Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Zima se blíží. Vyměňte kolo za cyklotrenažér!

03. 11. 2023

Dlouhý slunečný podzim je pomalu na ústupu a pomalu o sobě začíná dávat vědět zima. Pro cyklisty to znamená jediné – že je tak načase sesednout z kola a zase ho na chvíli odložit k zimnímu spánku. Možná byste ale rádi trénovali, i když je venku špatné počasí, zima nebo tma. Pak by se vám mohl hodit cyklistický trenažér, který vám poskytne velmi autentický pocit jízdy.

Proč zkusit jízdu na cyklistickému trenažéru?

  • Neztratíze (naopak posílíte) fyzičku. Cyklotrenažér je skvělou volbou, pokud se chcete do cyklistické sezóny vrátit ještě silnější.
  • Ušetříte spoustu času. Do sedla cyklotrenažéru můžete nasednou téměř kdykoliv a půlhodinu času si jistě najdete i v časové tísni. Navíc vás nebude omezovat nepřejícné počasí nebo brzká tma.
  • Čas na cyklotrenažéru můžete využít k produktivním činnostem. Během tréninku můžete např. poslouchat hudbu nebo oblíbený podcast, sledovat film, číst, učit se nebo dokonce vyřizovat e-maily.
  • Můžete si regulovat intenzitu tréninku a jeho náročnost tréninku jednoduše přizpůsobovat své aktuální kondici. Doma vás žádný krpál či nerovný terén jen tak nepřekvapí.
  • Některé trenažéry navíc nabízí různé přednastavené tréninkové programy, díky kterým získáte svého osobního trenéra, který vám v pohodlí domova pomůže dostat se tam, kam potřebujete.

Zvažujete koupi cyklistického trenažéru, ale nevíte, jak vybrat ten správný? Nechte se provést výběrem v našem nákupním rádci! Pokud byste při výběru cyklotrenažéru ocenili individuálnější přístup, poraďte se na naší zákaznické lince na čísle 602 119 550 nebo nás navštivte v některé z našich prodejen.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět