Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Výrobci

BH FITNESS

BH FITNESS

Společnost BH Fitness byla založena v roce 1985 a dnes je největším evropským výrobcem strojů pro komerční a domácí fitness. Produkty značky BH Fitness získaly řadu evropských ocenění a jsou zastoupeny ve více než 65 zemích po celém světě. Hlavním znakem společnosti BH Fitness je originální design, inovace, vynikající poměr funkcí, výkonu a ceny.
FLOW FITNESS

FLOW FITNESS

Produkty firmy FLOW FITNESS jsou již více než 20 let vyvíjeny týmem holandských konstruktérů a designérů na základě zpětné vazby od spotřebitelů. Výsledkem je technicky vysoce kvalitní sortiment, který splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu, ergonomii a nejnovější trendy. Všechny produkty značky FLOW FITNESS splňují současné evropské požadavky na životní prostředí a kvalitu, mimo jiné mají certifikáty ROHS, NEN-Norm 957 a certifikaci CE. Chcete si zlepšit svoji fyzickou kondici a posílit svaly? Produkty značky Flow Fitness pomohou i vám k vyšší kvalitě života. 
TRINFIT

TRINFIT

Značka TRINFIT vám nabízí ucelenou řadu fitness trenažérů a posilovacích strojů pro domácí i lehce komerční využití. Výborný poměr ceny, kvality a komfortu cvičení jsou to co zákazníci oceňují na strojích této české značky. Masivní ocelové konstrukce strojů, kvalitní komponenty, optimální ergonomie při cvičení a nadstandardní zajištění záruky a servisu jsou důvody proč zvolit výrobky této značky. Jako autorizovaný prodejce značky TRINFIT Vám nabízíme většinu strojů této značky se zajištěným servisem u zákazníka doma.  
XEBEX

XEBEX

Americká společnost XEBEX patří ve světě již přes 30 let k vrcholům profesionálních fitness cardio trenažérů, které disponují nadčasovým designem a dokonalou ergonomií. Produkty této značky jsou aktivně využívány špičkovými teamy ve sportech jako fitness, crossfit, studiové HIIT tréninky a klubové tělocvičny. Xebex má distributory ve více než 40 zemích po celém světě. Navrhuje a vyrábí špičková vesla, vzduchová kola zvaná AIR BIKE, bezmotorové lamelové běžecké pásy, lyžařské trenažéry a trenažéry pro horolezce a další.  Hlavním znakem společnosti XEBEX je originální design, inovace a vrcholná kvalita.
HOUSEFIT

HOUSEFIT

Čínská společnost HouseFit se zabývá výrobou fitness strojů a trenažérů pro domácnosti a nenáročné hobby uživatele, jsou tedy ideální pro klasické rodinné či lehce kondiční využití. Společnost HouseFit distribuuje běžecké pásy, eliptické trenažery, rotopedy, posilovací stroje pro domácnost a další. Moderní design a funkce, nadstandardní záruky a cenová dostupnost jsou hlavními devizami této značky.
NordicTrack

NordicTrack

Americká značka NORDICTRACK zastoupená v 60 zemích světa patří do skupiny ICON fitness, největšího světového výrobce domácího fitness vybavení. Ta je už 30 let je synonymem kvality, špičkových moderních technologií a jedinečného zážitku ze cvičení.
FINNLO

FINNLO

Značka FINNLO patří do skupiny společnosti Hammer Sport AG, zabývající se distribucí sportovních potřeb a vybavení. Byla založena v roce 1900 a postupně se vypracovala až do dnešní podoby. Výrobky této značky jsou spojením kvality, technicky a designově zdařilého provedení a prodávají se dnes po celé Evropě. V nabídce značky FINNLO najdete hlavně fitness vybavení, ale i další produkty pro sport a volný čas, jež nesou standard kvality a ergonomie.
TUNTURI

TUNTURI

TUNTURI - Finský výrobce fitness vybavení se 40-ti letou tradicí se proslavil osobitým skandinávským designem svých výrobků, vynikající kvalitou zpracování a inovátorským přístupem. Dnes značka Tunturi distribuje zboží do 60 zemí světa. Snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás.Skupina TUNTURI Fitness vyrábí stroje pro domácí i profesionální fitness a fyzioterapeuty. Tato značka se neustále rozvíjí a inovuje svoje produkty atraktivním designem, kvalitou a spolehlivými službami.
PROFORM

PROFORM

Značka ProForm fitness cílí na zákazníky, kteří hledají ergonomicky a mechanicky kvalitní trenažéry a stroje za dostupné peníze. Jedná se o známou fitness značku z USA s dlouholetou tradicí na trhu. Nabízí především nejnovější a inovativní technologie v podobě systému odpružení běžeckých ploch, pohonů trenažérů, interaktivních programových nabídek pc apod.. Nabízí tak širokou nabídku rotopedů, cyklotrenažérů, eliptických a běžeckých trenažérů a mnoho dalších... To vše zákazníkům umožňuje kompletní výbavu jejich domácího fitness a rychlé dosažení vytoužených výsledků.
PRIMAL

PRIMAL

PRIMAL® je britská značka s dlouholetými zkušenostmi ve světě kvalitního fitness vybavení. Nabízí špičkové silové a fitness vybavení pro domácí i komerční prostředí.
FITHAM

FITHAM

Firma FITHAM byla založena roku 1995 jako jedna z prvních specializovaných firem na výrobu a prodej potřeb pro fitness, aerobic a bojové sporty. Dnes patří tato značka k největším v České republice a dodává vybavení pro domácí i komerční fitness. U všechno vyráběného zboží je dbáno na kvalitu materiálů, vysokou užitnou hodnotu a cenovou dostupnost zboží. I díky tomu patří posilovací stroje a příslušenství značky FITHAM k oblíbeným a najdete je v řadě posiloven po celé ČR.
POLAR

POLAR

Sporttestery POLAR jsou už dnes symbolem sportu, zdraví a dobré kondice. Sporttestery této značky se prodávají v 80 zemích světa, pomáhají lidem zdravěji, lépe žít a sportovcům pak posouvat hranice sportovních výkonů. Sporttestery POLAR Vám pomohou naslouchat vlastnímu tělu, zajistí, aby Vaše tělo a svaly lépe využívaly kyslík a Vaše tělo fungovalo efektivněji.....
FORMERFIT

FORMERFIT

Už 10 let je snahou značky FORMERFIT nabízet co možná nejkvalitnější výrobky za ceny dostupné každému. Modely značky Formerfit nejsou proto vybaveny zbytečnými funkcemi, ale mají účelnou a jednoduchou konstrukci využívající moderní materiály a technologie zajišťující maximální spolehlivost a minimální požadavky na údržbu strojů. Za velmi dobrou cenu tak získáte kvalitní výrobek s funkcemi které skutečně využijete.
BOSU

BOSU

BOSU zahájil jeden nejvíce inovativních produktů z oblasti fitness průmyslu a začal formovat a definovat funkční trénink . BOSU vynalezl David Weck ,BOSU ® Balance Trainer debutoval v roce 2000 a rychle se stal jedním z nejúspěšnějších produktů kondičních tréninků ve světě. Původní název "BOSU " byla zkratka pro "Both Sides Up." To znamenalo, že BOSU ® Balance Trainer by mohl být použity na obou stranách- kopule , nebo platforma..
TANITA

TANITA

TANITA - tradiční japonský výrobce lékařské a zdravotní techniky, poskytuje širokou nabídku vah a tělesných analyzátorů pro domácí ale i lékařské a podobné účely. TANITA je průkopníkem neinvazivní bioimpedanční metody scanování těla, která nachází uplatnění v mnoha oborech. Několik vteřin trvající analýza dokáže s vysokou přesností určit skladbu těla, zjistit obsah svalové hmoty, tuku, vody, viscereálního tuku atd.. Sledování hodnot může výrazně pomoci k efektivnímu pokroku, vedoucího ke zlepšení zdravotního stavu.
MARBO

MARBO

Firma MARBO byla založena v Polsku před 30 lety. V současné době je v Polsku předním výrobcem fitness vybavení a díky skvělým cenám a kvalitě se dostala mezi přední evropské značky. Firma nabízí jak vybavení domácích posiloven začínajícím kulturistům, tak profesionální vybavení fitness center a posiloven. Nabyté zkušenosti firmu posouvají dále ve vytyčené cestě za svým cílem. Pro MARBO je kulturistika s vášní skloubenou s moderními a cenově dostupnými stroji s důrazem na detail. Jejich cílem jsou nejen bezpečné stroje, ale hlavně pohodlné a bezproblémové užívání.
HMS

HMS

HMS Fitness je tradiční polská značka s dlouholetou tradicí ve světě fitness a sportu dodávající na trh stroje nižší cenové kategorie určené pro domácí využití. Modely značky HMS mají jednoduchou, ale účelnou konstrukci využívající moderní materiály a technologie zaručující spolehlivost a minimální požadavky na údržbu strojů.
HAMMER

HAMMER

Německá značka s tradicí ve světě fitness, jejíž výroba je dnes realizována výhradně na Taiwanu a v Číně. Díky tomu patří výrobky značky HAMMER k tomu nejlevnějšímu co lze ve světě značkového fitness zboží najít. Výrobky zaručující funkčnost, bezpečnost a jednoduché ovládání. Tam kde končí výrobní program značky HAMMER začíná sortiment dceřinné společnosti FINNLO, tvořící kvalitativně vyšší segment fitness trhu......
BUSHIDO

BUSHIDO

Značka Bushido nabízí sortiment pro bojové sporty, silový trénink i pro oblast Crossfitu. V nabídce můžete najít kvalitní boxovací pytle různých velikostí, lapy pro trénink úderů a rukavice pro box i pro MMA. K těmto pomůckám patří také doplňky jako jsou - bandáže, chrániče zubů a gelové bandáže. Z doplňků pro Crossfit nabízí značka Bushido posilovací lana, plyo boxy nebo zátěžové vesty.
SPOKEY

SPOKEY

Spokey je výrobce a dodavatel sportovních potřeb pro všechny generace. Spokey působí na evropských trzích od roku 2004 a zboží dodává do více než 20ti zemí.
CONCEPT2

CONCEPT2

Concept2 začal v roce 1976 v zadní části vozu, když Dick a Pete Dreissigacker, šli čerstvě z olympijského tréninku a začali dělat závodní kompozitní vesla. Vesla Concept 2 se stali od té doby jasnou volbou mezi světovými veslaři.
MARCY

MARCY

Společnost Marcy byla oficiálně založena v roce 1946 , Walter Marcyan byl vůdčí postava ve vývoji odvětví fitness v USA, investoval hodně času v roce do podpory zdravého životního stylu a cvičení v letech 40 , 50 a 60.. Marcyan vyvinul nové zařízení, které přemění silový a kondiční trénink ze specializovaných disciplín na běžnou zábavu a tím komplexních fitness produktů Marcy, jako měřitelná pro všechna zařízení pro domácí fitness.....
APRIORI

APRIORI

Založení firmy Apriori se datuje od roku 1991. Výrobci potřeb pro box a budo sport vyráběné pod obchodní značkou APRIORI. Jedná se o menší firmu, ale i tak se daří úspěšně konkurovat kvalitou, cenou, použitými metaeriály a inovací pomůcek světovým výrobcům. Snaží se navázat na tradici kvalitní české práce i při výrobě potřeb pro bojová umění a sport.
OLPRAN

OLPRAN

Kola značky OLPRAN se vyznačují kombinací kvality za rozumnou cenu. Nabízíme Vám cenově dostupná kola v provedení horská, treková i krosová kola v designově zajímavém provedení. Dětská kola si můžete vybírat v rozmanitých variantách. Dámská i pánská kola Vás osloví svým vzhledem i cenou.
TUFF STUFF

TUFF STUFF

Od roku 1971 TuffStuff Fitness Equipment Inc se vždy zaměřovala na jednu věc - na design, vývoj a výrobu prvotřídního fitness vybavení. Ať už dodává silové vybavení do nejlepších světových Health Clubs, nebo vybavuje domacnosti. TuffStuff důsledně používá materiály pouze nejvyšší kvality. Výsledkem je, že TuffStuff získal pověst nejspolehlivějších posilovacích strojů, které si můžete koupit.
BREMSHEY

BREMSHEY

Fitness je dobré pro vaše zdraví. Faktem je, že si naše zdraví nemůžeme dovolit ignorovat , ale tlak práce a jiné povinnosti nám nedávájí dostatečný prostor a čas pro nějakou aktivitu. Takže co by mohlo být lepší , než pracovat na svém zdraví doma, ve známém a bezpečném prostředí ? Trénink, který Vám pomuže se posunout dál.
LANDFIT

LANDFIT

Tato značka je již 15 let na českém trhu zárukou výrobků, pro které je výstižné rčení „slušná kvalita za rozumnou cenu“. Výrobky jsou zárukou kvalitního mechanického provedení, dlouhé životnosti a jednoduchého ovládání.
FITLOGIC

FITLOGIC

Značka FITLOGIC dodává na evropský trh kardio trenažéry pro domácí využití s vynikajícím poměrem ceny, kvality a nabízených parametrů. Mottem této společnosti je špičková kvalita, dobrá cena a dostupnost servisu. Běžecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy a cyklotrenažéry jsou velmi výkonné a vysoce spolehlivé a snadno ovladatelné. Díky tomu jsou výrobky Fitlogic pro domácí fitness tou nejlepší volbou.
ESPRIT

ESPRIT

Esprit je značka firmy Dyaco International (USA/Tchaj - wan), která patři mezi tři nejvýznamnější výrobce cardio trenažérů v Asii. značka Esprit je dobrou volbou pokud potřebujete spolehlivý cardio trenažér pro domácí použití. Běžecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy a cyklotrenažéry značky Esprit si udržují přední postavení v segmentu fitness posilovacích strojl pro domácí využití.
MATRIX

MATRIX

MATRIX je dceřinou společnosti společnosti Johnson. Produkty od MATRIX FITNESS SYSTEMS se výrazně rozvíjí zaměřením na myšlení zákazníka. MATRIX mohou užívat jak fitness kluby tak i domácí uživatelé, MATRIX kombinuje vizionářskou estetiku, nové výrobní techniky a promyšlené funkce. Apeluje na přirozenou ergonomii lidského těla a zdravé cvičení.
TECHNOGYM

TECHNOGYM

TECHNOGYM, WELLNESS Company™ je oblíbenou italskou značkou strojů. Stroje této značky splňují přísná kritéria na komfort cvičení. Podpora wellness, lepšího životního stylu a pravidelné fyzické aktivity stejně jako zdravá výživa a pozitivní mentální přístup byly charakterem společnosti Technogym ® po více než dvě desetiletí.
HAPRO

HAPRO

Hapro International je nizozemský výrobce solárií. Nejvyšší standard v designu, technologie a inovace je spojen s odborností, loajalitou a nasazením všech zaměstnanců společnosti. To má za následek vedoucí pozici v poskytování inovativních produktů pro použití v domácnostech.
STAR TRAC

STAR TRAC

Od roku 1979 , je společnost Star Trac lídrem ve vývoji moderního vybavení ve fitness průmyslu, zaměřený na poskytování produktů a programů pro zformování celoživotních návyků pro zdraví a kondici. Jeho uživatelsky zaměřené produktové inovace se odrážejí v kompletní řadě kardiovaskulárních a posilovacích strojů. Star Trac obsahuje celou škálu zaměřenou na posilovny, crossové trenažéry, stojanové a ležící kola, steppery a kola skupinové cyklu.
KETTLER

KETTLER

Tradiční německá značka oblíbená hlavně v Evropě, výrobky tohoto výrobce jsou zárukou dobré ergonomie a kvalitního provedení. Jako autorizovaný prodejce KETTLER Vám nabízíme výrobky této značky s 3-letou zárukou a zajištěným servisem u zákazníka doma. Výrobky KETTLER jsou vyráběny ve třech produktových řadách, základní KETTLER BASIC, určené pro kondiční domácí použití, KETTLER ADVANTAGE, která je už precizněji zpracovaná a nejvyšší KETTLER HKS určené pro náročnější zákazníky požadující maximální komfort a špičkové zpracování.
SEDCO

SEDCO

firma SEDCO byla založena v roce 1991. Od svého založení poskytuje služby v oblasti sportovních potřeb a vybavení. Zastupujeme celou řadu známých tuzemských výrobců sportovního zboží - GALA, BOTAS, BOHEMIA, SPORTEN, KV Řezáč, GUMOTEX, FOLK, SPORT 2000, OPUS, DRUCHEMA, SKOL, SONA, PLASTKON, ASPEN, PRO KENNEX
IMPULSE

IMPULSE

Společnost Impulse je předním výrobcem fitness zařízení v Číně. Byla založena v roce 1991 jako soukromá společnost a nyní má přes více jak 20 let zkušeností v oblasti fitness vybavení a výroby. V roce 2001 se společnost stala držitelem certifikátu ISO 9001:2000 . Dnes společnost Impulse vlastní 3 továrny v Qingdao, zaujímá 100.000 m2 pozemků a zaměstnává více než 750 pracovníků....
KATSUDO

KATSUDO

Firma Katsudo vznikla v roce 1990. Obsahem její činnosti je od počátku výroba a distribuce potřeb pro bojová umění a sporty, jinými slovy BUDOSPORT. Společnost Katsudo je současně s výrobou a distribucí vlastních výrobků zn. Katsudo.....
BAIL-SPORT

BAIL-SPORT

BAIL SPORT je tradiční český výrobce a dodavatel potřeb pro bojové sporty. Značka byla založena roku 1994 a za 20 let působení si získala pevné místo na evropských trzích. O kvalitě výrobků této značky svědčí i to, že jsou už řadu let používány na vrcholových soutěžích extraligy a 1. ligy boxu ČR. Výrobky BAIL jsou vyráběny z prvotřídního materiálu a byl jim vydán certifikát CE platný v celé EU. BAIL-SPORT je oficiální partner Interligy boxu ve střední Evropě BoxingONE a oficiální partner Sambo federace České republiky.
LIGO

LIGO

Firma LIGO byla založena v roce 1990. V počátcích se firma Ligo zabývala pouze výrobou olympijských nákládacích činek pro vzpěrače v Československu a SRN. Od roku 1995 rozšířili své zaměření o lisování technické pryže klasickým způsobem a o pogumování kovů. Současný výrobní program je zaměřen několika směry.
DIADORA

DIADORA

Italská značka DIADORA je výrobcem potřeb pro fotbal a sport. Začínala s výrobou obuvi a v šedesátých letech rozšířila svůj záběr o sportovní vybavení i pro jiné druhy sportu.
SPORTOP

SPORTOP

Značka SPORTOP je celosvětová ochranná známka společnosti US Taiwan. Přináší orbitreky, rotopedy, steppery, veslovací stroje, trenažéry pro domácí a malé kluby. Cardio trenažéry pro domácí a komerční využití značky Sportop získaly uznání ve více než 50 zemách světa.
MFT

MFT

MFT - se vznikem sofistikovanějších měřicích zařízení na tepovou frekvenci, přišla éra kardiovaskulární zdatnosti a vytrvalostních tréninků. Nyní nová forma cvičení, která dokonale navazuje na předchozí dva tréninkové systémy bere fitness centra a Health clubs útokem!
CORNILLEAU

CORNILLEAU

Cornilleau vyjadřuje vášeň prostřednictvím výjimečných produktů. Cornilleau chce sdílet tyto hodnoty a sdílet je s vámi. Cornilleau žije stolním tenisem. Cornilleau je značka stolního tenisu, která mění pohled na tento sport....
SPIRIT FITNESS

SPIRIT FITNESS

Cardio trenažér Spirit je dobrou volbou, pokud potřebujete vynikající fitness vybavení jako je běžecký pás, rotoped, orbitrek. Spirit je prémiový výrobce trenažérů pro komerční a domácí využití. Spirit Fitness je americká značka, která vznikla v roce 1987 a jako svou specializaci si zvolila vývoj a výrobu vysoce kvalitních pruduktů pro rozvoj kardiovaskulárního systému.
POWER SYSTEM

POWER SYSTEM

Značka POWER SYSTEM patrí do skupiny Ariana Sports a zameriava sa na vývoj produktov, výrobu a distribúciu športových potrieb pre fitness a šport. Výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, dôraz je kladený na výber vhodného materiálu, aby produkty zaručovali maximálny komfort pri cvičení a boli dlhodobo funkčné. Druhým dôležitým faktorom je moderný design výrobkov, ktoré udržuje v súlade s najnovším vývojom na trhu.
MAD MAX

MAD MAX

Značka MAD MAX vznikla v roce 1999 a zabývá se výrobou a distribucí potřeb pro fitness a sport jako jsou rukavice, opasky, trhačky a další příslušenství. Kvalita použitých materiálů a zpracování zaručuje dlouhou životnost výrobků. Ty se snaží udržet své vynikající vlastnosti po celou dlouholetou životního cyklu. Péče o produkty značky MAD MAX je uživatelsky příjemná.
HARBINGER

HARBINGER

Produkty renomovaného výrobce fitness příslušenství HARBINGER jsou známé svojí nakompromisní kvalitou po celém světě. Od roku 1988 produkuje firma HARBINGER rukavice, opasky, bandáže, trhačky a další doplňky jak pro amatérské cvičence v posilovně tak pro pokročilé strongmany, powerliftery a další silové disciplíny. Opasky této značky zajišťují díky dokonalému tvarování oporu v bederní oblasti při maximální zátěži a pomáhají předcházet zraněním. Nabízené modely rukavic zaručují pohodlí, zlepšenou flexibilitu prstů ruky, přirozený úchop, dlouhou životnost díky dvojitému prošití a vynikající trvanlivost proti oděru. HARBINGER znamená kvalitu, funkčnost a moderní materiálové provedení všech nabízených výrobků!
TEAM-X

TEAM-X

Značka TEAM-X má dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby a distribuce sportovních potřeb a patří k uznávaným i mezi profesionály. Zaměřuje se na výrobu pomůcek a doplňků téměř pro všechny bojové sporty - rukavice na box, boxovací pytle a panáci, kimona, boxerské chrániče, ale i sportovní oblečení.
NUTREND

NUTREND

NUTREND je leader na trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl. Značka NUTREND je neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého portfolia doplňkem výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce se špičkovými sportovci.
REFLEX

REFLEX

Britská spoločnosť Reflex Nutration sa bezpochybne radí medzi značky špičkovej kvality. Produkty značky Reflex Nutrition môžeme prirovnať v celosvetovom merítku k tomu nejlepšiemu, čo na trhu môžeme kúpiť. Zakladajú si na precíznej výrobe vďaka najnovším výrobným technológiam a skutočne kvalitných prísadách. Výroba prebieha iba z prvotriednych surovín, s minimem sladidel a přidaných aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, sú nezávisle testované na obsah zakázaných a dopingových látok (HFL/ DOPING FREE) a v každej šarži testované na obsah bielkovín podľa noriem kvality ISO17025. Ďalším dôkazom kvality je snaha podriadiť nejnovšie prístupy firmy Reflex Nutrition pre pomoc životnému prostrediu.
BIOTECH USA

BIOTECH USA

BioTech USA značka má viac ako 20 ročnú tradíciu v oblasti športu a distribúcie doplnkov stravy. Táto značka je jednou z najkvalitnejších a najviac pokročilých produktových radov na svete. V dnešnej dobe udržujú svoju pevnú pozíciu na trhu vo viac ako 44 krajinách po celom svete. Vďaka neustálemu výzkumu a vývoji vytvára profesionálne produkty. V BioTech USA pracujú s nejnovšími vedeckými poznatkami, vďaka ktorým rozvíjajú nejmodernejšie produkty. Základným princípom sú kvalitné produkty pre zákazníkov.
EXTRIFIT

EXTRIFIT

Společnost Extrifit ® byla založena v roce 2007 s myšlenkou vyrábět vysoce kvalitní produkty pro fitness a kulturistiku. Hodně úsilí, času bylo investováno do výzkumu a vývoje a najít tak nejlepší dodavatele surovin po celém světě. Extrifit je přesvědčen, že jediný způsob, jak zaručit prvotřídní kvalitu je použití nejlepší suroviny farmaceutické garance. Ve skutečnosti byly naše výrobky vyvinuty s pomocí předních českých kulturistů a fitness cvičenců.
HOLMA

HOLMA

Společnost Holma vznikla v roce 1994 jako výrobní potravinářská společnost. Nabízený sortiment byl vyráběn za spolupráce s RNDr. Petrem Fořtem, CSc., který je jedním z předních odborníků ve sportovní výživě s praxí v klinické biochemii a sportovní fyziologii. RNDr. Petr Fořt, CSc. je autorem desítek vědeckých prací, zabývajících se fyziologií, biochemií a výživou ve vrcholovém sportu. Spolupracuje s odbornými lékaři, především v oblasti preventivní medicíny a při řešení obezity.
VEMOHERB

VEMOHERB

Bulharská společnost Vemo99 je specialistou pro vývoj a produkci standardizovaných, biologicky aktivních rostlinných extraktů, které jsou určeny pro vrcholové sportovce. Všechny produkty jsou vyráběny v souladu s normami kvality ISO9001. Výroba a výzkum je soustředěn ve dvou specializovaných jednotkách. Kneja - laboratoře pro produkci vysokoprocentních extraktů, Sofie - homogenizace a balení finálních produktů.
AMINOSTAR

AMINOSTAR

Společnost AMINOSTAR byla založena už v roce 1998 a je jeden z hlavních českých výrobců a prodejců sportovních suplementů. AMINOSTAR podporuje amatérské i profesionální sportovce k lepším výkonům zejména v kulturistice, silovém trojboji a dalších silových sportech... Společnost AMINOSTAR je distributorem a zároveň výrobcem sportovní výživy a také doplňků stravy.
WEIDER

WEIDER

Jedna z nejuznávanějších značek v oboru sportovní výživy. Značka WEIDER je spojená s legendou fitness a kulturistiky Joe Weidera, který zasvětil celý svůj život propagaci posilování a s tím spojeného životního stylu. Od roku 1936, je značka WEIDER vyobrazena jak ve Spojených státech, tak po celém světě v časopisech, potravinových doplňků, sportovních akcí a vybavení.
MUSCLETECH

MUSCLETECH

Pro společnost MUSCLETECH byl výzkum vždy na prvním místě. Zaměřuje se na rozvoj těch nejefektivnějších suplementů na světě. Z tohoto důvodu se vždy zabývali inovativním výzkumem produktů a strategií rozvoje. V současné době financují 100 výzkumných studií, včetně současných výzkumů na Baylorské Univerzitě, Univerzitě v Nottinghamu, Univerzitě v Lavalu, St Francis Xavierské Univerzitě, McMasterské Univerzitě a na Torontské Vyvinuli jedny z průlomových sportovních suplementů pro tvorbu svalstva, redukci váhy a podporu zdravého životního stylu - produkty, které přispívají a pomáhají lidem dosahovat svých cílů.
GOOD HEMP

GOOD HEMP

Společnost Braham & Murray se stala jednou z prvních a největších společností v Evropě, která se začala specializovat na technické konopí. Braham & Murray jsou odborníky v oblasti konopných sportovních a potravinových doplňků. Konopí vypěstované ve Spojeném království neobsahuje žádné THC, a proto jsou tyto výrobky naprosto bezpečné pro všechny konzumenty. Hlavním pozitivem je tzv. nativní forma produktů (zpracování za studena) = vysoký obsah enzymů, bioaktivních frakcí, plnohodnotných bílkovin, vlákniny a omega 3 tuků.
SCITEC NUTRITION

SCITEC NUTRITION

Společnost Scitec Nutrition byla původně založena v Evropě, kde patří dodnes k hlavním distributorům v oblasti sportovní suplementace . Po čase začala působit i v USA, kde mají dnes svůj výrobní závod a vývojové laboratoře. Scitec Nutrition zaručuje vysokou kvalitu ve světě sportovních doplňků. Všechny složky musí být prokazatelně účinné, použité suroviny musí být v nejvyšší dosažitelné kvalitě. Produkty neobsahují žádné zakázané látky. Díky těmto principům může Scitec Nutrition dosahovat maximálních výsledků.
PHD Nutrition

PHD Nutrition

Firma PHD Nutrition poskytuje inovativní sportovní produkty výživy, které nejen skvěle chutnají, ale zaručují výsledky. Ať už jste profi sportovec, nebo právě začínáte, tak pro značku PhD Nutrition jsou vaše požadavky to nejdůležitější. Je mezinárodně uznávaná v rámci absolutní kvality a inovací. PhD Nutrition spolupracuje s řadou vybraných sportovních týmů.
BSN

BSN

Společnost BSN byla založena v roce 2001 a od té doby se stala globálním lídrem v oblasti sportovní výživy. Produkty značky BSN získaly více než 35 ocenění v oblasti sportovních doplňků v průběhu posledních šesti let, více než jakákoli jiná společnost v tomto odvětví. Toto povědomí o značce vybudovalo věrnost spotřebitelů, kteří žijí sportem.
ISOSTAR

ISOSTAR

Značka ISOSTAR pochází ze Švýcarska z roku 1977, kdy přišla s prvním nápojem pro cvičení speciálně navržen tak, aby splňovaly nutriční potřeby sportovců. Od samotného začátku se snažil ISOSTAR, aby co nejvíce čerpal informace a poznatky přímo od samotných sportovců bez ohledu na jejich úroveň a dávat jim ta nejlepší nutriční řešení, které jim pomůže vyniknout a splnit jejich sportovní cíle. K tomu se ISOSTAR obklopuje odborníky na výživu, sportovními trenéry a špičkovými sportovci, kteří pracují na optimalizaci existujících řad a aktivně se podílejí na vývoji nových produktů. Značka ISOSTAR se snaží proniknout do různých oborů jako je: sportovní chůze, maraton, triatlon, trať na cyklistika, apod..
ENERVIT

ENERVIT

Italská značka ENERVIT byla založena v roce 1954 doktorem farmacie Paolem Sorbinim. Existuje mnoho výrobců sportovních doplňků, ale ne všichni mají tak dlouholetou historií jako má značka ENERVIT. Věnuje se neustálému výzkumu a vývoji. Na celém procesu se podílí lékaři, trenéři, výživoví specialisté a v neposlední řadě vrcholoví sportovci. Přesvědčte se sami o tom, jaké je to cítit se jako profesionál...
MED-PHA

MED-PHA

Značka MED-Pharma se zabývá doplňky stravy jako jsou vitamíny, přírodní výtažky, přírodní kosmetikou, minerálními prvky apod..
VIRIDIAN

VIRIDIAN

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, svoji pozornost zaměřuje na tři skupiny:1) kvalita a čistota,2) charita a 3) životní prostředí. Drtivá většina produktu značky Viridian Nutrition musí splňovat požadavky kategorie čistoty "KOSHER", všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původu, bez použití problematických aditiv, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické. Všechny složky pocházejí z absolutně čistých zdrojů bez genetických modifikací, bez ozařování, bez tablet, 5% z každé prodané položky je investováno na charitativní účely.
COMPRESS

COMPRESS

Značka Compress je vlajková řada Společnosti Nutrend, která vyniká kvalitnějším složením, lepšími nutričními poměry a lepší stravitelnosti.
MYOTEC

MYOTEC

Hlavní filozofií značky MyoTec je nabízet sportovní výživu v seriózní kvalitě a to bez umělých sladidel a s minimem balastních složek. Zboží je vyvíjeno a baleno exkluzivně na renomovaných výrobních linkách v Německu a Rakousku v souladu s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP. Řada výběrových surovin MyoTec Advantage Line je balena na výrobních linkách v České republice. Všechny produkty jsou GMO free, rBGH/rBST free, s nulovým obsahem umělých sladidel a minimalizovaným obsahem balastních aditiv.
TRX

TRX

TRX ® patří mezi nejžádanější fitness systémy posledních let. Jedná se o poměrně mladý fitness produkt, který by neměl chybět ve vybavení žádného trenéra nebo fitness centra. Vynálezcem TRX ® závěsného cvičení, tak jak ho známe v současnosti, je Randy Hetrick. Pomůže vám vybudovat pevnou, zdravou postavu a zároveň je cvičení TRX ® zábavnou a učinnou aktivitou!
EVERLAST

EVERLAST

Značka Everlast založená roku 1910 je skutečnou legendou a její logo zdobí vybavení především pro box, bojové sporty a MMA. V sortimentu nejdete vše od oblečení, obuvi, rukavic, boxerských trenek, chráničů, přileb až po boxovací pytle, profesionální či domácí fitness pomůcky a další doplňky. Stála u zrodu novodobého boxerského vybavení a její výrobky vždy odrážely praktické potřeby boxerů nebo dalších fighterů a byly zpracovány v nejvyšší možné kvalitě. Právem jde dnes v oblasti bojových sportů o nejrozšířenější značku v USA a západní Evropě.
BAD BOY

BAD BOY

Bad Boy je fighterská značka s 15-letou tradicí, která je od svého zrodu spjata hlavně s brazilským Jiu Jitsu a posléze MMA. Nabízí bojovníkům inovativní, vysoce kvalitní oblečení, chrániče a další doplňky, které pomáhají k vítězství jak při tréninku, tak v zápase. Bad Boy podporuje sportovce v jejich vášni a v uplatnění jejich schopností. Bay Boy nesymbolizuje jen sport jako takový, ale přímo plnohodnotný životní styl!
TREC NUTRITION

TREC NUTRITION

Firma TREC NUTRITION, jejíž sídlo se nachází v New Yorku (USA), se již více než 13 let zabývá obchodováním se složkami pro výrobu dietní přípravků a doplňků vÝživy. Poptávka a zájem o přípravky nejvyšší kvality byli natolik vysoké, že firma přehodnotila svou činnost zpočátku na balení importovaných přípravků z USA a následovně na jejich produkci s vlastní značkou. Působnost TREC NUTRITION je nasměrována k neustálému rozvoji při čemž si zachovává nejvyšší kvalitu, konkurenční ceny a co nejvyšší uspokojení svých klientů. Dosavadní důsledné a vždy promyšlené jednání firmy dovolují úspěšně realizovat výše zmíněné zásady. Kromě vysoké péče o bezpečí a kvalitu výrobků, firma nezapomíná rovněž na jiné aspekty, které mají vliv na její činnost, a prokazuje vysokou organizaci v takových sférách, jakými jsou péče o přírodní prostředí, bezpečí a hygiena vykonávané práce.
PROM-IN

PROM-IN

PROM-IN je poměrně mladou firmou na trhu, která se transformovala ze zavedené společnosti PROMIL. Ta byla na českém trhu a v povědomí sportovců již od roku 1976. Transformací vzniklo spojení tradice osvědčené značky a současných aktuálních trendů i technologií ve sportovní výživě. Konzumenti doplňků PROM-IN jistě nejvíce ocení právě nová inovovaná složení a receptury. Ty jsou tvořeny především z kvalitních surovin se zachováním maximální biologické hodnoty obsahu. Cenově se přitom výrobkům PROM-IN daří zůstat na velmi přijatelné úrovni pro koncové zákazníky.
SIGMA

SIGMA

Značka SIGMA SPORT je tradičním německým výrobcem sportovních produktů pro měření a diagnostiku. Nejznámější jsou sporttestery a cyklocomputery této znčky.
BRUCE LEE

BRUCE LEE

Značka Bruce Lee je výrobce potřeb pro box, bojové sporty a pro posilování zejména s vlastní vahou. Jedná se o firmu, která se snaží úspěšně konkurovat kvalitou, cenou, použitými materiály a inovací pomůcek. Snaží se navázat na tradici a vizi legendy bojových sportů Bruce Lee.
MyProtein

MyProtein

MyProtein je společnost sídlící ve Velké Británii, která se zabývá výrobou a prodejem vysoce kvalitní výživy pro sportovce. Řadí se mezi nejlepší firmy světa v oblasti vývoje a výroby potravinových doplňků.
TPW

TPW

The Protein Works je originální a inovativní značka sportovní výživy, pokud jde o kvalitu. Zakladatelé značky pracovali několik let v průmyslu sportovní výživy a spolupracovali s řadou elitních sportovců. Protein Works je ztělesněním jejich představy, jaká by sportovní výživa měla být v kombinaci s principy osobního přístupu a maximálního naslouchání zákazníka.
MUSCLESPORT

MUSCLESPORT

MUSCLESPORT je značka sportovní výživy pro silové sporty. Je zaměřena pro vrcholové sportovce s důrazem na nejvyšší kvalitu i funkční a organoleptické vlastnosti použitých surovin.
GRENADE

GRENADE

GRENADE jsou úspěšné termogenní a před-tréninkové stimulanty. Jsou vhodné pro muže i ženy, a rychle se stávají nezbytným doplňkem pro fitness nadšence po celém světě. Oblibu si získaly u celé řady sportovců počínaje běžnými návštěvníky posiloven až po profesionální sportovce, a to hlavně díky tomu, že pomáhají udržovat optimální váhu a fungují jako před-tréninkový zdroj energie. Pokud se používají synergicky s rozumným jídelníčkem a vhodným cvičebním programem, zvyšují hladinu energie, odbourávají tuk a pomáhají vám dosáhnout potřebných výsledků.
AMIX

AMIX

Amix™ se stal jednou z nejuznávanějších firem v oblasti sportovní výživy a díky rychlémů růstu se dostal na špičku v prodeji v celé Evropské Unii. Amix™ si časem získal důvěru amatérských i profesionálních sportovců z různých sportovních odvětví. Značka Amix™ patřící pod LargeLife® Limited během několika málo let dospěla ve vysoce respektovanou společnost. Stoupající prodej na trzích střední a východní Evropy si vyžádal otevření nového výrobního a logistického centra v oblasti centrální Evropy. Součástí nového komplexu je i moderní výzkumné a vývojové centrum.
NUTRISSLIM

NUTRISSLIM

Za značkou Nutrisslim najdete mladou slovinskou firmu řídící se pravidlem nabízet superpotraviny a doplňky stravy v maximální možné čistotě a kvalitě. Ve složení proto nikdy nenajdete umělá sladidla, barviva, konzervanty, zbytky pesticidů ani žádné přísady pocházející z geneticky modifikovaných plodin, většina produktů je navíc v RAW a BIO kvalitě. Nutrisslim nakupuje suroviny přímo od pěstitelů všude po světě, díky čemuž má dohled nad kvalitou, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.
Mad Dogg Athletics, Inc.

Mad Dogg Athletics, Inc.

Mad Dogg Athletics patří ke světovým značkám, které mají pod svoji ochranou označení jako Spinning®, Peak Pilates®, CrossCore®, Bodyblade®, Ugi®, Resist-A-Ball® a Spin Fitness® atd.. Jedná se o značku úspěšně rozšířenou do více jak 80 zemí světa. Tato firma vyrábí domácí Spinner® kola, pilates, funkční vybavení tréninku a doplňky..
TOGU

TOGU

TOGU je nyní celosvětově uznávanou značkou v oblasti zdraví, fitness a sportovního podniku. Zaměřuje se na vývoj fitness pomůcek, které se vyznačují vysokou kvalitou provedení a výrobou v Německu. Tato firma zásobuje svět fitness již více jak 60 let.
FITNESS AUTHORITY

FITNESS AUTHORITY

Cílem firmy FITNESS AUTHORITY je vytvářet nejefektivnější produkty vytvořené s ohledem na sportovce všech disciplín. Nezáleží na tom, jestli jste cyklista, basketbalista, tenista, MMA bojovník nebo kulturista. FITNESS AUTHORITY zpracovává osvědčené ingredience, které poskytují synergický efekt, který přináší neuvěřitelné výsledky pro všechny, bez ohledu na to, jestli se jedná o amatéry nebo o profesionály.
KEVIN LEVRONE

KEVIN LEVRONE

Značka KEVIN LEVRONE je pod patronátem hvězdy devadesátých let vrcholové kulturistiky, Kevina Levrone. Ten, ve spolupráci s odborníky v oboru, vyvinul svou vlastní značku výživových doplňků, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších ingrediencí a při zachování nejpřísnější kontroly jakosti. Kevin se rozhodl vytvořit řadu doplňků pro každého, kdo chce stavět svalovou sílu i vytrvalost a dosažení vysoké úrovně fyzické zdatnosti a estetickou těla.
CELLUCOR

CELLUCOR

Výrobce doplňků výživy CELLUCOR se snaží vyvíjet produkty, která pomohou sportovcům čelit výzvám překonávat těžké překážky. Z heslem BETTER IS NEVER ENOUGH přináší firma CELLUCOR své výrobky na trh a již 15 let vytváří, dnes již legendární produkty, jako je pre-workout C4 nebo nakopávač/spalovač C4 RIPPED.
BOMBUS

BOMBUS

Firma BOMBUS vyrábí zdravé energetické tyčinky z čistě přírodních zdrojů, které nejen rychle doplní energii při zvýšené aktivitě, ale také dodají tělu potřebné množství vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Používají jen ty nejkvalitnější suroviny a s maximální péčí dbají na to, aby tyčinky měly kromě funkčních benefitů i jedinečnou chuť.
SIZEANDSYMMETRY

SIZEANDSYMMETRY

Sizeandsymmetry je mladá a moderní značky doplňků výživy. Značka vznikla v roce 2012, kdy přišla se svým CFM proteinem. Další produkty včetně kreatinu, aminokyselin nebo spalovačů, na sebe nenechaly dlouho čekat, vyvíjely se, až se přenesly do dnešní doby, kdy se portfolio rozvinulo na více než 10 produktů. To se nemusí oproti jiným značkám zdát příliš, nicméně v tomto případě se značka drží hesla „méně znamená někdy více“. Firma se soustředí na maximální kvalitu produktů a jejich „vyladění“ až na tu nejpříjemnější uživatelskou úroveň a to včetně maximálního cenového zpřístupnění.
GYMNIC

GYMNIC

Gymnic (s heslem CESTA K POHYBU) je značka zabývající se produkty vhodnými pro fitness, rehabilitaci a wellness ve všech věkových skupinách. Za účelem dosažení poslání společnosti jsou produkty vyráběny v Itálii za použití kvalitních materiálů, které zaručují, že produkty jsou v souladu s předpisy o chemických látkách. Výrobky splňují aspekt ochrany životního prostředí a ochrany půdy. Výrobní proces neuvolňuje žádné toxické emise do atmosféry a všechny výrobky jsou 100% recyklovatelné.
LEDRAGOMMA

LEDRAGOMMA

Firma Ledragomma byla založena v roce 1950 a jako taková je prvním výrobcem velkých míčů z kvalitní pružné hmoty. Míče jsou určeny především pro sport, fitness, gymnastiku, ale také jako rehabilitační pomůcka ve zdravotnictví nebo jako výchovně hrací pomůcka ve školství. Dlouhodobě bohaté zkušenosti v různých oblastech používání, technologické zdokonalování, neustálé bádání a zkoušení nás vedli mimo jiné k realizaci a vývoji materiálů, jako je flexton silpower®. Tento materiál má vynikající pružnost a dodává výrobkům od Ledragommy větší bezpečnost spolu s příjemným pocitem dotyku při používání. Vysoké ohodnocení, které bylo naší firmou dosaženo, je potvrzeno novým kvalitativním dokladem dle normy ISO 9001:2008 a 13485:2012 “zdravotnické prostředky”. To zaručuje úplnou spokojenost našich zákazníků, což bylo vždy hlavním cílem firmy Ledragomma.
BODY SCULPTURE

BODY SCULPTURE

Firma Body Sculpture byla založena v roce 1965 ve Velké Británii. Během následujících desetiletí se stala významnou mezinárodní značkou propagující řadu fitness vybavení a příslušenství, stejně jako wellness produkty. Prostředky pro fitness se pohybují od domácích trenažerů, přesčinky až po balanční podložky. Výrobky této společnosti se zaměřují na všechny věkové skupiny. Body Sculpture investuje do lidí, věří v jejich hodnotu a tím představují jádro podnikání.
ECOWELLNESS

ECOWELLNESS

Firma Ecowellness nabízí celou řadu ekologicky šetrných produktů pro fitness a wellness v rámci starosti o životní prostředí Jejich program věří v používání vysoce kvalitních, netoxických materiálů a barev společně s recyklovatelným obalem. Výrobky této firmy jsou prodávány ve více než 85 zemích po celém světě a umožňují zákazníkům zlepšovat jejich postavení a podporovat zdravý životní styl.
BLADE SPORT

BLADE SPORT

Produktová řada blade BLADE Sport byla vyvinuta pro širokou škálu sportovců. Úspěch naší společnosti spočívá v poměru kvality a ceny výrobků. Produkty jsou vyrobeny s EU právními předpisy, předpisy v oblasti životního prostřed. Mezi vývojáře produktů patří inženýři, lékaři a sportovci, kteří se snaží vytvořit top produkt. Výsledkem je 100% čistá a kvalitní řada výrobků. Sportovní výrobky BLADE SPORT jsou vyváženy do téměř 20 zemí v Evropě i mimo Evropu.
MEX MUSCLE EXCELLENCE

MEX MUSCLE EXCELLENCE

Firma MEX MUSCLE EXCELLENCE byla založena v roce 2010 s jediným cílem: vyrábět vysoce kvalitní sportovní výrobky včetně doplňků stravy, zdravé výživy, vše díky nejpokročilejším Technologickým a výrobním standartům. Mezi největší přednosti firmy je nabídka vědecky otestovaných produktů pro velkou škálu spotřebitelů, které jsou trendy a jsou k dispozici za příjemné ceny.
BODYLAB

BODYLAB

Bodylab je dánská, soukromě vlastněná společnost v NutriNord Group. Bodylab je vysoko postavá firma na trhu v oblasti vývoje a výroby chutných a funkčních výživových doplňků. Společnost byla založena dne 21. října 2001 a sídlí v Dánsku. Bodylab Nutrition chce spokojené zákazníky a zaměstnance a proto se zaměřuje na kvalitu, zákaznický servis a dobrou cenu. Jedna z vizí Bodylab Nutrition je šířit povědomí o výhodách sportovní výživy pro širokou veřejnost prostřednictvím otevřeného dialogu se zákazníky.
BARNYS

BARNYS

Název Barny‘s se v průběhu mnoha let stal označením kvality nutraceutických přípravků (v ČR doplňků stravy) Barny‘s však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu. Je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru. Výsledkem naší práce jsou například zcela nové přírodní farmakologické látky jako je patentovaný Celadrin® na klouby a nebo patentovaná látka s proti-rakovinovými vlastnostmi Inocell™. V současné době se náš výzkum soustředí na přípravky zcela nové generace, kde se uplatní nejmodernější technologie (mikronizované formy účinných látek a liposomy). Výsledkem budou přípravky Barny‘s zcela nové generace, které posunou už i tak naši vysoko položenou laťku ještě výše.
MALBUCARE

MALBUCARE

Firma Malbucare se snaží najít nejlepší produkty pro zdraví a krásu. Hledá to nejlepší mezi výživovými doplňky a proto klade důraz na menší sortiment produktů. V sortimentu naleznete několik vyjímečných produktů a doplňků s vysokou využitelností.
PENCO

PENCO

Hlavním cílem a krédem firmy PENCO je, aby výrobky měly znamenitou chuť, přesný obsah deklarovaného množství živin a účinných látek, stabilitu výrobku po celou dobu uvedené trvanlivosti výrobku a příznivou cenu. Zdravotní nezávadnost a deklarovaný obsah účinných látek jsou průběžně i namátkově kontrolovány Státní laboratoří ČR. V současné době obsahuje nabídka PENCO bezmála 40 položek. Úlohou těchto výrobků je snižovat riziko onemocnění, pomáhat sportovcům k vynikajícím výkonům a nám všem k plnějšímu prožití života. Při vývoji výrobků spolupracuje vždy s týmem vědeckých pracovníků a lékařů, využívají zkušeností a potřeby vrcholových sportovců, konzultují nové podněty s prodejci a obchodníky, kteří jsou ve stálém kontaktu s vámi - zákazníky.
CHIBA

CHIBA

Doplňky pro fitness navrhované profesionály v oboru a šité v Německu zkušenými švadlenami. Společnost Chiba své výrobky nechává testovat těmi nejlepšími atlety a vylepšuje je dle nejnovějších výzkumů ve fyzioterapii a medicíně, vše ve spolupráci s lékařskými specialisty. 90% svého zboží si Chiba vyrábí sama, přísně testuje a hlídá všechny dodavatele materiálů a je rovněž držitelem certifikátu ISO 9001. Proto garantuje vysokou funkčnost a odolnost svých produktů, které mají za cíl poskytnout majitelům maximální možnou ochranu a komfort.
iFit

iFit

Tato značka se zaměřuje na zdravý životní styl a aktivní přístup k životu. Jedná se o výrobce zaměřeného na sportovní analyzátory pro Váš přehled o Vašem těle v podobě hodinek, programových softwarech zaměřující se na zpestření Vašich tréninků, případně jiných doplňku jako jsou hrudní pásy na měření tepové frekvence apod..
CZECH VIRUS

CZECH VIRUS

CZECH VIRUS je mladá firma na trhu potravinových doplňků pro sportovce. Značka s nekompromisní kvalitou, transparentností všech nabízených produktů a také přátelským přístupem. Vize potravinových a fitness doplňků spočívá ve 100% funkčnosti, žádných plnidel a maximálního důrazu kladeného na kvalitu. Jsme nová mladá firma, ale rozhodně máme našim klientům co nabídnout. Značka má velkou podporu v rámci velkého spektra sportovců nejen v oblasti fitness.
HIGH5 NUTRITION

HIGH5 NUTRITION

#1 ENDURANCE SPORT NUTRITION HIGH5 je celosvětově oceňovaná anglická společnost s více než dvacetiletou tradicí a předním postavením na trhu sportovní výživy pro vytrvalostní sporty. A proč jsou produkty HIGH5 světovou špičkou? Firma nespoléhá na marketingová pozlátka, ale na složení a obsah produktů s minimalizovaným, nebo nulovým obsahem umělých sladidel a balastních složek. Díky tomuto přístupu spol. HIGH5 vyvinula produkty obsahující složky ověřené nejen vědeckými studiemi, ale především vrcholovými sportovci v praxi. HIGH5 je tak každý rok partnerem pro více než 300 významných vytrvalostních závodů a událostí po celém světě. Mezi významné partnery patří např. německá cyklistická stáj Bora-hangsrohe závodící v nejvyšší světové kategorii UCI World Team, jejíž členem je i dvojnásobný mistr světa Peter Sagan. #1 POWERED BY REFLEX NUTRITION Sportovní výživa HIGH5 je vyvíjena a vyráběna přímo na výrobních linkách své sesterské společnosti Reflex Nutrition, s níž sdílí filozofii maximální možné kvality a účinnosti s tradicí a dobrým jménem více než 20 let.
OLIMP SPORT NUTRITION

OLIMP SPORT NUTRITION

OLIMP SPORT NUTRITION je značky doplňků výživy, která je na trhu již více jak 25 let. Má vlastní výzkumné a vývojové základny, neustále vyvíjí kvalifikovaným týmem odborníků v oblasti biotechnologie, farmacie a technologie potravin. Značka OLIMP SPORT NUTRITION® je největším výrobcem potravinových a výživových doplňků v Polsku a předním výrobcem v Evropě i po celém světě. Firma se odlišuje od jiných dlouholetými zkušenostmi s tvorbou, realizací a výrobou vlastních, inovativních, farmaceuticky standardních receptů. Produkty OLIMP SPORT NUTRITION® jsou vyráběny s použitím nejkvalitnějších, ověřených a testovaných komponent. Výběrem našich výživových a dietních doplňků si můžete být jisti, že používáte pouze zdravé a bezpečné výrobky bez jakýchkoliv přísad, které by mohly nějakým způsobem ohrozit vaše zdraví.
GARMIN

GARMIN

Americká společnost Garmin je největší světový výrobce GPS navigačních přístrojů. Svoje prvenství potvrzuje nejen šíří své nabídky, celkovým počtem vyrobených a prodaných GPS navigací, ale i počtem patentů a inovací, které v průběhu své historie na světový trh přinesl. Značce Garmin patří nejen celkové prvenství, ale i vedoucí pozice v dílčích navigačních odvětvích, ke kterým patří automobilová navigace, outdoor, fitness, letecká nebo námořní navigace. Sporttestery GARMIN patří celosvětově k velmi oblíbeným s ohledem na moderní technologie, skvělý design a kvalitní zpracování.
SENS

SENS

Firma SENS se zaměřuje na výrobky tvořené cvrččí moukou. Jejich představa je taková, že vidí hmyz jako nejjednodušší cestu jak výrazně zlepšit kvalitu a udržitelnost naší stravy. Zajímavostí je, že malé děti se do hmyzu zakousnou bez problémů. Průměrný dospělák ze západního světa považuje kousnutí do červa za okamžik hodný televizní reality show. Všechno, co v SENS dělají je nastaveno tak, aby byl umožněn lidem tenhle kulturní strach překonat. SENSse zaměřuje na hmyzí mouky, začínaje s cvrččí moukou. Chtějí ukázat hlavně výživové, udržitelné a etické výhody jezení hmyzu.
DIWEAVE

DIWEAVE

DIWEAVE je poměrně značkou známou nabízející sortiment z oblasti sportu, fitness a cyklistiky. Jedná se o inovativní a kvalitně zpracované produkty určené pro domácí kondiční využití. Hlavním mottem této společnosti je neustálý vývoj technologii prodávaných produktů a spokojenost zákazníků.
YATE

YATE

Firma YATE je původní česká společnost, která byla založena 11. 11. 1991 v Teplicích s cílem dodávat na tuzemský trh výrobky související s aktivitami v přírodě. O rok později vznikla pobočka a sklad v Hradci Králové. Působnost firmy se brzy rozšířila na celé Čechy a vzhledem ke strategickému umístění Hradce Králové sem bylo následně přemístěno i sídlo firmy. Nejprve začala dovážet izolační podložky pod spací pytle, které byly již z totality známé jako karimatky. Zákazníci byli s kvalitou výrobků, designem a samozřejmě i cenou spokojeni. Začali dodávat další doplňky pro sport a pobyt v přírodě, takže v současné době jsou schopni zákazníky kompletně vybavit pro téměř všechny outdoorové aktivity.
BENCHK

BENCHK

Značka BENCHK nabízí snad nejvšestrannější škálu posilovacích kovových žebřin. Firma si zakládá především na kvalitním zpracování a elegantním designu. Pokud tedy hledáte kovový žebřík do vaši domácí posilovny, tak vám tato značka jistě nabídne to co hledáte.
ENERGYBODY

ENERGYBODY

Farmaceutická kvalita „Made in Germany“. Nezávislá společnost FFB GmbH je renomovaným německým výrobcem náhradní výživy pro zdravotnická zařízení, zejména bílkovin a aminokyselin. Hlavním parametrem je nejvyšší farmaceutická kvalita a čistota všech použitých surovin a jejich pravidelné testování. Značka EnergyBody představuje paralelní projekt (stejné suroviny) pro oblast sportovní výživy s tradicí od roku 1988. FFB GmbH je aktivním členem organizace Society for Nutritional Research.
MASTERJUMP

MASTERJUMP

Společnost MASTER SPORT si nechává vyrábět své zboží pod značkou MASTER® – fitness zboží a další sportovní potřeby a MASTERJUMP® – trampolíny a příslušenství. Na tyto značky vlastní ochranné známky. Cíl firmy spočívá v širokém sortimentu, kvalitě zboží s dobrou cenou.
NUTRIWORKS

NUTRIWORKS

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
HEALTHYCO

HEALTHYCO

Společnost HealthyCo vyvíjí, vyrábí a distribuuje potraviny s důrazem na organické, snížené množství cukru, zdraví, design a zajímavé cenové struktury.
EQUILIBRIUM

EQUILIBRIUM

Česká dneska již tradiční značka EQUILIBRIUM patří přes 10 let mezi průkopníky ve světě slackline! Produkty této značky zaručují špičkovou kvalitu a moderní design. V naší nabídce naleznete základní sety, které vynikají svým jednoduchým ukotvením ke stromu, kvalitou zpracování pro doplnění vašeho tréninku či v rámci zábavného odreágování s rodinou.  Samotný výrobce navíc zajišťuje perfektní servis a okamžité řešení reklamací (nejčastěji formou výměny za nový kus)!!
ADAPT

ADAPT

Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny. Výrobce: Adapt Nutritin, PO Box 654, Bury, BL8 9QP, Velká Británie
BAREBELLS

BAREBELLS

Švédská značka Barebells, založená v roce 2016, zastává víru ve spojení šťastného jídla a zdravého života. Nebo naopak? Ať tak či onak, Barebells nabízí proteinové alternativy sladkostí s vyladěnou chutí bez kompromisů. Jejich výrobky jsou určeny pro každého, kdo rád mlsá, avšak díky obsahu bílkovin si je mohou bez výčitek dopřát i sportovci či fitness nadšenci.
CRUSHER

CRUSHER

CRUSHER je mladá progresivní firma, vyrábějící stále oblíbenější fitness pomůcku CRUSHER pro dokonalejší úchop u fitness strojů, činek, hrazd a dalších cvičebních pomůcek. Pomůcka Crusher byla vyvinuta ve spolupráci Univerzity Tomáše Bati, Centrem polymerních systémů a předními českými špičkovými sportovci speciálně pro účely změkčení, zlepšení a zesílení úchopu činky, stroje či jiného nářadí a náčiní. Ve spolupráci s Centrem polymerním systémů UTB ve Zlíně v současné době pracují na dalších fitness pomůckách, které v blízké budoucnosti uvedou na český, potažmo evropský trh.
LIVEUP

LIVEUP

Značka Live Up byla založena roku 2004. Byla již registrována ve více než 30 zemích světa. Díky inovativnímu designu, efektivní výrobě, přísné kontrole kvality, přiměřené ceně a vynikajícímu servisu poskytuje značka vysoce kvalitní produkty pro domácí fitness.
MADNESS NUTRITION

MADNESS NUTRITION

Madness Nutrition z Jihoafrické republiky se proslavili oblíbenými cookies Cookie Madness. Tyto vláčné, ručně vyráběné, proteinové cookies jsou upečeny z kvalitních, nutričně hodnotných ingrediencí a zároveň skvěle chutnají, takže potěší každého milovníka zdravého životního stylu, který si občas rád zamlsá.
PURASANA

PURASANA

Renomovaná belgická značka s tradicí od roku 1977. Dobré jméno, jasný původ a vysoká kvalita produktů zaměřených na wellness a zdravý životní styl, tak lze jednoduše charakterizovat společnost Purasana. Naprostá většina sortimentu je v certifikované kvalitě BIO.
DNA

DNA

DNA Your Supps ™ je inovativní projekt odborníků z Nutrifarm®, který je výsledkem zkušeností a znalostí získaných po mnoho let z činnosti značky v celé Evropě. Naše nabídka obsahuje nutriční a dietní produkty určené pro sportovce, které doplní každodenní stravu. Pokud jsou součástí vašeho životního stylu trénink na posilování, fitness, CrossFit, běh nebo jízda na kole, naše produkty jsou právě pro vás!
GALA

GALA

Gala a. s. vyrábí sportovní a medicinální míče, vybavení pro turistiku, šité doplňky pro armádu a policii, postroje na zahradní a záchranářskou techniku, šátky, vaky a nosiče dětí, boxovací pytle a další výrobky šité galanterie.
WARRIOR

WARRIOR

Warrior je fitness značka vytvořená za jediným účelem - přinést na trh co nejkvalitnější suplementy a zlepšit výkon těch, kteří je konzumují. V jejich nabídce suplementů najdeme předtréninkové stimulanty, BCAA či proteinové tyčinky. Staňte se společně se značkou Warrior bojovníkem i vy!
APACHE

APACHE

Legendární elektrokola značky Apache patří beze sporu mezi ty nejlepší co můžete na našem trhu poptávat. Důvody jsou zcela zřejmé, jelikož se firma vyznačuje skvělou kombinaci kvalitních komponentů, rozumné ceny a dobré dostupnosti náhradních dílů a servisu. Pokud tedy přemýšlíte o koupi elektrokola určitě nebudete zklamaní. Značka Apache nabízí bohaté spektrum kvalitních elektrokol jak pro muže, tak i pro ženy s velkým dojezdem, silnými motory a bateriemi s velkou kapacitou. To vše za velice dostupné ceny. Můžete si vybrat jak kola městská pro nenáročné používání po zpevněných silnicích, tak i treková do náročnějšího provozu, horská do náročných terénu, případně kola skládací, které disponují svoji skladností. Všechny modely elektrokol od značky APACHE jsou dodávány s garanční prohlídkou pro seřízení a zárukou spokojenosti našich zákazníků.
LECTRON

LECTRON

LECTRON patří mezi tradiční české značky elektrokol, které patří mezi nejprodávanější na našem trhu. Značka nabízí své produkty s výborným poměrem ceny a kvality zpracování, dobré mechaniky za dostupnou cenu. Veškerá výroba a montáž probíhá v Česku a pokud přemýšlíte o prvním nákupu elektrokola pro nenáročné používání, určitě nebudete litovat.  Všechny modely elektrokol od značky LECTRON jsou dodávány s garanční prohlídkou pro seřízení a zárukou spokojenosti našich zákazníků.
WELLNESS FOOD

WELLNESS FOOD

Společnost WELLNESS FOOD s.r.o. byla založena v roce 2003 s cílem přicházet na trh s produkty, které budou inovativní, výjmečné svou kvlitou a účinností. Společnost se specializuje na produkty v liquid formách. Produkty jsou vhodné pro sportovce, lidi ve vysokém fyzickém či psychickém vypětí(manažeři, studenti, řidiči). Do produktového portfolia společnosti patří SPEED8 absolute stimulant, který je No.1 v ČR v segmentu stimulantů, Turbo Fat Killer - odbourávač tuků a Carnitine2000. Výrobce: WELLNESS FOOD s.r.o., U Ryšánky 4,147 00 Praha 4
ALAVIS MAXIMA

ALAVIS MAXIMA

Nová sportovní řada Alavis Maxima s prověřenou kvalitou, vysokým obsahem účinných látek, ověřeným složením pro maximální účinek a patentovaným složením.
GYMBEAM

GYMBEAM

Německá firma GymBeam vznikla v roce 2013 a zabývá se prodejem a výrobou výživových doplňků, fitness oblečení a příslušenství na cvičení. V roce 2014 GymBeam uvedli na trh svůj první vlastní produkt a postupně začali sortiment rozšiřovat. V současné době nabízí proteiny z různých zdrojů, spalovače tuků, aminokyseliny, ale i vitaminy, proteinové tyčinky, sirupy, ořechové krémy nebo směsi na pečení. Výroba jejich produktů probíhá na základě přísných postupů v plně akreditovaných farmaceutických výrobních zařízeních v Německu. Gymbeam spolupracuje s profesionály a vrcholovými sportovci, kteří jim radí, jak upravovat sortiment tak, aby zákazníkům poskytl co nejvíce benefitů.
STRENGTHSYSTEM

STRENGTHSYSTEM

Strengthsystem je skotská značka, která byla založena v roce 2009 a zaměřovala se na vrcholové silové sportovce. Vývojáři této značky od r. 2009 značce rozšířili své portfolio produktů a daleko více se zaměřili i na začínající silové sportovce.  Značka Strengthsystem, která v roce 2019 oslaví 20 let od vzniku se může pochlubit spoustou originálních strojů a pomůcek, které na trhu běžně nenajdete a zejména proto je čím dál více žádána. Své produkty mají značně otestovány a mnoho z nich splňují i parametry komerčních fitcenter. Na vývoji a testech se mnohdy podílejí přední siloví sportovci, díky kterým jsou nové produkty vždy krokem dopředu a vždy si přijdou na své jak profesionálové, tak i hobby cvičenci.
EREBOS

EREBOS

Jako první byla myšlenka, nápad. Stvořit něco, co by skutečně fungovalo jako aktivátor organismu. Co by člověku dovolilo překročit svůj limit a být výkonnější a efektivnější jak po fyzické stránce, tak po psychické. Silnější tělo, bystřejší mysl. Dosti obecné na to, aby z toho nakonec vznikl nápoj z 19 bylin a koření, vyráběný louhováním, viďte? Avšak jsou mezi tím 4 roky bádání a vývoje. Postupně přes experimenty, zkoumání a konzultace se své původní myšlence autoři více a více přibližovali. Důvod využití bylin je jednoduchý. Chtěli, aby užívání nápoje bylo přínosné pro lidský organismus, zdraví. A to umí příroda nejlépe. Kde jinde se mohli inspirovat lépe než v době, kdy nebylo nic jiného dostupné, ve starověku. Tisíce let zpátky byla příroda jediným zdrojem opravdu účinné pomoci. A tak zakladatelé projektu, bývalí studenti vysokých škol, Matěj Murín a Martin Doležal, odložili vysokých škol a vrhli se na alchymistické experimenty. Začali na půdě, dále pokračovali ve vlastnoručně přestavěné garáži a dopracovali se až do profesionální výroby nápojů. Vše pro to, aby stvořili nápoj, který v České republice ani jinde ve světě nemá obdoby jak svým účinkem, tak svou chutí.
SUNWARRIOR

SUNWARRIOR

Sunwarrior je rozvíjející se společnost s doplňkovou rostlinnou výživou. Jejím závazkem vyrábět pouze ty nejlepší rostlinné potraviny a doplňky stravy a přitom se chovat ohleduplně k planetě. V Sunwarrior se řídí tím, že rostliny nám poskytují ty nejčistší a nejvydatnější potraviny bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, enzymy, a také fytonutrienty. Což je důležité obzvláště v dnešní době, kdy veškerou naši stravu silně zpracováváme, čímž si odepíráme možnost využít všechny jejich nutriční výhody. Revoluční proti-stárnoucí super potraviny původně vytvořeny pro atlety, kulturisty a nadšence zdravého životního stylu. Ideální pro všechny, kteří chtějí vybudovat svalovou hmotu a být extrémně zdraví a fit. Protein je založen na rýžové bázi je vhodný jako doplněk stravy pro všechny atlety, kulturisty a nadšence zdravého životního stylu. Protein je základní výživná složka pro každého, ale najít zdroj proteinu, který by byl vhodný pro vegany může být obtížné. V tomto je právě náš Sunwarrior Protein výjimečný!
MERCO

MERCO

Značka Merco působí na trhu několik let a velmi úspěšně. Pro své zákazníky si značka připravila kvalitní vybavení pro sportovní odvětví. Sporty, kde značku Merco můžete uplatnit, jsou např.: fitness, tenis, box, baseball a další nezbytné pomůcky. Tato doposud neznámá značka se snaží zvýšit svou pozornost zákazníků, a proto Vám nabízí zboží s přijatelnou cenou a velmi dobrou kvalitou.
ARTIS

ARTIS

Historie značky ARTIS se datuje od poloviny 20. století, kdy byly pod národním podnikem SPORT PRAHA soustředěny jednotlivé výrobní závody. Sportovní výrobky ARTIS provázely první kroky několika generací sportovců.
LIVEPRO

LIVEPRO

Vize značky LivePro je jasná, jejím úkolem je pomáhat atletům a zákazníkům ke zlepšení výkonu bez ohledu na to, který sport hrají. Navrhuje kolekci fitness produktů s možnostmi toho, co se klub může stát. Výrazné funkční formy mění prostor na plochu, do které jsou lidé přitahováni. Prostřednictvím výzkumu, tvrdé práce a informovaných návrhů nabízí společnost LIVEUPRO kolekci prémiového fitness vybavení, které vytvoří pro váš klub tržní výhodu. LivePro nabízí fitnes nářadí pro zlepšení síly, flexibility a rovnováhy.
BAUER FITNESS

BAUER FITNESS

Cílem firmy BAUER FITNESS je propagovat zdravý nebo aktivní životní styl s využitím sportovního vybavení, které uspokojí nejrůznější potřeby. Výrobky BAUER FITNESS se vyznačují nejvyšší kvalitou a trvanlivostí. Špičková technologie, moderní design a pohodlí při tréninku.
VENUM

VENUM

Venum je celosvětová značka založená v roce 2006 ve Francii. Okamžitě se rozšířila do celého světa díky své kvalitě a jedinečnému designu a dnes je Venum jeden z největších výrobců oblečení a příslušenství pro bojové sporty. Venum nabízí špičkové boxerské rukavice, rukavice pro mma, chrániče hlavy. Vyberte si v našem e-shopu boxerské rukavice, které zaručují vysokou odolnost a trvanlivost. Díky pružnému a poddajnému složení nebudou řezat do prstů. Značka Venum je hlavním sponzorem americké UFC a přední bojovníky MMA na světě, sponzoruje například Lyoto Machida, Carlos Condit, Jose Aldo, Miesha Tate, Mauricio Rua, Wanderlei Silva či Brad Pickett. Tyto reference jsou více než důkazem toho, že se jedná o jednu z nejlepších značek pro MMA.  Produkty Venum používá tisíce nadšenců a bojovníků MMA po celém světě. Společnost neustále vyvíjí a zavádí nové inovace a zlepšuje svoje produkty.
SPORT ARSENAL

SPORT ARSENAL

SPORT ARSENAL patří od roku 1992 mezi přední české výrobce v oblasti cyklistického příslušenství. Nabízí velice kvalitní produkty se širokým sortimentem brašen nejrůznějších velikostí, kvalitním zpracováním, materiálech vodotěsných i vodovzdorných plus jejich následné užití. Brašny a nosiče SPORT ARSENAL využije každý, kdo se rozhodne na svém kole přepravit jakýkoliv náklad. SPORT ARSENAL je řešením pro každého cyklistu.
NUCLEAR NUTRITION

NUCLEAR NUTRITION

Společnost Nuclear Nutrition se soustředí na rovnováhu duše a těla. Založena byla v roce 2010 jako Nuclear Nutrition na základě předchozích 20 zkušeností v oboru sportovní výživy, zdraví a fitness současným majitelem. Zkuste i Vy kvalitní produkty Nuclear Nutrition ve vaší přípravě. Distributor: Fitness Authority Sp. z o.o. ul. Konna 40, 80-174 Otomin, Poland
CUBE

CUBE

Německá firma CUBE patří mezi celosvětově známé značky v cyklistice a jejich produkty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a skvělou ergonomií při jízdě. V současné době se kola značky CUBE prodávají ve více jak 60 zemích světa. Produkty této značky nabízí kompletní sortiment na vysoké úrovni kvality a bezpečnosti pro cyklisty všech výkonnostních skupin a ve všech sportovních disciplínách. Od roku 2017 jsou kola CUBE součástí hlavního cyklistického závodu Tour de France s belgickým týmem Wanty–Groupe Gobert. Všechny modely elektrokol od značky CUBE jsou dodávány s garanční prohlídkou pro seřízení a zárukou spokojenosti našich zákazníků.
ZDRAVÝ DEN

ZDRAVÝ DEN

Máte rádi přírodu a zdravou výživu ? Nakupujte výrobky Zdravý Den, které jsou naprosto z přírodních surovin. V nabídce bio potraviny, jako jsou ořechy, kakao, kokosové mléko, olej, sladidla ze stévie, rostlinné nápoje, přírodní doplňky stravy, jako je křemelina, vitamíny, dále produkty na detoxikaci organismu, bylinné čaje a další zdravá výživa.
BEASTPINK

BEASTPINK

BeastPink by GymBeam je fitness brand zaměřený speciálně na ženy a jejich nutriční potřeby. Jedinečné složení produktů, které obsahují vše, co ženské tělo potřebuje, vám pomohou dosáhnout vašich stanovených fitness cílů. Ať už snažíte zhubnout, zpevnit si postavu, nebo si chcete udržet pevné zdraví, produkty značky BeastPink vám s tím pomohou. Účinné látky se navíc postarají i o vaše nehty, pleť, pokožku a vlasy. Spalovač tuků Beast Burn zajistí efektivní spalování tuků a tónování postavy. Protein Yum Yum zregeneruje svalstvo, doplní živiny, vitamíny a trávicí enzymy. Multivitamín VitaPink poskytne vitamíny a minerály, a dodá vám i potřebnou energii na zdolávání vašich cílů.
CRUSSIS

CRUSSIS

CRUSSIS patří mezi přední české značky elektrokol a také patří mezi ty nejvyhledávanější na našem trhu. Hlavním důvodem popularity těchto elektrokol je především skvělá kombinace mechaniky, pohonu, baterií, skvělá ergonomie rámů a samozřejmě dobré dostupnosti náhradních dílů a servisu, to vše za dostupné peníze.
VP COMPONENTS

VP COMPONENTS

VP COMPONENTS je značka s více jak 30-ti letou tradí v oblasti špičkových pedálů na cyklistiku a indoorová kola. Používají pokročilé technologie ve vývoji, kvalitní materiály a elegantní design u všech produktů, které tato známá značka nabízí.
QUEENFIT

QUEENFIT

Značka Queen Fit je komplexní produktová řada zaměřená na aktivní ženy nebo ženy, které právě začínají s dobrodružstvím s fitness nebo posilovnou. Řada doplňků výživy Queen Fit zahrnuje doplňkové produkty, jejichž složení bylo vyvinuto na základě rozsáhlých znalostí a mnohaletých zkušeností společnosti Olimp Laboratories - jednoho z největších výrobců doplňků výživy na světě. Cílem společnosti bylo reagovat na potřeby žen související se zdravou výživou. Queen Fit je komplexní a profesionální podpora ve vaší bitvě o dosažení a udržení snu a dokonalého těla. 
MR. FLAPJACK

MR. FLAPJACK

Mr. Flapjack je výrobce kvalitních tyčinek (flapjacků) ve verzi energetické i proteinové. Základem tyčinek je kvalitní ovesná vrstva zalitá vrchní vrstvou čokolády, bílé čokolády... Země původu: Velká Británie Distributor: BERMA PRAHA s.r.o., U Zvonařky 5, 12000 Praha 2
BLACKFRIARS

BLACKFRIARS

BLACKFRIARS je firma zabývající se výrobou pekařských výrobků původem z Velké Británie. Vyrábí flapjacky, muffiny, cookies, sušenky a ještě mnohem více, již od roku 1988. Výrobce: Blackfriars Bakery, Gloucester Crescent 185, LE184YH Leicester, United Kingdom
ROYAL JERKY

ROYAL JERKY

Royal Jerky je výrobce prémiového sušeného hovězího masa. je dodavatelem toho nejlepšího irského hovězího masa, které je pečlivě vybíráno týmem Royal Jerky. Na rozdíl od jiných výrobců nepřidávají žádná barviva, éčka ani jinou chemii, to vše díky speciální technologii DryMeat.
NAMMAN MUAY

NAMMAN MUAY

Namman Muay je značka vyrábějící regenerační thajské krémy a oleje oblíbené zejména mezi sportovci. Svým unikátním složením napomáhají mírnit potíže vzniklé v souvislosti s pohybovým ústrojím. 
STIGA

STIGA

STIGA - Je švédská značka, která působí na českém trhu více než 20 let. Výrobky této značky se vyznačují technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí a moderním nordickým designem. STIGA je světovým lídrem na poli stolního tenisu. Nabízí kompletní vybavení na stolní tenis té nejvyšší kvality pro začátečníky, pokročilé i profesionály.
CELSIUS

CELSIUS

Cílem firmy CELSIUS je inspirovat ty, kteří chtějí žít fit, tím, že jim poskytuje trvalý zdroj energie, který je speciálně navržen tak, aby pracoval s vaším tělem a pomohl vám dosáhnout vašich cílů. Podporuje ty, kteří pracují přesčas ve všem, co dělají, a nikdy nepodstupují zkratky. CELSIUS vyniká proti jiným značkám, protože je vyroben ze zdravějších ingrediencí, jako je zázvor, guarana, zelený čaj a 7 základních vitamínů. Nápoje neobsahují žádný cukr, žádný aspartam, žádný kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy a žádné umělé konzervační látky, barviva ani příchutě. CELSIUS je certifikován jako bezlepkový, košer a bez GMO. Dovozce: Inside Fit s.r.o. Braniborská 562, Milovice 28924, Česká republika
PURE2IMPROVE

PURE2IMPROVE

Vize Pure2Improve pomáhá sportovcům na jakékoli úrovni zlepšit jejich výkon díky kvalitně provedeným výrobkům do tréninku. Velmi důležitou výhodou značky Pure2Improve je, že všechny produkty jsou navrženy tak, že jsou funkční, snadno použitelné a trvanlivé. Zlepšují sílu, rychlost, obratnost, mobilitu, stabilitu a další.
KWON

KWON

Značka KWON byla založena Güntherem Schrammem na základě jeho zkušeností s taekwondem v Německu roku 1976. Značka byla zaregistrována roku 1980 jak na národní, tak i na mezinárodní úrovni. Postupem času si KWON vybudoval obrovskou škálu produktů, které zahrnují kompletní sortiment, vybavení a oblečení pro téměř všechny styly bojových umění na světě. Profesionální vývoj výrobků je na nejvyšší úrovni a slibuje funkční produkty vysoké kvality pro bojová umění. Při výrobě zboží je pečlivě kontrolována kvalita všech produktů. Dnes je KWON inovativní firma s dvousetstránkovým katalogem, který nabízí dobře vyvážený sortiment v oblasti bojových umění, vybavení, oblečení, fitness oblečení a doplňků.
NOHrD

NOHrD

Exkluzivní produkty německé značky NOHrD nabízí zákazníkům zcela jiné pojetí domácího tréninku a jedinečný design. Stroje, které se stanou neoddělitelnou součástí vašeho interiéru nabídnou špičkový design, německou kvalitu a komfort. Produkty NOHrD jsou vyrobeny z velké části ze dřeva s nadčasovým, přírodním designem. Kombinace klasického řemesla a nových technologií zajišťuje jedinečný zážitek ze cvičení. Velký důraz je kladen i na respektování naší přírody. Udělejte ze svých cvičebních strojů designový bytový doplněk.
AQUA NOBEL

AQUA NOBEL

Aqua Nobel je jediná společnost ve Švédsku, která balí a prodává stále přírodní a aromatizovanou alkalickou pramenitou vodu v klimaticky inteligentním půllitrovém kartonovém obalu pro spotřebitele na cestách. 
GRADA

GRADA

GRADA Publishing je nakladatelství pro každého čtenáře, jeho práci, zdraví i zábavu. Kvalita je na prvním místě, ať už jde o tištěnou knihu, nebo e-book. Ta začíná u skvělého autora či renomovaného odborníka v případě odborné literatury a prochází přes práci v redakcích až po výběr kvalitní tiskárny.
TOWEE

TOWEE

Co je Towee? Česká značka tvořená kolektivem mladých designerů, kteří krom své práce milují přírodu, cestování a nejrůznější sporty. Nabízí dředevším kvalitní zboží, které zaujme nejen svou funkčností, ale i originalitou. Snaží se, aby si z kolekcí vybrali všichni ti, kteří žijí aktivní život.
GoodJump

GoodJump

Český výrobce kvalitních zahradních trampolín GoodJump. Firma vznikla roku 2011 a je odborníkem v oblasti tohoto sortimentu. Díky pečlivosti se může pyšnit trampolínami GoodJump atestovanými světovou společností Intertek.
4EVER

4EVER

Kvalitní jízdní kola české značky 4EVER, která je zde více než 25 let. Největší priorita této značky je kvalita a spokojený zákazník. Jízdní kola výrobce montuje na jednotlivých stojanech, a tím se liší od ostatních výrobců. Díky tomuto způsobu se při výrobě každému kolu věnuje maximální pozornost.
EDGAR

EDGAR

Edgar je česká společnost založená roku 2015, která vznikla s myšlenkou vyrábět kvalitní doplňky stravy především pro elitní a extrémní sportovce. V Edgaru si potrpí, aby každý jejich výrobek byl snadno použitelný, stravitelný, bez žádných přidaných látek i stimulantů a nesmí zatěžovat trávicí trakt. Mezi hlavní produkty patří především energetické drinky, tyčky a gely, které dokáží energii uvolňovat postupně až po dobu 5 hodin. V portofoliu naleznete i další produkty pro aktivní životní styl.
CBD PHARMA

CBD PHARMA

Celý projekt CBD PHARMA má za cíl nabídnout alternativu ke konvenčním lékům, postavenou na čistě přírodním zdroji, který je využíván již po staletí. A tím zlepšovat kvalitu každodenních dnů. Produkty vám pomohou v tomto bláznivém světě najít trochu klidu. Uvědomujeme si neustále se zvyšující nároky na výkon ať už v práci, sportu nebo v běžném životě. Vyvoj produktů je přesně tak, aby splňovaly vysoké standardy. Pokud přemýšlíte o přírodních produktech z konopí, které vám pomohou se zdravotními problémy, s lepší regenerací, po psychické stránce, zlepšit koncentraci a výkon nebo jen chcete udržet rovnováhu vašeho těla - tak i kdyby jste nevybrali naše výrobky- vážíme si každého, kdo se vydá společnou cestou k objevování asi té nejkontroverznější rostliny světa, která nám pomáhá již tisíce let.
Nuovo Therapy

Nuovo Therapy

Nuovo Therapy je český výrobce fotobiomodulačních terapeutických přístrojů. Vyrábí, vyvíjí a dodává spolehlivé světelné terapeutické přístroje, které jsou přizpůsobené pro domácí terapii i profesionální použití. Přístroje, které firma tato firma nabízí vám budou dělat společníka doma i na cestách. Stejně tak se mohou stát nedílnou součástí vaši profesní činnosti v oblasti kosmetické péče, sportovní přípravy, rehabilitací a jiné zdravotní terapie.
LIFEFIT

LIFEFIT

Značka Lifefit se zaměřuje se na sportovní potřeby pro fitness a na světový trh byla uvedena roku 2009. Lifefit představuje moderní sortiment fitnessových a sportovních potřeb, od ostatních značek se odlišuje jedinečným designem a velmi příznivým poměrem cena vs. kvalita. Produkty jsou navrženy tak, aby vyhověly nenáročným domácím podmínkám a pomohly vám zvýšit či udržet se v kondici. Pod značkou Lifefit najdete např. běžecké pásy a jiné trenažery, posilovací lavice, hrazdy, žebřiny, závěsné systémy a jiné fitness potřeby. Motto značky je „Fitness vybavení pro Váš život.“
WHITE

WHITE

White s.r.o. je firma, která vyvíjí, rozvíjí a nabízí funkční potravinové doplňky na přírodní bázi a šetrné k životnímu prostředí, které jsou přizpůsobeny k dlouhodobému užívání zákazníků. Společnost má dostatečnou kapacitu a především produktové know-how přinášet užitečná a inovativní řešení, případně taková vyhledat, realizovat a nabídnout. To jsou její klíčové kompetence.
LEVIT

LEVIT

Značka LEVIT začala svou životní jízdu po světě kol již v roce 1991. Za tu dobu nabrali tuny zkušeností v mateřské společnosti BP Lumen, kde vyrobili statisíce kol pod značkou APACHE. Protože chtěla značka LEVIT začít budovat něco nového s progresívním evropským designem, kvalitou a názvem došlo v roce 2021 k osamostatnění. Kola české značky LEVIT mají moderní geometrii rámů a vždy kvalitním osazení, protože požitek z jízdy zkrátka musí být povznášející. Vybrat si můžete jak kola městská pro nenáročné používání po zpevněných silnicích, tak i treková do náročnějšího provozu, horská do náročných terénu. V dnešním uspěchaným světe je kolo lék, který pomůže se lidem lépe přemisťovat po zahlcených městech, radostněji trávit volný čas a bezpečněji se pouštět za dobrodružstvím.
ABSOLUTE

ABSOLUTE

Výrobce ABSOLUTE se zaměřuje na funkční výživu, která napomáhá při tréniních a regeneraci sportovcům všech kategorií. Regenerace, doplnění vitaminů, suplementace BCAA a Glutaminem i podpora spalování tuků.
BRONVIT

BRONVIT

Bronvit přivádí na trh první českou značku tejpů. Tejpy jsou vyvíjeny podle potřeb a nejnovějších poznatků profesionálních sportovců, fyzioterapeutů a zákazníků. Bronvit deklaruje vysokou kvalitu všech výrobků a všechny předepsané normy CE a ISO. Svým poměrem elasticity, přilnavosti, prodyšnosti a voděodolnosti patří k současné špičce na trhu. 
RUSTIC JERKY

RUSTIC JERKY

Rustic Jerky patří mezi oblíbené a často vyhledávané značky v oblasti sušeného masa. Oceňované jsou především pro svou kvalitu a skvělou chuť. Za značkou stojí stejnojmenná česká firma s česko-britskými kořeny. Rustic Jerky dodává na trh prémiové jerky vyrobené z vysoce kvalitního hovězího masa od prověřených českých farmářů.
QNT

QNT

Společnost QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazílii. Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.
TRENDY SPORT

TRENDY SPORT

Firma Trendy Sport vyrábí protiskluzové podložky, které nesají pachy, jsou příjemné na dotek a jsou trendy. Balanční podložky a stabilizační pomůcky jsou nejen přesné a pevné, ale i pěkné. Kromě těchto výhod splňují nejpřísnější kritéria výroby.
R-WATER

R-WATER

R-Water je maďarská rodinná firma, která se věnuje výrobě funkčních nápojů a jiných nealkoholických nápojů již od roku 1993. Nápoje R-Water poslouží nejen k uhašení žízně, ale stanou se prostředkem k získání důležitých aktivních látek pro tělo. Produkty R-Water vám pomohou v sestavení zdravého jídelníčku plného aminokyselin, vitamínů a minerálů a udržení zdraví bez přebytečných kalorií. Na nápojích oceníte také jejich výbornou chuť. Jsou vhodné k užívání před i po sportovním výkonu, díky čemuž jsou velice vhodné pro sportovce a osoby s extrémní fyzickou zátěží.
FAST

FAST

Zdravá výživa FAST je vyráběna finskou společností FAST Sports nutrition, která patří mezi jedničku v odvětví vývoje a výroby kvalitní sportovní výživy. Výrobky FAST jsou ideální volbou pro lidi s aktivním životním stylem, včetně špičkových sportovců.
COCOVI

COCOVI

Produkty značky CocoVi patří mezi velice oblíbené a kvalitní superpotraviny, které pocházejí z Finska. Široká nabídka superpotravin Cocovi zahrnuje výrobky, jež jsou založené na surovinách v přírodní formě. Jsou tak vhodnou volbou pro každého, kdo chce jíst zdravě a obohatit svůj jídelníček o zdravé potraviny.
SMARTLABS

SMARTLABS

Společnost SMARTLABS, s.r.o. vznikla v roce 2006 s jediným cílem - vyrábět a nabízet funkční, kvalitní a cenově dostupné doplňky stravy. Všechny produkty, které vypouští do světa, mají vědecky podložené pozitivní účinky na organizmus.
MARIMEX

MARIMEX

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Jedním z těchto produktů jsou i precizně zpracované trampolíny, pro které je typické kombinace kvality a příznivé ceny.  Společnost Marimex je specializovaným prodejcem již více než 25 let.ů.
PROUD

PROUD

Polská společnost PROUD nabízí řadu vybavení jak pro domácí posilovny, tak pro sportovní a tréninkové centra nebo kluby. Produktové portfolio značky PROUD zahrnuje posilovací stroje, kardio a vzpěračské vybavení, produkty pro oblast funkčního tréninku, fitness doplňky a podlahy.
NILS

NILS

Nils je zábava kdykoli, kdekoliv a pro každého! Značka Nils nabízí široký sortiment vybavení pro týmové sporty, individuální sporty a společenské hry. cenově dostupná zábava pro každého! Značka NILS patří mezi značky z portfolia firmy ABISTORE Sport s.r.o., která na českém a slovenském trhu působí od roku 2005.
NEOBOTANICS

NEOBOTANICS

Jsme ryze česká vědecko-technologická firma BIOCEN Laboratories s.r.o., která ve svých výzkumech vychází z přírody a těmi nejmodernějšími vědeckými postupy hledá cesty k co nejúčinnějším produktům v oblasti kosmetiky, dermato-kosmetky a doplňků stravy, vyráběných pod značkou NEOBOTANICS. Stále se snažíme hledat nové účinné látky a ve vlastních laboratořích se osobně podílíme na výzkumu a vývoji až po konečnou podobu finálního produktu.
CHEVRON NUTRITION

CHEVRON NUTRITION

Profesionální doplňky stravy pro dosažení vašich sportovních cílů. V online obchodě Chevron Nutrition naleznete prémiové produkty, které jsou určeny pro začínající i zkušené sportovce. Naše vlastní produktová řada Chevron Nutrition se vyznačuje vypiplaným složením, profesionální výrobou a příznivými cenami. Vybrali jsme to nejlepší, co jsme našli a dáváme vám možnost do toho jít s námi. Za kvalitou si stojíme. Dovolte, abychom vás nadchli.
RDX Sports

RDX Sports

RDX Sports je britská značka pro bojové sporty, která byla založena v roce 1999 v Manchestru jako odpověď na rostoucí trend amerických, japonských a mexických značek, které byly charakteristické vysokou cenou. Zakladatel firmy Ahtesham Sadiq tak založil přední značku bojových sportů a fitness vybavení ve Velké Británii. Se zákaznickou základnou více než 200 milionů spokojených spotřebitelů po celém světě se RDX Sports stala jednou z nejrychleji rostoucích značek ve světě bojových sportů a fitness vybavení.
WISH

WISH

Značka WISH se zaměřuje především na sportovní vybavení z kategorie Badmintonové rakety. Dále máme od výrobce WISH v nabídce sportovní outdoorové vybavení v kategoriích Tenisové tašky, Badmintonové košíčky a Squashové rakety. Věříme, že si u nás každý vybere z velkého množství sportovního vybavení pro ženy, muže a děti značky WISH.
SM Systém SPS

SM Systém SPS

Pomůcky od značky SPS jsou určené pro cvičení Spirální Stabilizace doktora Smíška. Pohybový program SPS je kombinací cviků, které kompenzují negativní dopady nevhodného pohybového režimu, ať už máme na mysli nedostatek pohybu nebo naopak přetížení pohybového systému.
BrainMax

BrainMax

Doplňky stravy BrainMax v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Neobsahuje žádná plnidla ani stabilizátory, pouze deklarované složení v nejčistší formě. Všechny produkty jsou vyráběny v ČR z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností.
Ybell Fitness

Ybell Fitness

Vývoj YBell byl dílem lásky pro vynálezce a osobního trenéra Aarona „Az“ Laurence. Za posledních 15 let Aaron vyškolil tisíce lidí na slavné australské pláži Bondi Beach.
Max Sport

Max Sport

Společnost Max Sport s.r.o. byla založena na Slovensku v roce 2005. Byla založena s myšlenkou vyvíjet, vyrábět a prodávat výživové doplňky pro širokou sportující a zdravě žijící veřejnost. Po kvalitních proteinových výrobcích začala růst poptávka a velmi rychle se staly populární nejen mezi sportovci, ale také u široké aktivní veřejnosti.
4SLIM

4SLIM

4Slim je privátní značka českého výrobce KAUMY s.r.o. největšího nezávislého dovozce a výrobce čekankového sirupu a zdravé výživy, produktů bez přidaného cukru a cukrovinek v České Republice.
BlackRoll

BlackRoll

Německá firma BLACKROLL je na trhu od roku 2007 a v současnosti je již nepostradatelnou v oblasti fitness, sportu a zdravotnictví. Hlavním produktem jsou samozřejmě pěnové válce různých tvrdostí, povrchů i velikostí. K dalším produktům můžeme zařadit i míčky, dvojité míčky, gumové expandery, pevné expandery, gymnastické míče, podložky a mnoho dalšího.
ZYCLE

ZYCLE

Značka ZYCLE je známá jako výrobce špičkových cyklistických trenažérů, tréninkových aplikací a vybavení pro domácí trénink. Výroba a vývoj značky ZYCLE probíhá ve Španělsku, které je velice oblíbené pro cyklisty. Mimo jiné se ve Španělsku odehrává velmi prestižní závod Vuelta a España, kterého se účastní ti nejlepší jezdci! Společnost vyrábí nejpokročilejší indoorová kola, která jsou ideální pro kondiční trénink a cyklistiku především díky dokonalé ergonomii, kvalitě a přesné regulaci výkonu.
GIBBON

GIBBON

Německá značka Gibbon je na trhu od roku 2007 a aktuálně je největším výrobcem slackline na světě. Díky velké komunitě těch nejlepších slacklinerů, kteří s Gibbonem spolupracují, neustále veškeré produkty inovují a zlepšují, a to právě podle potřeb slacklinerů.
ACRA

ACRA

Značka ACRA dováží na český trh cenově dostupné vybavení pro kemping, hračky, rekreační sport, oblečení a volný čas, to vše v širokém sortimentu, určené pro nenáročné zákazníky. Dodává do obchodních řetězců a eshopů, na trhu je od roku 1991.
ACRA Sport

ACRA Sport

Značka ACRA dováží na český trh cenově dostupné vybavení pro kemping, hračky, rekreační sport, oblečení a volný čas, to vše v širokém sortimentu, určené pro nenáročné zákazníky. Dodává do obchodních řetězců a eshopů, na trhu je od roku 1991.
WOLDO HEALTH

WOLDO HEALTH

Naše cesta začala v Německu v roce 2008. Už tehdy jsme věděli, že chceme přinést na trh produkty, které nám na něm chybí a které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin. Důkazem, že se nám to daří jsou statisíce spokojených zákazníků po celém světě, kteří zařadili naše produkty do své každodenní rutiny. Svoji roli na trhu bereme velmi zodpovědně a neustále se snažíme zlepšovat. Vybíráme pro vás ty nejlepší suroviny z celého světa, expedujeme vaše objednávky do druhého dne, snažíme se zodpovědět vaše dotazy a poskytnout osobní přístup při každé objednávce.
Roxia Pharma

Roxia Pharma

Roxia Pharma je výrobce kloubních výživ, který o jejich účincích studuje více než 10 let. Zkoumají účinky kloubní výživy na sportovcích, běžné populaci a zvířatech. Po 10 letech vyvinuli bezkonkurenční kloubní výživu RIVA-FLEX.
WALKOLUTION

WALKOLUTION

Firma Walkolution založena v roce 2017 má jediný cíl, a to nabídnout lepší alternativu k sedavému životnímu stylu. Walkolution je díky výrobě strojů ze dřeva vysoce ekologický což dokonale podtrhuje absence potřeby elektrické energie. S pásy Walkolution zkrátka ušetříte za elektrickou energii, podpoříte své zdraví a ještě doplníte interiér o krásné kousky funkčního nábytku. Na naše výrobky klademe nejvyšší estetické a kvalitativní nároky. Naše koncepty a produkty byly oceněny některými z nejkonkurenceschopnějších ocenění v oblasti designu a inovací. WALKOLUTION a jejich výrobky splňují nejvyšší třídu SA dle klasifikace normy DIN EN 957. Díky třídě SA je možné stroje těchto produktových řad využívat v plně komerčním provozu s ověřením bezpečnosti strojů.
LEADER FOX

LEADER FOX

Leader Fox je český výrobce jízdních kol a elektrokol již od roku 1996. Značka nabízí široký sortiment 40 modelů od skládacích, městských elektrokol až po oblíbené cestovní a terénní modely.
KÖCK-SPORT

KÖCK-SPORT

Firma KÖCK-SPORT s.r.o. se zaměřuje na velkoobchodní prodej sportovních potřeb. Nabízí gumy na cvičení, činky, kovové opěrky na kliky, gymnastické míče, švihadla a trampolíny. Dále v portfoliu naleznete posilovače, podložky, žíněnky, válečky, balanční desky, odrazové můstky a švédské lavice.
KELLYS

KELLYS

Kellys je původem slovenská značka, založena v roce 1991. V současné době Kellys vyváží kola do více než 35 zemí celého světa a stala se uznávanou značkou jízdních kol.
NEXELO

NEXELO

Nexelo je polská společnost, která velmi dbá na vysokou kvalitu použitých materiálů k výrobě. Společnost vyrábí široké rozmezí komponentů a příslušenství k jízdním kolům jako jsou pedály, ráfky, řetězy, lanka, sedla atd.
ETAPE

ETAPE

Značka ETAPE působí na českém trhu od roku 1998, tedy více jak 15 let. Výrobky značky Etape nejlépe charakterizují slova funkčnost, kvalita a design. Etape je kvalitní česká značka vyrábějící kompletní sortiment cyklooblečení, cyklodoplňků.
Dino Bikes

Dino Bikes

od roku 1920 italská společnost Dino Bikes přináší bezpečná a spolehlivá kola pro děti. Dnes je značka uznávána jako jeden z předních distributorů v oblasti jízdních kol. Při výrobě každého kusu je kladen důraz na prvotřídní zpracování, kvalitu a maximální bezpečnost. Všechna kola Dino Bikes jsou navíc testovány a certifikovány dle evropských bezpečnostních předpisů a díky tomu se můžete spolehnout, že za své peníze vždy dostanete tu nejvyšší kvalitu.
VIRTUFIT

VIRTUFIT

Virtufit je značka, která nabízí velmi kvalitní a konkurence schopné trenažéry. Je navržena holandskými designéry, kteří dbají na moderní vzhled, perfektní funkčnost a maximální komfort. Protože VirtuFit reaguje na potřeby spotřebitelů, drží krok s nejnovějšími trendy a vývojem v oblasti fitness. Mnoho fitness trenažérů má například možnost připojení k fitness aplikacím. Tyto aplikace nabízejí mimo jiné motivační programy, deník pro sledování výkonů a možnost trénovat interaktivně prostřednictvím realistických videí.
ABBEY

ABBEY

Značka ABBEY je výrobce převážně kvalitního outdoorového vybavení, jako jsou například přístřešky proti slunci a větru nebo turistické batohy, a to za přijatelnou cenu. Vyberte si z naší široké nabídky.
HOKA One One

HOKA One One

Francouzská značka Hoka One One je jednou z nejmladších běžeckých speciálek na trhu. Vyrábí velmi kvalitní sportovní vybavení. Vyberte si z našeho bohatého sortimentu.
EasyBody

EasyBody

EasyBody je Česká značka, která vyrábí hořčík v unikátní transdermální formě. Je na trhu od roku 1996 a všechny jejich výrobky jsou maximálně kvalitní. Mají vlastní vývoj a výzkum, dbají na maximální míru organického složení.
NILS CAMP

NILS CAMP

NILS CAMP je mladá značka, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem produktů pro volné chvíle venku nebo u vody. V sortimentu značky najdete plážové stany, houpačky, karimatky a piknikové deky.
VIFITO

VIFITO

Značka VIFITO vám nabízí fitness trenažéry, posilovací stroje, lavice a příslušenství pro domácí využití. Jejich výhodou je výborný poměr ceny x výkonu a zároveň splňuje současné evropské požadavky na kvalitu a bezpečnost. Vývoj produktů značky VIFITO reaguje na potřeby zákazníků, drží krok s nejnovějšími trendy a vývojem v oblasti fitness. Mnoho fitness trenažérů má například možnost připojení k fitness aplikacím. Tyto aplikace nabízejí mimo jiné motivační programy, deník pro sledování výkonů a možnost trénovat interaktivně prostřednictvím realistických videí.
WATERDROP

WATERDROP

Společnost WATERDROP je na českém trhu již od roku 2018 a přinesla s sebou široký sortiment mikro drinků s myšlenkou zredukovat množství plastů PET v nápojovém průmyslu a zlepšit pitný režim u populace. WATERDROP vyrábí mikro tabletky pro ochucení vody v různých příchutích s obsahem vitaminů, kofeinu či elektrolytů. Pití vody nebylo nikdy snazší a chutnější.
ATP

ATP

PVL

PVL

Lax

Lax

BESTWAY

BESTWAY

Připravte se na léto u vody! Třeba s novým bazénem BESTWAY a dopřejte si vodní osvěžení sami nebo rovnou s celou rodinou kdykoli jen dostanete chuť. U bazénů značka BESTWAY nekončí, v jejich sortimentu totiž najdete také bazénové příslušenství a mnoho dalšího.
VIF

VIF

Značka brýlí VIF vznikla z lásky ke sportu v roce 2021 napůl na Mallorce a napůl v České republice. Ve spolupráci s desítkou cyklistů, atletů, běžců a sportovců z dalších odvětví.
Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět