Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Nové tréninkové aplikace pro trenažéry TUNTURI

TUNTURI je značka fitness strojů, která se neustále snaží přicházet s novými inovativními myšlenkami jak udělat váš trénink na stroji či trenažéru zábavnější, ergonomicky pohodlnější a především efektivnější. Snaží se klást důraz na mechanickou část sportovního vybavení díky silným masivním rámům s velkou nosností, robustní ložiskové osazení kloubních spojů apod. Neméně se však snaží investovat úsilí i do moderních monitorovacích technologii a interaktivních aplikací.

Pokud se rozhodnete zakoupit trenažér značky TUNTURI, ať už jde o rotoped, eliptický trenažér či běžecký pás, tak můžete většinu modelů připojit k následujícím aplikacím, které vám mohou zpestřit váš trénink a dosáhnout dříve vašich cílů. O tom jak a které aplikace využít pojednává tento článek.

V rámci 21. století není již potřeba jen hodiny a hodiny šlapat či běhat "na místě", ale máte nyní možnost si také Váš trénink zpříjemnit exotickými lokalitami či trasami, které dobře znáte, ale např. v zimním období nejsou dostupné. Vše je zprostředkováno přes systém BLUETOOTH k vašemu tabletu, či smartphonu na GOOGLE MAPS, kde si jednoduše zadáte START a CÍL a můžete trénovat! V dalších kapitolách se tak můžete dočíst o následujících tréninkových aplikacích pro známou značku fitness strojů a trenažérů TUNTURI.

 

Kapitoly:

 

TUNTURI TABLET PROMO
promo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přehled jednotlivých modelů z nové řady TUNTURI a jejich aplikací

tunturi aplikace

 

 

                                             Další kapitola článku   >>> 
Další články
Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět