Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Cyklistická sezóna je zpět! Co se vám může hodit?

08. 03. 2024

Cyklistická sezóna roku 2024 začala. Na silnicích i lesních cestách začínáme potkávat první jednotlivce i skupinové jízdy. Co to znamená? Že je na čase ze svého elektrokola otřít prach, zkontrolovat baterii, dofouknout gumy a vyrazit na první jízdu. Anebo si pořídit nové.

Články, které se vám mohou hodit

  • Co je elektrokolo a proč si ho pořídit? Pojďme zbourat mýty, že elektrokola jsou pouze pro lenochy a pohodové jezdce – je to totiž přesně naopak. Ať už máte stejný názor, nebo jste o elektrokolech slyšeli jen negativní mýty, tento článek vás určitě obměkčí.
  • Jak vybrat elektrokolo? Článek, který je důležitý jak pro začátečníky, kteří elektrokolo kupují poprvé, tak pro ostřílené cyklisty, kteří chtějí zainvestovat do něčeho lepšího. Pokud se však chcete o výběru elektrokola poradit se zkušeným specialistou, zavolejte ve všední den od 9:00 do 18:00 hodin na telefonní číslo 602 119 550, nebo se zastavte na některé z našich poboček.
  • Co je garanční prohlídka u elektrokol? Pro zajištění plné funkčnosti elektrokola je doporučeno jednu takovou garanční prohlídku provést. Přečtěte si, o co jde.
  • Elektrokola a nábojové pohony a Elektrokola a středové pohony. O co jde a jaký je mezi nimi rozdíl?
  • Co je Q-faktor a k čemu je dobrý? Další článek, který bychom doporučili přečíst každému cyklistovi, který to myslí vážně. Právě Q-faktor je často vyhledávaný parametr při výběru (elektro)kola.

Doufáme, že vám naše články pomohou při výběru nebo obměně elektrokola pro novou sezónu. Pokud máte elektrokolo od nás, nezapomeňte ho sdílet a označovat nás na našem Instagramu!

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět