Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?
Běžecký pás TRINFIT T5 Pro

Běžecký pás TRINFIT T5 Pro

Kde vyzkoušet
Dostupnost: V ČR vyprodáno, dostupné od 07.07.2024
Lze prohlédnout na prodejně:

Pokud s výběrem potřebujete poradit, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku 602 119 550

Doporučená MOC: 74 990 Kč
Doporučená MOC je cena doporučená dodavatelem
 • Doprava po celé ČR zdarma
 • Záruční servis u Vás doma
 • Montáž zdarma
Lze prohlédnout na prodejně:
 • Doprava po celé ČR zdarma
 • Záruční servis u Vás doma
 • Montáž zdarma
 
 
Naše cena:
57 850 Kč
vč. DPH
Splátky:
Výrobce: TRINFIT
Záruka: 3 roky záruka, 5 let na rám
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

PROČ TRINFIT?

Značka TRINFIT vám nabízí ucelenou řadu fitness trenažérů a posilovacích strojů, lavic a příslušenství pro domácí i lehce komerční využití. Jedná se o stroje výborného poměru ceny, kvality a komfortu cvičení, splňující současné evropské požadavky na kvalitu a bezpečnost certifikáty ROHS, NEN-Norm 957 a CE.

 

Masivní ocelové konstrukce strojů, kvalitní komponenty, optimální ergonomie při cvičení, nadstandardní prodloužená 3-letá záruka u většiny modelů, servis u zákazníka a dobrá dostupnost náhradních dílů jsou důvody proč volí zákazníci produkty této značky.

BĚŽECKÝ PÁS TRINFIT T5 Pro

TRINFIT T5 Pro je profesionální běžecký pás pro náročné zákazníky, který skvěle zapadne do klubového fitness centra, či sportovního klubu. Vyniká především robustní konstrukcí velkou běžeckou plochou 56x155 cm, maximální nosností až 180 kg a vydrží tak i několikahodinové denní zatížení

 

Díky pečlivě vyvinuté konstrukci a prémiovému odpružení běžecké plochy "Ortho-Pro-3D", které minimalizuje zatížení kloubů a vazů, si každý může užít příjemný a přirozený pocit chůze, či běhu. Pás je navíc opatřen systémem odhlučnění "VibroSilence", který omezuje vibrace a přenos došlapů do podlahy a zaručuje znatelně tišší chod oproti jiným modelům této cenové kategorie.

 

Profesionální AC motor s maximálním výkonem 6,1 HP (HP = Horse Power = Koňská síla) a vysokým záběrovým momentem vám umožní trénovat chůzi, pomalý klus, běh, nebo sprint s maximální rychlostí až 22 k m/h a elektronicky nastavitelným sklonem v rozsahu 0 až 15 %. AC motor se oproti klasickým DC motorům méně přehřívá a má delší životnost a bezúdržbový chod.

 

TRINFIT T5 Pro nabízí velký, přehledný a podsvětlený LCD displej s bohatou programovou nabídkou pro efektivní a zábavný trénink. Umožní vám sledovat váš trénink v reálném čase pomocí dat monitorujících vaši rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie a srdeční frekvenci a řadou tréninkových programů, které si můžete nastavit dle tepové frekvence či dle jiných parametrů.

 

Díky funkci Bluetooth je možné běžecký pás spárovat s chytrými zařízeními pro poslech hudby ze zabudovaných reproduktorů a také můžete využívat tréninkové aplikace. Vyobrazený tablet není součástí dodávky.

 

Manipulaci s pásem usnadňují transportní kolečka.

 

Díky tomu, že je trenažér z 90% již složený je montáž velice snadná!

 

Nosnost trenažéru do 180 kg.

TRINFIT T5 Pro

Pohodlné a přehledné ovládání

Model TRINFIT T5 Pro nabízí maximálně přehledný, velký a podsvícený LCD displej (Liquid Crystal Display), který vám přehledně vyobrazí veškeré relevantní údaje o vašem cvičení. 

 

Rychlost a sklon si můžete samozřejmě upravovat přímo na konzoli, jak formou programů, tak samotných tlačítek. 


Díky tomu si můžete kdykoliv elegantně změnit kopec na který poběžíte, či tempo v jakém chcete běhat.

 

Co můžete na displeji sledovat?

 • Měřené údaje: čas, vzdálenost, rychlost, sklon, spálené kalorie a tepová frekvence
 • Další funkce:
  • Orientační měření tuku - běžecký pás je vybavený jednoduchým měřením tělesného tuku na principu bioelektrické impedance, díky kterému můžete sledovat svůj pokrok.
  • tlačítka pro přímou volbu konkrétní rychlosti a sklonu
TRINFIT T5 Pro ovládání

Bohatá programová nabídka

Tréninkové režimy:

 • Manuální program, při kterém rychlost měníte ručně tlačítky, s možností nastavení doby tréninku, odpočtu zvoleného času, vzdálenosti nebo kalorií
 • Celkem 36 přednastavených programů umožní, aby byl váš trénink pestrý a pokaždé jiný! 
  Programy mají předdefinovaný profil s možností nastavit si jeho intenzitu, dobu tréninku od 1 do 99 minut a vybrat si ten pravý na spalování tuku, udržení kondice či zvýšení fyzičky.
 • 3 uživatelsky nastavitelné programy, díky kterým si můžete vytvořit vlastní zátěžový profil s libovolným nastavením. 
 • Pro efektivní spalování tuků, nebo budování fyzické kondice můžete využít 3 HRC programy (HRC - program řízený dle tepové frekvence).
 • Trenažér komunikuje s tréninkovými aplikacemi. 
TRINFIT T5 Pro Programová nabídka

TRÉNINKOVÉ APLIKACE PRO VĚTŠÍ ZÁBAVU

Trenažér komunikuje prostřednicvím bluetooth technologie s populární tréninkovou aplikací Kinomap. Můžete tak přes váš tablet, či chytrý telefon využívat této aplikace!

Využijte včetně připojitelných aplikací i aplikaci Strava, díky které si můžete zaznamenávat své pokroky. Přečtěte si další informace o aplikaci Strava a kontrolujte svůj pokrok. Aplikaci můžete stáhnout pro Android a pro iOS.

 

Můžete tak udělat Váš trénink mnohem zábavnější ve chvíli, když už vás klasická programová nabídka omrzí a chcete vyzkoušet něco nového.
Dostanete možnost rozšířit svoji nabídku o tréninková videa, závody, cvičební tipy a mnohem víc!. 

 

Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

 

Vyobrazený tablet není součástí dodávky.

TRINFIT T5 Pro Kinomap

Proč je dobré uvažovat o tomto modelu?

 • Profesionální běžecký pás do fitness center
 • Vysoká maximální nosnost 180 kg, vydrží tak i extrémní zatížení
 • Opravdu prostorná běžecká plocha (56x155 cm) pro uživatele libovolného vzrůstu
 • Můžete simulovat běh v libovolném terénu, který si sami nastavíte
 • Příznivý vliv na váš krevní oběh, tlak + zvyšuje vitální kapacitu plic
 • Zaměření na celkové zlepšení kondice, snížení stresu a posílení hýždí, stehen a lýtek
 • Hodinovým během na běžeckém pásu spálíte 400-600 kcal
 • Při správné tepové frekvenci okolo 55% tepového maxima budete efektivně spalovat tuky
 • Komunikuje s tréninkovými aplikacemi a zpříjemní tak váš trénink
 • Má výkonný profesionální AC motor, který vydrží i několika hodinovou zátěž každý den a vyniká dlouhou životností
 • Disponuje vícevrstvou běžeckou kurtou "XT PRO"která déle vydrží a také efektivně šetří vaše klouby
TRINFIT T5 Pro promo

MĚŘENÍ TEPOVÉ FREKVENCE

Proč snímat tepovou frekvenci?

 • Sledování tepové frekvence Vám umožní zefektivnit trénink. Díky sledování tepové frekvence můžete lépe zaměřit svůj trénink a kontrolovat jeho intenzitu pro dosažení vašich cílů.
 • Snímání tepové frekvence přes hand pulsy (dlaňové snímače) na madlech stroje a pomocí analogového hrudního pásu s přesností EKG s nekódovanou frekvencí 5 kHz (hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné si jej u nás dokoupit).
 • 3 HRC programy řízené dle tepové frekvence
Trinfit T5 Pro měření tepové frekvence

MP3 PŘIPOJENÍ pro poslech hudby při běhu!

Pro maximální komfort při běhání můžete poslouchat hudbu, kterou připojíte.

Svuj tablet, či chytrý telefon můžete připojit jak přes klasický 3,5 mm jack kabel! 

 

Díky tomu můžete hned začít a dodat svému trénink adekvátní soundtrack!

Jistě také oceníte možnost dobití vašeho telefonu, nebo tabletu přes USB port.

TRINFIT T5 Pro Audio

PROSTORNÁ BĚŽECKÁ PLOCHA

Běžecká plocha nabízí velice štědrý prostor v této cenové kategorii o rozměrech 56x155 cm s vysoce odolnou, vícevrstvou kurtou "XT PRO" s protismykovým povrchem. I při těch nejvyšším rychlostech se tedy všichni uživatelé budou cítit jistí a bezpečně.

TRINFIT T5 Pro běžecká plocha

DOKONALÉ ODPRUŽENÍ A VIBROSILENCE

Díky pečlivě vyvinuté konstrukci a kvalitnímu odpružení běžecké plochy "Ortho-Pro-3D" minimalizuje zatížení kloubů a vazů a vy si můžete užít příjemný a přirozený pocit chůze, či běhu. 

Pás je navíc opatřen systémem odhlučnění "VibroSilence", který omezuje vibrace a přenos došlapů do podlahy. To zaručuje znatelně tišší chod oproti jiným modelům této cenové kategorie.


Díky moderní konstrukci pásu při které se kladl důraz na co nejlepší odhlučnění je pás až o 20% tišší, než většina srovnatelných strojů na trhu, je tak vhodný i do bytových domů, kde nechcete nikoho rušit.

Moderní AC motor s tichým chodem a odhlučněným krytem minimalizuje vibrace a odpružení rámu a došlapové desky minimalizuje přenos došlapů do podlahy.

TRINFIT T5 Pro Vibrosilence

ELEKTRONICKY NASTAVITELNÝ SKLON DO 15%

Běžecký pás Trinfit T5 Pro si můžete, manuálním ovládáním přes tlačítka, či programovou nabídkou, nastavit do sklonu 15%.


Díky tomu můžete běhat jak rovinky, tak pořádné kopce a udělat běhání o to efektivnější na různé svalové partie i celkovou kondici.

TRINFIT T5 Pro Sklon

PROFESIONÁLNÍ A ZNAČKOVÝ MOTOR

Profesionální AC motor s maximálním výkonem 6,1 HP (HP = Horse Power = Koňská síla) a vysokým záběrovým momentem vám umožní trénovat chůzi, pomalý klus nebo běh s maximální rychlostí až 22 km/h

 

AC motor se oproti klasickým DC motorům méně přehřívá a má delší životnost, tišší chod a vydrží i delší chůzi

TRINFIT T5 Pro Motor

MODERNÍ ÚSPORNÝ MOTOR

Běžecké pásy Trinfit jsou osazeny moderním úsporným motorem, který má oproti běžným běžeckým pásům o 12% nižší spotřebu energie.

O spotřebe elektrické energie běžeckých pásů si můžete přečíst také náš článek.

TRINFIT T5 Pro spotřeba energie

SERVIS A ZÁRUKA

Během záruční doby je na stroje značky TRINFIT zajišťujeme KOMFORT Servis přímo u vás doma! Už žádné rozebírání stroje a jeho balení na odvoz k servisu - vše zařídíme v pohodlí vašeho domova. Způsob použití dle DIN EN 957: kategorie SB - pás určený do komerčního prostředí 

 • Prodloužená záruční doba: 3 roky záruka + 5 let na rám stroje v domácím prostředí
 • Záruční doba 2 roky v komerčním prostředí


 

Zajištění servisu i po uplynutí záruční doby - garantovaná dostupnost náhradních dílů ještě 7 let od ukončení výroby daného modelu. Každý díl stroje má své identifikační číslo (viz návod k montáži), dle kterého jej lze objednat.

Nadstandardní záruka včetně zajištění záručního i pozáručního servisu strojů TRINFIT s minimem starostí - vše pro vaši spokojenost a bezproblémové užívání strojů této značky.

Příslušenství

Lubricant ve spreji pro běžecké pásy BH FITNESS 400 ml

Lubricant ve spreji pro běžecké pásy BH FITNESS 400 ml

udržovací sprej běžeckého trenažeru Hmotnost: 530 g

Skladem > 20 ks
1 190 Kč790 Kč
Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinně chrání vaši podlahu, tlumí vibrace a snižuje hluk. Je z kvalitního, protiskluzového materiálu.

V ČR vyprodáno, dostupné od 30.06.2024
2 690 Kč1 790 Kč
Hrudní pás TRINFIT 5kHz analog

Hrudní pás TRINFIT 5kHz analog

Analogový hrudní pás s vyměnitelnou baterií pro měření srdečního tepu vysoká přesnost jednoduché použití

V ČR vyprodáno, dostupné od 30.06.2024
1 090 Kč670 Kč
Tlumící podložka pod běžecký pás - 10 mm

Tlumící podložka pod běžecký pás - 10 mm

speciální tlumící podložka pod běžecké pásy materiál - přírodní guma, vyrobeno v ČR pro domácí i komerční využití skvěle tlumí došlapy i vibrace tloušťka podložky 10 mm, velikost 2 x 1 m

Skladem > 20 ks
2 390 Kč1 560 Kč
Tlumící podložka pod běžecký pás - 20 mm

Tlumící podložka pod běžecký pás - 20 mm

speciální tlumící podložka pod běžecké pásy materiál - přírodní guma, vyrobeno v ČR pro domácí i komerční využití skvěle tlumí došlapy i vibrace tloušťka podložky 20 mm, velikost 2 x 1 m

Skladem > 20 ks
4 490 Kč2 970 Kč
TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

praktický třídílný šejkr inovovaný tvar a design objem 600 ml (+ 350 ml), sítko prostor na další doplňky výživy

Skladem > 20 ks
179 Kč119 Kč
Masážní válec roller EVA 90 cm TUNTURI

Masážní válec roller EVA 90 cm TUNTURI

Joga masážní válec rozměry 90 x 15 cm nebo 40 x 15 cm lehký, příjemný a tvarově stálý materiál masážní výstupky barva: modrá

Skladem do 5 ks
1 190 Kč
Podložka X-gym 7 mm UNIVERSAL

Podložka X-gym 7 mm UNIVERSAL

profesionální vysoce odolná podložka na fitness i rehabilitaci rozměry 140 x 60 x 0,7 cm kvalitní materiál EVA, snadná údržba otvory pro snazší uložení podložek

Detail
Dostupnost dle varianty
od 475 Kč
POLAR GRIT X PRO

POLAR GRIT X PRO

pokročilý sportestr s funkcí Smart Coaching GPS, kompas a výškoměr optické měření tepové frekvence vhodný i pro náročné venkovní aktivity synchronizace přes bluetooth smart komunikace s PC (kabel) dotykový display, kovové tělo, safírové sklo

Detail
Dostupnost dle varianty
od 11 324 Kč
Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250ml

Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250ml

Antibakteriální dezinfekce odstraňuje pot, pach a nečistoty pro fitness vybavení a podložky

Zboží se již neprodává
589 Kč390 Kč
TUNTURI sada - 4 ks

TUNTURI sada - 4 ks

gumičky pro rehabilitaci i pro kondiční cvičení a posilování materiál: latexová guma, maximální elasticita 4 obtížnosti (rozměry uvedeny v detailním popisu)

Skladem 5 ks
209 Kč
Nosnost trenažéru, hmotnost
Nosnost stroje:
180 kg
Hmotnost stroje:
180 kg
Způsob využití H/LC/C:
Komerční použití - třída S
Rychlost a sklon pásu
Maximální rychlost:
22 km/h
Regulace sklonu:
Motorem
Minimální sklon pásu:
0 %
Maximální sklon pásu:
15 %
Měřené hodnoty, programy
Čas běhu:
ano
Rychlost běhu:
ano
Spálené kalorie:
ano
Vzdálenost:
ano
Tep srdce:
ano
Sklon pásu:
ano
Signalizace překročení tepu:
ano
Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky:
ano
Přednastavené profily trati:
ano
Program řízený tepem HRC:
ano
Zadání cílových hodnot:
ano
Uživatelské programy:
ano
Fitness test Recovery:
ne
Ušní upínkou:
ne
Dlaňové senzory (hand-pulse):
ano
Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz:
ano
Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth:
ne
Rozměry stroje, manipulace, napájení
Délka stroje:
210 cm
Šířka stroje:
90 cm
Výška stroje:
159 cm
Manipulace se strojem:
Přepravní kolečka
Napájení:
Síťová přípojka 230 V
Záruka:
3 roky záruka
Rozšířená záruka:
5 let na rám
Katalogové číslo:
TRN-31-T5Pro
Rozměry balení:
38x90x221 cm / 38x95x114 cm
Dostupnost ND:
Garantovaná 5 let
Zajištění servisu:
Značkový servis u zákazníka
Pohon pásu a typ motoru
Typ motoru:
profesionální AC motor
Výkon motoru trvalý:
4,2 HP
Výkon motoru maximální:
6,1 HP
Pohon pásu:
Pásy motorové
Běžecká plocha, odpružení
Šířka běžecké plochy:
56 cm
Délka běžecké plochy:
155 cm
Odpružení běžecké plochy:
Profesionální systém odpružení
Počet programů
Počet programů celkem:
43 variant
Přednastavené profily trati:
ano, 36 variant
Programy řízené tepem HRC:
ano, 3 varianty
Uživatelsky nastavitelné programy:
ano, 3 varianty
Další programy:
ano, manuál, Body Fat, app
Ostatní funkce počítače
Typ displeje:
LED DOT-Matrix displej
Velikost displeje v palcích:
15 "
Uživatelské paměti:
ne
Bluetooth pro aplikace:
ano
YouTube, prohlížeč ...:
ne
Multimedia - MP3:
ano
Multimedia - video:
ne
Kinomap:
ano
Zwift:
ne
MyHomeFit:
ne
T-Routes:
ne
iConsole+:
ne
FitShow:
ne
BitGym:
ano
iFit:
ne
Rouvy:
ne
Použití dle DIN EN957:
Třída SB
Lubricant ve spreji pro běžecké pásy BH FITNESS 400 ml

Lubricant ve spreji pro běžecké pásy BH FITNESS 400 ml

udržovací sprej běžeckého trenažeru Hmotnost: 530 g

Skladem > 20 ks
1 190 Kč790 Kč
Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinně chrání vaši podlahu, tlumí vibrace a snižuje hluk. Je z kvalitního, protiskluzového materiálu.

V ČR vyprodáno, dostupné od 30.06.2024
2 690 Kč1 790 Kč
Hrudní pás TRINFIT 5kHz analog

Hrudní pás TRINFIT 5kHz analog

Analogový hrudní pás s vyměnitelnou baterií pro měření srdečního tepu vysoká přesnost jednoduché použití

V ČR vyprodáno, dostupné od 30.06.2024
1 090 Kč670 Kč
Tlumící podložka pod běžecký pás - 10 mm

Tlumící podložka pod běžecký pás - 10 mm

speciální tlumící podložka pod běžecké pásy materiál - přírodní guma, vyrobeno v ČR pro domácí i komerční využití skvěle tlumí došlapy i vibrace tloušťka podložky 10 mm, velikost 2 x 1 m

Skladem > 20 ks
2 390 Kč1 560 Kč
Tlumící podložka pod běžecký pás - 20 mm

Tlumící podložka pod běžecký pás - 20 mm

speciální tlumící podložka pod běžecké pásy materiál - přírodní guma, vyrobeno v ČR pro domácí i komerční využití skvěle tlumí došlapy i vibrace tloušťka podložky 20 mm, velikost 2 x 1 m

Skladem > 20 ks
4 490 Kč2 970 Kč
TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

praktický třídílný šejkr inovovaný tvar a design objem 600 ml (+ 350 ml), sítko prostor na další doplňky výživy

Skladem > 20 ks
179 Kč119 Kč
Masážní válec roller EVA 90 cm TUNTURI

Masážní válec roller EVA 90 cm TUNTURI

Joga masážní válec rozměry 90 x 15 cm nebo 40 x 15 cm lehký, příjemný a tvarově stálý materiál masážní výstupky barva: modrá

Skladem do 5 ks
1 190 Kč
Podložka X-gym 7 mm UNIVERSAL

Podložka X-gym 7 mm UNIVERSAL

profesionální vysoce odolná podložka na fitness i rehabilitaci rozměry 140 x 60 x 0,7 cm kvalitní materiál EVA, snadná údržba otvory pro snazší uložení podložek

Detail
Dostupnost dle varianty
od 475 Kč
POLAR GRIT X PRO

POLAR GRIT X PRO

pokročilý sportestr s funkcí Smart Coaching GPS, kompas a výškoměr optické měření tepové frekvence vhodný i pro náročné venkovní aktivity synchronizace přes bluetooth smart komunikace s PC (kabel) dotykový display, kovové tělo, safírové sklo

Detail
Dostupnost dle varianty
od 11 324 Kč
Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250ml

Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250ml

Antibakteriální dezinfekce odstraňuje pot, pach a nečistoty pro fitness vybavení a podložky

Zboží se již neprodává
589 Kč390 Kč
TUNTURI sada - 4 ks

TUNTURI sada - 4 ks

gumičky pro rehabilitaci i pro kondiční cvičení a posilování materiál: latexová guma, maximální elasticita 4 obtížnosti (rozměry uvedeny v detailním popisu)

Skladem 5 ks
209 Kč

Diskuze ke zboží Běžecký pás TRINFIT T5 Pro

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Česká diskuze(3) Slovenská diskuze(2)
Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte reklamační formulář.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Zdeněk Procházka
  11. 01. 2024
  Dobrý den, rozhoduji se mezi tímto modelem a BH FITNESS RS900. Zatím spíše pro chůzi později i pomalý běh. Výška 182 váha 125kg. Stačil by i menší TRINFIT Gara T800i Sport?

  Děkuji
  • Fitham.cz
   12. 01. 2024
   Dobrý den, pokud chcete, aby běžecký pás nějakou dobu vydržel, jsou z dlouhodobého hlediska běžecké pásy TRINFIT T5 Pro, případně BH FITNESS RS900 určitě lepší volbou. Jsou konstrukčně úplně jinak řešené než levné modely okolo 30-40 000,- Kč a osazené podstatně lepšími a odolnějšími komponenty. Ať už jde o výrazně robustnější konstrukci (poznáte už z váhy strojů, mají o 30-60 kg materiálu navíc), zesílenou došlapovou desku z úplně jiného materiálu, jinak konstruovaný odolnější mechanismus náklonu ... . Jejich výhodou je i vyšší komfort běhu díky větší běžecké ploše a pokročilejšímu systému odpružení.
   U modelu BH FITNESS RS900 platíte samozřejmě část ceny za značku, jde o největšího evropského výrobce fitness trenažérů s 30-ti letou tradicí, osobně bych se tedy přiklonil spíše k TRINFIT T5 Pro, který je konstrukčně i vlastnostmi skvělý a nyní za výbornou cenu. Jde už navíc o stroj s AC motorem určený i na komerční využití (má certifikaci "S" dle EN957), doma tedy nezničitelný :-).
 • Eliška
  10. 01. 2024
  Dobrý den rozhoduji se mezi Trinfit T800i a Trinfit T5 Pro. zkuste to za mě nějak rozseknout . :)
  Použití pro domácí účel ,,leč běhavců je tu dost,takže se může stát,ře pojede i více hodin denně a někdy i dlouhé běhy okolo 20 km. Chceme výkonný ,né příliš hlučný stroj ,co něco vydrží.Výškově jsme všichni do 185 cm a nikdo nemá přes 90kg.
  děkuji
  • Fitham.cz
   11. 01. 2024
   Dobrý den, to je spíše o financích :-). Vzhledem k využití které uvádíte bych se určitě přiklonil k vyššímu modelu TRINFIT T5 PRO, s vyšším zatížením si poradí podstatně lépe a hlavně u něj nebudete ani při frekventovaném využití řešit za rok servis. Je to úplně jinak konstruovaný stroj, určený už na komerční využití a provoz několik hodin denně. T5 PRO má už velmi robustní rámovou konstrukci (o 50 kg materiálu více), je osazený profesionálními komponenty (silná došlapová deska s profi povrchem, mechanismus náklonu, tlumící segmenty ... ) a je už zkrátka na sportovní běžecký trénink určený.
 • J
  18. 10. 2023
  Dobrý den,
  tento pás se mi líbí (mohutná konstrukce a nosnost, AC motor,...) a dokonce jej často doporučujete v diskuzi a dotazech u jiných pásů, které jsem na Vašich stránkách prohlížel. Také to vypadá, že je o pás velký zájem - všude je vyprodaný. Co mi trochu vrtá hlavou je, že nikde nemohu najít recenzi na tento produkt. Přijde mi zvláštní, že pokud jej tolik lidí kupuje, tak nikdo do obchodu nenapíše žádný feedback (kromě tady u Vás jeden kolega ze Slovenska) nebo prostě někde na netu není žádná uživatelská recenze. Dokonce ani na YouTube mi na tento pás nevyskočilo žádné video, dokonce ani na ofiko kanálu Trinfit není tento model nějakým videem představen.

  Když to srovnám např. s Nordictrack Commercial 2450, tak recenzí a videí na tento pás je všude spoust. Přitom je např. tento pás díky nynější akci o něco dražší a při srovnání parametrů dle mého o něco horší, než T5 Pro. Nedisponujete / nevíte o nějakém produktovém videu k T5 Pro (do Liberce bohužel velmi daleko), popřípadě je možné nějak vysvětlit, proč i přes (mnou předpokládány) vyšší zájem (kvůli opakovanému vyprodání) nejsou na tento pás nikde uživatelské recenze?

  Děkuji, pěkný den!
  • Fitham.cz
   19. 10. 2023
   Dobrý den, běžecký pás TRINFIT T5 Pro jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co jde v této cenové kategorii pásů pořídit, ať už z hlediska kvality zpracování, použitých komponent, nebo vlastností a parametrů pásu. Ze zkušeností s ním, a to i v komerčních provozech, jej tedy můžeme jen doporučit :-). Nicméně, i když jde o hodně prodávané běhátko, tak samozřejmě v porovnání s pásy za 20 000,- Kč se jich prodá jen zlomkové množství a tomu odpovídá i poměr uživatelských recenzí. Navíc hodnocení ke stroji napíše každý 50 zákazník a to ještě většinou jen když je nespokojený :-). Další věc je, že značka TRINFIT je česká a prodává se zatím jen na českém a slovenském trhu, s minimální marketingovou propagací. Těžko tedy bude mít zahraniční recenze jako vámi zmíněný pás NORDICTRACK 2450, což je pás americké značky prodávané po celém světě s milionovými investicemi do marketingu a propagačních materiálů, což ale musí samozřejmě někdo zaplatit a i díky tomu má TRINFIT nesrovnatelně lepší poměr parametrů, kvality a ceny. Jinak ale, co se týče vámi zmíněného pásu NORDICTRACK 2450, ten má sice možná atraktivní propagační video, design a velký displej, technicky a kvalitativně je ale pás TRINFIT T5 PRO podstatně lepší.
Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
JAK VYBRAT BĚŽECKÝ PÁS Prohlédněte si rady a tipy
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět