosnost do 165 kg.

 

 

 

 

 

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět